reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z zasypianiem u 2 miesięcznego dziecka

Juz po usg. Niby ok tylko do obserwacji bo w lewej jest światło kielicha górnego . A poza tym trzustki srodbrzuszka nie mogła ocenić bo zagazowany ma jelita i żołądek. O jelitach to wiedziałam że są gazy ale żeby w żołądku były gazy. Musze o to zapytać lekarke
 
reklama
A czy przez te gazy w jelitach i żołądku on mi nie chce jeść? Dzis z jedzeniem było kiepsko.bardzo niewiele jadł. Zjadal 30 ml i więcej nie chciał. Płakał. Nawet jak go chciałam nakarmic w wózku to nie chciał! Boże kiedy to się skończy. ......
 
A wyobraź sobie, że Ty masz brzuch pełen gazów, masz ochotę na jedzenie?
A czy przez te gazy w jelitach i żołądku on mi nie chce jeść? Dzis z jedzeniem było kiepsko.bardzo niewiele jadł. Zjadal 30 ml i więcej nie chciał. Płakał. Nawet jak go chciałam nakarmic w wózku to nie chciał! Boże kiedy to się skończy. ......
 
No wiem.tylko ten problem z niejedzeniem trwa jakiś czas i nic lepiej nie jest.. czekam na 4 miesiąc może wtedy to zniknie
Magdalenko to samo niestety nie zniknie, a im bardziej głodny brzdąc tym więcej gazów. Moim zdaniem trzeba znaleźć tego przyczynę. Kiedy masz wizytę u tej pani doktor, co dała nowe mleko?
 
reklama
Magdalenko to samo niestety nie zniknie, a im bardziej głodny brzdąc tym więcej gazów. Moim zdaniem trzeba znaleźć tego przyczynę. Kiedy masz wizytę u tej pani doktor, co dała nowe mleko?
W poniedziałek mam dzwonić . Wczoraj jadł co 2 godz a dziś to różnie bo wyjazd na usg to cała wyprawa i zaburzylo nasz rytm.
 
Do góry