reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca dla mam. Jaka?

reklama
Właśnie… poczta i inne urzędy, małe sklepy, zmiany są chyba tylko w ochronie, fabrykach i marketach, mediach i służbie zdrowia.

Jestem instrumentariuszka na bloku opeeacyjnym i tez pracuje na ranki po 8h dziennie, bsz swiat i weekendow talze tez mozna 😅

A tak wgl to matka dziecka do 8 r.z. nie musi zgadzac sie na nadgodziny, prace zmianowa i w porze nocnej. Mozesz pracoeac na 8h dziennie, bez peoblemow.
 
Jestem instrumentariuszka na bloku opeeacyjnym i tez pracuje na ranki po 8h dziennie, bsz swiat i weekendow talze tez mozna 😅

A tak wgl to matka dziecka do 8 r.z. nie musi zgadzac sie na nadgodziny, prace zmianowa i w porze nocnej. Mozesz pracoeac na 8h dziennie, bez peoblemow.
A możesz podać jaki to przepis, który zwalnia z tego matkę dziecka do 8 r.ż? Bo ja wiem tylko o tym, że matka zwolniona jest z pracy z godzin nadliczbowych i nocnych i dotyczy to dziecka do 4 r.ż. Ale nie ma tam mowy o pracy zmianowej. Więc jeżeli autorka pytania na wstępie powiem,że nie zgadza się na taką pracę (pomimo, że np w danym zakładzie pracy są zmiany) to prawdopodobnie takiej pracy nie dostanie. Bo to jest tylko dobra wola pracodawcy. Poza tym @SleepingBeauty pytała o pracę w sklepach a nie korporacji czy biurze czy szpitalu.
 
reklama
A możesz podać jaki to przepis, który zwalnia z tego matkę dziecka do 8 r.ż? Bo ja wiem tylko o tym, że matka zwolniona jest z pracy z godzin nadliczbowych i nocnych i dotyczy to dziecka do 4 r.ż. Ale nie ma tam mowy o pracy zmianowej. Więc jeżeli autorka pytania na wstępie powiem,że nie zgadza się na taką pracę (pomimo, że np w danym zakładzie pracy są zmiany) to prawdopodobnie takiej pracy nie dostanie. Bo to jest tylko dobra wola pracodawcy. Poza tym @SleepingBeauty pytała o pracę w sklepach a nie korporacji czy biurze czy szpitalu.
Chyba tegoroczna nowelizacja wydłużyła okres ochronny.
 
Do góry