reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Witajcie młode mamy. Mam 22 latka i mam nadzieję że nie jestem dla was za stara :-) w czerwcu skonczę 23 lata a parę dni po moich urodzinkach zostanę po raz drugi mamuśką. Mam już Juleczkę która ma 9 i pół miesiąca... pozdrawiam
 
Witam... Ja miałam niecałe 18 lat jak urodziłam synka moj synek ma teraz 10 miesiecy i staramy sie o 2 dzidzie:)
podziwiam:szok: ale w sumie cos w tym jest odrazu 2 odchowana bedzie od razy za jednym zamachem ale ja bym sie chyba nie zdecydowala narazie:no: chociaz za pare lat to raczej nie bede miala nic przeciwko:-)

I gratuluje oczekujacym na swoje pociechy:tak:
 
Kolia niektore daja sobie rade z bliżniakami i jest ok.. Marcel bedzie mial prawie dwa latka jak urodzi sie nastepne wiec zrozumie co sie do niego powie:)
 
Hmm.. Więc wychodzi na to, że i tak ja jestem najmłodsza. :tak: Mam skończone 17 lat, maluch przyjdzie na świat 3 miesiące przed moją 18. Mimo wszystko - jestem szczęśliwa jak nigdy :-)
 
Oczywiscie wiem jak bym musiala to bym sobie poradzila ale swiadomie bym sie na to narazie nie zdecydowala choc przyznam coreczka mi sie marzy;-) ale to na kiedys zostawie ;-)
Paulaa ja Mikiego urodzilam 7 miechow przed 18
 
reklama
Do góry