reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
hej dziewczyny mam na imie Ania mam 19lat 10-tego września spodziewam się mojej kruszynki:-) to moja pierwsza dzidzia bardzo się ciesze i niemoge sie jej doczekać:-) jeśli macie ochotke to zapraszam na dodawanie odpowiedzi do moich postów bardzo mile widziani bedą przyjaciele pozdrawiam:-)
 
hej. mam na imie monika. mam 24 lata i jestem mama 6-miesiecznej, przepieknej ksiezniczki Maji ktora w swoim krotkim zyciu juz wiele przeszla... kocham ja ponad wszystko:-). jesli ktos ma ochote to zapraszam do pisania:tak:.
 

Załączniki

  • 154.jpg
    154.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 41
  • urodzinki 31.JPG
    urodzinki 31.JPG
    41,4 KB · Wyświetleń: 47
tata jest wlochem :-), mam 31 lat, to jest moja pierwsza dzidzia, a za roczek planuje nastepna. troche sie nastaralismy i naczekalismy na niego, ale jest i jest naszym najwiekszym szczesciem. we wloszech mieszkam na stale, ale bardzo tesknie za polska. nie umiem zbytnio pisac autobiografii i napewno reszta wyjdzie w praniu :-)
 
witam mamusie...
na imie mam Ola,26 lat,roczny synek Darus i 27-letni maz Darek...
Darus jest owocem naszej dziesiecioletniej milosci,a malzenstwem jestesmy 3mce,:-)mieszkamy w stolicy i jak to sie mowi jestesmy na "dorobku"...
za jakies dwa latka planujemy rodzenstwo dla Darusia, ale zobaczymy jak bedzie...:blink:
pozdrawiam
 
Witam wszystkich :)
Mam na imię Agata, mam 18 lat i jestem z Warszawy. Dzidziusia spodziewam się w październiku.:happy:
Z moim partnerem jesteśmy razem od października 2007 roku, na wrzesień tego roku planujemy ślub.:-D
Maleństwo jest bardzo chciane, ale w planach było dopiero za jakieś 2 lata. Ale los chciał inaczej, a my się cieszymy :tak:
 
reklama
Do góry