reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Szcerze mowiac myslalam ze bedzie trudniej mam na tyle dobrze ze mi sie maly spioch urodzil i od kiedy miesiac skonczyl przesypia zazwyczaj noc tyle ze mam pomoc w rodzicach wiec jestem w stanie wsztystko pogodzic szkole a nawet raz na jakis czas jakies wyjscie zaliczyc a poza tym jakby ciezko nie bylo usmiechnie sie do ciebie i na nowa sily sie znajda :-) zobaczysz sie przekonasz;-) a wiesz juz co tam nosisz czy dame czy gentlemena??
 
reklama
Pomoc rodziców jednak jest ważna, ja też będe mieć wsparcie zarówno rodziców moich jak i chłopaka, szkołe kontynuować będe indywidualnie od przyszłego roku, jakoś to będzie, jestem dobrej myśli :-) Na 100% jeszcze nie wiem, ale prawdopodobnie będzie facet :-) Okaże sie dopiero za 5 tygodni :-(
 
hehe rozumiem twoja niecierpliwosc ja sie dopiero na ostatnim USG wkoncu dowiedzialm bo sie chowal jak nie wiem:confused2:a w szkole tez mialam indiwidualne od wrzesnie do lutego w marcu po feriach wrocilam do normalnego toku i jakos tak leci ten czas a przy dziecku to jeszcze szybciej nie zauwazylam nawet kiedy to 5 miesiecy minelo ;-)
 
Witam :]

Mam na imię Ewa, mam 16 lat i jestem w 16tc :>
Wszyscy sa juz szczesliwi z wiadomosci o malym czlowieczku w rodzinie ktory sie pojawi nibawem ! Zwłaszcza jego tatuś Patryk xD
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MLODE MAMY!
 
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie! :-)
Nazywam się Gośka, mam 17 lat i mieszkam w Warszawie.
Dołączyłam do was, ponieważ podejrzewam że zostanę mamusią :eek: i szukam dobrego ginekologa ---- >> mam nadzieje że tutaj ktoś mi takiego poleci. Pozdrawiam.
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie- te przyszłe i te obecne :-)
Mam na imię Asia i jestem szczęsliwą mamą małego aniołka z różkami :laugh2: Moja córeczka ma już prawie 16 miesięcy i piękne imię Wiktoria- wybrane zresztą przez tatusia, bo w tejże kwestii nie miałam nic do powiedzenia :-D
 
Do góry