reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Hello :-)
jestem Tina, mam 20 lat, skończone w grudniu:-) od września jestem mężatką, aod 9 lutego br mamą Weroniki;-) mała urodziła się mała, bo tylko 2400,ale już nadrobiła, zdolniacha:tak:
 

Załączniki

  • z malutką.jpg
    z malutką.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 35
Witam:)jestemz Sosnowca,Monika,24 lata,termin mam na 20maja,wiemze to chłopak:) od stycznia mężatka:)Dzidzia chciana,oczekiwana juzniecierpliwie,chocna uczelni niekoniecznie to rozumieją...
 
Witam wszystkich. Mam na imie Marzena, 19 lat i urodze moja kruszynke pod koniec lipca:)w maju biore slub z moim cudownym mezczyzna:D.
 
Czy jest może na tym forum jakaś przyszła mama w moim wieku????
chciałabym się z jakąś zaprzyjaźnić bo samej mi smutno :-(
Cierpliwie czekam na odzew i gorąco pozdrawiam wszystkie mamy na forum :****

:-):-):-)
 
nie ma po co byc smutnym jak sie maluch urodzi to napewno sie usmiech pojawi takie male dzieci potrafia jednym usmiechem wynagrodzic wszytsko:tak: wiem z autopsji;-)
 
reklama
Do góry