reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
taka planowana miałam miec 2 i 6 czerwca. Ale już się kontaktowalam z moim ginem i w poniedziałek mnie przyjmie.
Może to nic takiego ❤ trzymam kciuki mocno ! Ja bym chyba wydzwoniłem wszystkich sensownych lekarzy czy przyjął dziś lub jutro, może spróbuj ?
 
Może to nic takiego ❤ trzymam kciuki mocno ! Ja bym chyba wydzwoniłem wszystkich sensownych lekarzy czy przyjął dziś lub jutro, może spróbuj ?
zastanawiam się. Ale ten mój gin od monitoringu przyjmowal wczoraj. A dzisiaj jest mega beznadziejna babka dostępna także nie wiem czy po usg bedzie potrafiła mi powiedzieć skąd może być to plamienie...
 
zastanawiam się. Ale ten mój gin od monitoringu przyjmowal wczoraj. A dzisiaj jest mega beznadziejna babka dostępna także nie wiem czy po usg bedzie potrafiła mi powiedzieć skąd może być to plamienie...
Rozumiem. A jakiś inny gdzieś ? Jakbyś zadzwoniła i powiedziała jaka jest sytuacja ?
Kurczę nie wiem nie byłam nigdy w ciąży, nie wiem jak Ci pomoc
 
zastanawiam się. Ale ten mój gin od monitoringu przyjmowal wczoraj. A dzisiaj jest mega beznadziejna babka dostępna także nie wiem czy po usg bedzie potrafiła mi powiedzieć skąd może być to plamienie...

A bierzesz jakieś leki dopochowowe? Może przy aplikacji coś sobie delikatnie uszkodziłaś :(
 
reklama
Do góry