reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
gratuluje...ale fajnie bedzie jak mal azacznie mowic mama....narazie w dalszym ciagu na topie jest ajajajajajajjajajajaja , bubu bubu bubu i a buuuuuuuuuuuuuuu.:-) ale za to jak je to mowi ''am'' ale to chyba raczej nie swiadomioe jest :-D
 
moja intensywnie i namiętnie mówi tata i dada...
jak chce jeść mówi nia nia
staje i próbuje chodzić przy kanapie, meblach, ostatnio przy ścianie
gania psa wujka i kota babci
siedzi samodzielnie odkąd skończyła 4,5 miesiaca
raczkuje odkąd skończyła 5,5 miesiaca
mówi dada i tata od tygodnia
nie ma zębów :p
reaguje na imię i jego odmiany
jak zapytam gdzie ejst tata/babcia/dziadek/ciocia/ kici itp szuka aż znajdzie
robi papa
przybija piątkę
włazi sama na schodek (między salonem a jadalnią) i tego samego próbuje na schodach (wczoraj przeszła 2 schodki)
uwielbia jak się jej bije brawo
"gada" do swojego odbicia w lusterku
je sama flipsy, ciasteczka ryżowe, marchewkę, jabłuszko, biszkopty itp
trzyma sama butelkę i kubeczek niekapek
jak chce spać to kładzie główkę i mówi aaaaaa
układa miseczki na siebie w piramidkę
reaguje jak mówię "nie wolno" i zazwyczaj płacze albo sie ze mną "kłóci" po swojemu
jak mówię: pokochaj mamę/tatę/babcię/dziadka/ciocię/wujka to łapie za uszy i [rzytula policzek do policzka
robi "biedę"
robi "tani tani"
robi"soroczkę-wronkę" i "muchy"
ech... chyba wystarczy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry