reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie krok po kroku

reklama
Też mam taką nadzieję 🙏🙏🙏 a u ciebie też były najpierw tabletki? Czy od razu zabieg? W których tygodniach?
U mnie zawsze były najpierw tabletki a potem zabieg. Serduszka przestawały bić w 8-9 tygodniu. Ale np. w drugiej ciąży dowiedziałam się o tym dopiero w 11tc. Trzecia z ciążę kontrolowałam już częściej. I dowiedziałam się dosłownie kilka dni po.
 
U mnie zawsze były najpierw tabletki a potem zabieg. Serduszka przestawały bić w 8-9 tygodniu. Ale np. w drugiej ciąży dowiedziałam się o tym dopiero w 11tc. Trzecia z ciążę kontrolowałam już częściej. I dowiedziałam się dosłownie kilka dni po.
Wiesz jakie przyczyny? Ja poroniłam ale nawet nie było zarodka..
 
U mnie zawsze były najpierw tabletki a potem zabieg. Serduszka przestawały bić w 8-9 tygodniu. Ale np. w drugiej ciąży dowiedziałam się o tym dopiero w 11tc. Trzecia z ciążę kontrolowałam już częściej. I dowiedziałam się dosłownie kilka dni po.
U mnie też to był 8tc, dowiedziałam się że ciąża obumarła tydzień później na kontroli. Z tego co czytam historie Dziewczyn to są takie newralgiczne tygodnie, jeśli chodzi o rozwój.
 
U mnie też to był 8tc, dowiedziałam się że ciąża obumarła tydzień później na kontroli. Z tego co czytam historie Dziewczyn to są takie newralgiczne tygodnie, jeśli chodzi o rozwój.
No u mnie właśnie dzisiaj 8+1 i czuję się jakoś dziwnie.. lekkie rwanie w brzuchu.
 
Wiesz jakie przyczyny? Ja poroniłam ale nawet nie było zarodka..
Najprawdopodobniej moja immunologia. Mam za dużo komórek NK, rozjechane cytokiny i Pai 1. Ta ciąża jest na lekach, bardzo drogich 😔 oby się udało.
U mnie też to był 8tc, dowiedziałam się że ciąża obumarła tydzień później na kontroli. Z tego co czytam historie Dziewczyn to są takie newralgiczne tygodnie, jeśli chodzi o rozwój.
Dokładnie, często się to dzieje, za często.
8tc miałaś rozpoczęte czy skończony?
No u mnie właśnie dzisiaj 8+1 i czuję się jakoś dziwnie.. lekkie rwanie w brzuchu.
Ciężki to jest czas. U mnie 8+4 i już świruje. Rano jak się obudziłam pierwsze co co cycki sprawdzałam czy bolą choć wiem że to nie ma znaczenia 🤦 główka pracuje 🤷
 
Najprawdopodobniej moja immunologia. Mam za dużo komórek NK, rozjechane cytokiny i Pai 1. Ta ciąża jest na lekach, bardzo drogich 😔 oby się udało.

Dokładnie, często się to dzieje, za często.
8tc miałaś rozpoczęte czy skończony?

Ciężki to jest czas. U mnie 8+4 i już świruje. Rano jak się obudziłam pierwsze co co cycki sprawdzałam czy bolą choć wiem że to nie ma znaczenia 🤦 główka pracuje 🤷
Lekarz oszacował, że zatrzymało sie gdzieś na początku 8tc, chyba głównie z wymiarów mu tak wyszło.
 
reklama
Najprawdopodobniej moja immunologia. Mam za dużo komórek NK, rozjechane cytokiny i Pai 1. Ta ciąża jest na lekach, bardzo drogich 😔 oby się udało.

Dokładnie, często się to dzieje, za często.
8tc miałaś rozpoczęte czy skończony?

Ciężki to jest czas. U mnie 8+4 i już świruje. Rano jak się obudziłam pierwsze co co cycki sprawdzałam czy bolą choć wiem że to nie ma znaczenia 🤦 główka pracuje 🤷
Właśnie to najgorsze, że organizm reaguje jakby ciągle był w ciąży..a tej ciąży niestety nie ma..ale nie poddawaj się złym myślom, trzymam mocno kciuki 🙂
 
Do góry