reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie krok po kroku

reklama
@Mayred91 jak się czujesz? Trzymasz się?

@Ness ja też chciałabym jak najszybciej wrócić do aktywności fizycznej, ale póki co jestem mega zmęczona. Myślę że to normalne, więc pewnie poczekam te 2-3 tygodnie i rozpocznę powoli.

Dziewczyny, ile brałyście wolnego? Ja planuję do końca listopada i zastanawiam się czy to wystarczy na jaki taki powrót do formy?
 
@Mayred91 jak się czujesz? Trzymasz się?

@Ness ja też chciałabym jak najszybciej wrócić do aktywności fizycznej, ale póki co jestem mega zmęczona. Myślę że to normalne, więc pewnie poczekam te 2-3 tygodnie i rozpocznę powoli.

Dziewczyny, ile brałyście wolnego? Ja planuję do końca listopada i zastanawiam się czy to wystarczy na jaki taki powrót do formy?
Ja dziś jadę po wypis ze szpitala więc się dowiem co i jak.
Położne na oddziale mówiły ze należy mi się wolnego Na regenerację conajmniej 6 tygodni.
Ale zobaczymy jak faktycznie będzie to wyglądało jak się będę czuła i wgl. Bo puki co to jestem mega zmęczona , brzuch zaczyna boleć jak siedzę czy pochodzę więcej niż toaleta- łóżko. No ale tak naprawdę to jest świeża sprawa więc zobaczymy.
A dziewczyny Mam pytanie ze z was leci/ leciało dużo czy troszkę.
 
Ja dziś jadę po wypis ze szpitala więc się dowiem co i jak.
Położne na oddziale mówiły ze należy mi się wolnego Na regenerację conajmniej 6 tygodni.
Ale zobaczymy jak faktycznie będzie to wyglądało jak się będę czuła i wgl. Bo puki co to jestem mega zmęczona , brzuch zaczyna boleć jak siedzę czy pochodzę więcej niż toaleta- łóżko. No ale tak naprawdę to jest świeża sprawa więc zobaczymy.
A dziewczyny Mam pytanie ze z was leci/ leciało dużo czy troszkę.
Ja też jestem bardzo zmęczona. Krwawię jak okres, dziś już trochę chyba mniej. Trzymaj się!
 
A odnośnie wolnego ja miałam 2 i pół tygodnia - od dowiedzeni się, że poroniłam. Od poniedziałku wracam do pracy ale pracuje 100% zdalnie i ja po prostu potrzebuje zająć czymś głowę, więc to jak wszystko - bardzo indywidualna kwestia.
 
reklama
@Mayred91 jak się czujesz? Trzymasz się?

@Ness ja też chciałabym jak najszybciej wrócić do aktywności fizycznej, ale póki co jestem mega zmęczona. Myślę że to normalne, więc pewnie poczekam te 2-3 tygodnie i rozpocznę powoli.

Dziewczyny, ile brałyście wolnego? Ja planuję do końca listopada i zastanawiam się czy to wystarczy na jaki taki powrót do formy?
W ostatniej ciąży skorzystał z urlopu macierzyńskiego a w poprzednich byłam 2-3 tygodnie na L4.
 
Do góry