reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie krok po kroku

Wielka szkoda, myślałam, że coś konkretnego robią...Wiesz, tylko obawiam się, że w papierach wymagane zgody są. Dużo osób, nie mamy jak zapewnić etc. Nawet nie o to mi chodzi, bo położne miłe i wspierające, ale brak informacji dołuje. Jest 19.30 . Właśnie wychodzę :)
No po prostu zła organizacja pracy i przepełniony oddział... To bardzo przykre, ale na szczęście wieczór spędzisz już z rodziną ❤️ bardzo się cieszę. U mnie sytuacja była koszmarna i skarga poszła konkretna. Wina leżała tylko i wyłącznie po stronie oddziału. Na moją "korzyść" działał czas a tak naprawdę te 7msc od poronienia i brak możliwości przebadania materiału, który pozostał.
Zresztą wiem, że świata jednym pismem nie zbawię, ale mam nadzieję, że uchronię chociaż jedną kobietę przed taka sytuacją a to już dużo 😊
 
reklama
#Mamafasolki ciesze sie ze juz do domu. Powodzenia trzymaj sie

dziewczyny ja właśnie jestem po zabiegu.
Lekarz zdecydował żeby go zrobić bo zbyt wiele plamie i skrzepów i wyniki w krwi trochę padły .
Także może i ja jutro do domu wyjdę .
Dobrze, że lekarz tak zdecydował a nie czekał aż się sama oczyścisz.
Obyś jutro wróciła do domu 😘
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za informacje, słowa wsparcia i możliwość odreagowania emocji. Jestem od wieczora w domu. Wypis ma przyjść pocztą, więc nawet nie mam zaleceń...
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za informacje, słowa wsparcia i możliwość odreagowania emocji. Jestem od wieczora w domu. Wypis ma przyjść pocztą, więc nawet nie mam zaleceń...
Powinnaś za 2 tygodnie iść do lekarza, on powiniem dać zielone światło na współżycie. Poza tym nie przemęczaj się poki będziesz krwawić. Ja krwawiłam bodajże tydzień, a potem już wróciłam do sportu.
 
Ja dziś wychodze do domu.
masz moje zalecenia zobacz co i jak może ci się przyda
Image%20(1).jpeg
 
reklama
Do góry