reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

PORÓD - czy i czego się boicie??!!!

A ja tradycyjnie boję się bólu. W naszych szpitalach nie ma co liczyć na anestezjologa, więc jeśli będę potrzebowała pomocy to jej nie dostanę...
Czego jeszcze się boję? Że poród będzie trwał kilkanaście godzin. Że nie będę mogła liczyć na życzliwe położne. Że potraktują mnie przedmiotowo. Że jeśli będzie konieczność wykonania cesarki, to podejmą tę decyzję w ostatniej możliwej chwili. Mało? Kurcze, prawie wpadam w panikę...
witam ja tez sie boje bolu jutro jade na wywolanie suuper nie wiem czy przezyje!!!!!!
 
reklama
Ja mialam porod wywolywany o 10 podlaczyli mi okscytyne a o 3 30 urodzilam sliczna corcie,tez mialam bole krzyzowe ale uwierzcie mi gdy tylko podali mi mala na rece zapomnialam o wszystkim...co lepsze zaraz zapytalam sie meza kiedy staramy sie o nastepne...To normalne ze sie boimy ale to jest tylko pare godzin ktore naprawde warto przezyc dla maluszka,ja jestem znow w ciazy i teraz gdy juz prawie polowa zaczynam znow odczuwac ten dreszczyk niepokoju,ale chcialabym juz przytulic mojego skarbka i dlatego wiem ze wszystko bedzie dobrze bo musi byc....
 
Jartynka życzę Ci ze wszystkich sił żeby maleństwo mogło już mamunię zobaczyć od tej strony :-):tak: Podobno smarowanie żelem to nic przyjemnego ale czego się nie robi... głowa do góry. Niedługo będziesz miała swoje maleństwo.

Wszystkiego dobrego!!! :-):-):-)
 
poza tym kochana pocieszam sie mysla ze jutro w nocy powinnam miec leniwca juz na rekach OBYYYYY.... pozdrawiam

no to pozostaje nam tylko trzymać kciuki. ja też czuję się fatalnie, jakby mi ktoś już baterie wyjął - taka ze mnie teraz leżąca foka :-D. dziś ktg i usg w szpitalu- znów będe schizować, że mnie tam zostawią
 
Jartynka życzę Ci ze wszystkich sił żeby maleństwo mogło już mamunię zobaczyć od tej strony :-):tak: Podobno smarowanie żelem to nic przyjemnego ale czego się nie robi... głowa do góry. Niedługo będziesz miała swoje maleństwo.

Wszystkiego dobrego!!! :-):-):-)
czesc , smarowanie zelem tez boli???? czy bedzie cos lub jest cos co nie boli???
 
reklama
Do góry