reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

witam;-):takfanta20062[/B] klucze do swojej chatki?fajnie:tak:,ale w bloku czy domek?tez lubie wypady poza dom,ale potem tyle tego do ogarniecia:-(,a zwlaszcza jak przyjezdzamy znad morza...:-p
fanta20062 humor mam taki sobie,ale to jest spowodowane jakims zlym cisnieniem:tak:pozatym te plecy mnie bola nadal,bylam u lekarza,ale szkoda gadac:-p,a i do tego wszystkiego samochod mam u mechanika:crazy:.Hm wyjde na pogaduchy do znajomej troche zapomne...:tak:.Milego dnia dziewczyny:tak::-).
Zyta, kupiliśmy mieszkano w wierzowcu :tak na szczęście na parterze :tak:. Mam tak samo ja Ty, że po powrocie z nad morza mam strasznie dużo do sprzątania :confused2::eek:. Nie wiem jak to możliwe... Co Ci lekarz powiedział? Wiesz co to jest? Jak samochód u mchanika,, to nie ma się czym przejmować, bo będzie sprawny i jest w dobrych rękach :tak:. Życzę poprawy humoru i ciśnienia :-).
Aga.K. Gratki dla Tymonka :tak:. Fajnie, że już zaczoł raczkować, siadać i wstawać, a tak sie martwiłaś i widzisz nie warto było :tak:. Co do ludzi takich jak teściowa, to czasem tak bywa... Nie ma co się przejmować, walczyć o swoje, nie dać się i być troszkę bezczelnym ;-). Dobrze, że rodziców masz w prządku i nie narzekasz :-). Fajnie, że na weselu było wporządku :tak:, dałaś radę he, he. Może spodobają Ci się takie imprezy ;-):-). Ulżyło jak zapaliłaś? Mi niby też ulży ale później żałuję, bo nie paliłam kilka dni i znów...Ja tak rzucam palenie, że szkoda gadać, jakiś większy nerw i bach fajka idzie w ruch :wściekła/y::zawstydzona/y:. Szkoda gadać...
 
reklama
Fanta, dzięki;) to może wrzucisz jakieś zdjęcia, jak sie będziecie urządzać? Co do palenia, to najgorsze, ze ulżylo... Ja juz długo nie palilam, więc gdyby nie ta tesciowa... mam nadzieje, ze nie wroce no nalogu, szkoda kasy:-) no i zdrowia, przy synku tez nie chcialabym palić... to trzymam kciuki, żeby udało Ci się rzucić ostatecznie, i za siebie tez profilaktycznie... jak najmniej nerwów.

A wlasnie Zyta, co lekarz powiedział??
 
fanta20062,aga.k nieeeeeeee dla papierosow:sorry:,zdrowie:tak:kasa:tak:wazniejsze;-):tak:,ale rozumie was jak ktos wkurzy i to dobrze,moze jest to sposob na rozladowanie emocji:-p,ja nie pale,ale nerwy mam w sobie,z ktorymi nie wiem co zrobic:no:,a co do tesciowej to chyba temat rzeka;-):tak:(moze jak bede miala natchnienie blog napisze:tak::tak::tak:).A co do mojego zdrowia to dluzsza terapia,nerki:-:)-:)-(.
aga.k gratki dla synka:tak:,tak czasami jest,ze czekamy na jakies postepy naszych pociech,a co najgorsza jak widzimy,ze rowiesnik juz cos umie,a nasze nie zamartwiamy sie,a jak widac bez powodu,a to przychodzi z dnia na dzien;-):tak::-)Moja tez byla do wszystkiego leniuszkiem a jak miala rok zaczynala chodzic:happy:.
Ach ide na ploty teraz w realu:tak::-D:-D.
 
chyba jedyny plus tej prezydencji w Uni i Euro 2012 i Europejskiej Stolicy Kultury 2016 że coś się dzieje :-)
Wczoraj byl maraton w mieście maskara z dojazdem gdziekolwiek. wiec pojechałam na działkę z młodym bo jeszcze buraki trzeba obrobić...a tam mamy blisko. ktoś wymyśli objazd dla aut torowiskiem i kogoś poniosło w sensie kierowców a za jednym cała reszta... 20 albo i więcej Aut jechało pod prąd tramwajowi mojej linili :| i to był maraton, co to będzie jak za parę miesięcy będzie Euro ?? chyba się wyprowadzę na ten czas z Wrocławia:|
 
hejo

jakoś dawno niezaglądałam do was babeczki :no: proszę o odpuszczenie winy ;-)
jakoś tak niemiałam natchnienia na kompa.
Zapisałam Oskarka do klubu malucha i chodzi tam od tygodnia , narazietylko na 3h bez jedzonka . chętnie chodzi , niebeczy - bynajmniej narazie. ja dalej siedze na wychowawczym a klubik dlatego coby z dzieciakami poobcował :tak::-) pozatym u mnie stara bieda , wieje nudą i rutyną . jakaś mnie napadła melancholia czy cuś - chybaprzez pełnie :crazy:

aga gratuluje postępów bąbelka!!! teraz to oczy musisz mieć wszędzie - nawet w zadku :eek::rofl2:;-):-)

fanta - szczęściaro oby sie dobrze mieszkało - życze spokojnych sąsiadów , bo moich to bym powyszczelała ( tak przynajmniej 70% ):baffled:

edysiek ty to masz zdrowie do spraw domowych , ja jakoś niemoge sie zorganizowaći wciąż jakieś burdello mam w domku ;-)

zyta a czymże cie tak teściowa znerwicowała ?? niedoczytałam jakoś :angry: / pamiętaj że w sumie teściowa to obca baba wiec niema co sie stresować .

miłej nocki :):wink::yes:
 
Witam wieczorkiem !
Rano byłam na zakupach w markecie, a potem do pracy.
Fanta taka najprawdziwsza chińszczyzna to pierś z kurczaka i do tego warzywa mrożone i tylko przyprawy. Inna moja własna szybka wersja to pierś w kawałki podsmażona a do tego wrzucam puszkę kukurydzy, puszkę fasolki czerwonej, przyprawiam i gotowe :-) Ale takiego kurczaka z sosem słodko-kwaśnym ze słoika też robię :tak: Oczywiście do tego wszystkiego obowiązkowo ryż.
Aga k. super, że synek robi postępy. Teściową sie nie przejmuj i nie pal bo szkoda zdrowia i urody :tak:
Zyta oby Ci się udał jak najszybciej te nerki wyleczyć
Felidae ja przez 5 lat studiowałam we Wrocku, ale zaocznie. Jak dla mnie to za duże i zbyt hałaśliwe miasto, jakoś wolę moje wiejskie klimaty :-D
Andzia fajnie, że jesteś :-D Dla młodego super, że może pobyć z innymi dziećmi a i ty masz chwilę wytchnienia ;-)
Musiałam odgruzować mieszkanie, bo przez lato to tylko po łebkach sprzątałam. W tygodniu czasu brak a w weekendy nas nigdy nie było.
 
Witam ! Teraz mam chwilę, bo jak Angela wróci to zjemy obiad i odrobimy lekcje. Ogarnęłam mieszkanie ( ja chyba jestem maniaczką sprzątania :eek:
i gotuje obiadek.
Pogoda u nas super, tylko jakieś wiatrzysko wieje i oby niczego nie przywiało:tak:.
Wczoraj Angela była na spotkaniu dla dzieci komunijnych i jak jej pytałam co tam było to mówi, że nie pamieta, tylko ksiądz ich uczył jak się modli:huh:, na szczęście jeszcze nie musza się niczego uczyć.
 
Cześć dziewczyny!
Witam się :tak:. Ja również mam chwilkę czasu. Dokarmiam małego malinami i mogę z Wami posiedzieć, bo Kuba zajęty jest jedzeniem :-). Pranko się pierze, myślę co na obiad :dry: i jakoś weny mi brak. Umówiłam się na dziś z koleżanką na kawkę i ploty. Jutro z drugą kumpelą i jej małym na spacerek. Wczoraj zrobiłam przepierzenie u małego w szafce i dużo ciuchów za małych.
Andzia, jesteś rozgrzeszona :tak: :-D. Jak Oskarek radzi sobie w nowym miejscu z dzieciakami? Zaprzyjaźnił już się z kimś? W sumie, to dobry pomysł. U mnie teściowa dała już znać, że prawdopodobnie w przyszłym roku mały pójdzie do przedszkola i szykują dla niego miejsce. W sumie to dobrze, bo po znajomości szybciej się dostanie :tak:, no i dała już znać w US, że szukam pracy i być może miejsce się dla mnie znajdzie :tak:. Fajnie by było, bo bym robiła to co lubię :-). Zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję, że się uda ;-).
Edysiek, dzięki za przepisy :tak:. Bo ja to zazwyczaj robię takie sosy ze słoka lub z proszku :zawstydzona/y:.
Felidae, fajnie, że u Was coś się dzieje i jest tych atrakcji :tak:. Tylko szkoda, że utrudniają przez to wszytko życie mieszkańcą :eek:.
Zyta, z tym paleniem, to różnie bywa. Ciężko jest pozbyć się nałogów :-:)zawstydzona/y:. Mam nadziję, że na swoim będzie mniej nerwów i rzuci się to w choler....U Ciebie teściowa temat rzeka, a u mnie matka. Dobrze, że teściową mam kochaną :tak:.
Aga, tak szkoda kasy i wszytkiego co się z tym wiąrze. Ja również trzymam kciukasy :tak:.
Miłego dnia! :-)
 
Witam :-)
Widzę wątek po wakacjach trochę ruszył :-)

U nas dobrze w pracy póki co super :-) w domu też się układa :-)
Jutro jadę z Niną do specjalisty na testy itp w związku z jej wadą wzroku 3majcie kciuki żeby była choć troszkę poprawa ... ależ się boje :-(

Póki co was nie nadrobię bo muszę lecieć obiad robić dla chłopa swego :-p bo mnie zje chyba po całym dniu jak obiadu nie będzie :-p :-p
 
reklama
Do góry