reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

:-)

u nas pogoda fajna , bynajmniej leprza niż w lipcu :tak: , więc staram sie z młodym jak najwięcej na spacerkach szaleć . W klubiku Oskar radzi sobie dobrze , aż mnie zaskakuje bo on zawsze taki ciapciuch mamusiny , dzieci mu zabawki wyrywały w piaskownicy a on wszystko oddawał, nielubiał krzyków , chałasu , pisków itp. Wiem napewno że niepłacze i chce chodzić , jak po niego wchodze to widze że ładnie sie bawi z dziećmi . w sali w której jest są 4 dzieci 2,5 letnie i 1 3-letnie no i mój mały bohater :-p. kiedyś zrobie jakieś foto to wrzuce :tak:.
Od jakiegoś czasu młody nieśpi mi już w dzień , na siłe nieusypiam bo szkoda moich i jego nerwów. zato wieczorkiem o 19 juz pada jak mucha . do 8 rano mam cisze. więc chyba nie jest żle.

wasze maluchy czy starszaki śpią same czy z mamusiami ? Oskar śpi ze mną :-) , albo jak kto woli ja z nim . mi to odpowiada , mamy dużeeee łoże i jest nam wygodnie . fakt że mój m w tygodniu pracuje w delegacji i śpi pozadomem inaczej pewnie by sie zbuntował ;-):-p

ewafoto witaj :tak:

femme trzymam mocno kciuki za twoją księżniczke ! daj znaka po wizycie co i jak.

fanta a coto US bo jakoś nieskapowałam :sorry2: , zazdrościm ci ze Kubuś owocki wcina , mój tylko te słoiczkowe zje - na inne ma alergie ;-)

edysiek no ciężki rok przed tobą z tymi spotkaniami komunijnymi . możesz czy nie masz być i koniec . no ale wymodlisz sie kochana za wszystkie czasy :-)

mykam bo spagetti mi stygnie :blink:
 
reklama
Witam Mamusie:)
również jestem mamą malutkiej jedynaczki, która właśnie rozpoczyna żłobkową przygodę:) Nie planuję rodzeństwa, ale planowanie planowaniem, a życie samo pisze scenariusze :) poczekamy zobaczymy ;)
pozdrawiamy:)
 
Witam!
Fajnie, że są nowe mamusie, piszcie z nami:-).
Fanta ja też muszę ciuszki Angeli przejrzeć i oddać te za małe. Na razie wyniosłam letnie sukienki.
Femme to kciukacy zaciśnięte.
Andzia to super, że mały tak się zaklimatyzował. Co do spania to ja często spałam z Angelą, bo albo mąż miał nocki albo coś. Jak przenieśliśmy łózko do jej pokoju to wcale nie chciała spać sama, zresztą do tej pory marudzi i czasem przychodzi w nocy:tak:
 
Witam sie :tak:.
Na początek witam nowe mamy :tak: niteczkaZ, Ewafoto. Mam nadzieję, że zagościcie u nas na dłużej :tak:.
Andzia, Kuba śpi sam w łóżeczku. Tylko my na razie mamy jeden pokój więc jesteśmy wszyscy razem :tak:. US - to urząd skarbowy :-D. Oskar ma alergie na owoce :szok:, ale w sensie, że mu nie smakują te nie słoiczkowe czy alergia pokarmowa? Będziemy czekały na foto z klubiku :tak:. Fajnie, że mały sobie radzi, nie płacze, nie marudzi i się zaaklimatyzował :tak:. Ja też się martwię jak Kuba pójdzie do przedszkola. Bo to też taki mamusi synek.
Famme, fajnie, że u Was wszytko się układa i jest ok :tak:. 3 mam kciuki za Ninkę. Daj znać jak wrócicie co i jak. Czekamy :tak:. Wątek chyba znów do normy wraca. Mamusie nowe się pokazują ale nie chcą u nas gościć dłużej niż kilka dni :confused2:.
Edysiek, ja już na szczęście wszytko poprzeglądałam :tak: i mam już spokój na kilka miesięcy. W sumie, to do grudnia, bo młody napewno urośnie. Jak Angelika radzi sobie w szkole? Już dwa tygodnie mineły więc już napewno coś im do domu zadają.
 
witam wszystkie mamusie:tak:,jak i kazda z osobna,fajnie ze jest nas coraz wiecej na tym watku:tak:.
femme fatal czekamy na wiadomosci i trzymamy &&&&&&&&&& za poprawe:tak:
Edysiek chyba pozazdroscilam ci porzadkow i ja dzisiaj od rana chodze sprzatam,okna myje itp....,jeszcze firany pozmieniac,pranie wywiesic,i takie tam juz blachostki pozostaly.A co sie dotyczy komunii,oj to posiedzisz sobie w kosciolku troche w tym roku:tak::tak:,ale to jest piekna uroczystosc widziec jak dzieci przystepuja do Pierwszej Komunii:tak:
Ewafoto fotografia przepiekna...Coreczki mamy w tym samym wieku:tak:
andzia111 jak bedziesz mogla wstaw jakies fotki z dzielnym bohaterem;-):tak:,hm ja tez juz od dluzszego czasu nie usypiam mojej,za to noce ladnie spi...:tak:
fanta20062 zazdroszcze ci tesciowej,a prace jak dostaniesz w tym miejscu co piszesz superrrr:tak:
niteczkaZ piszesz,ze nie planujecie rodzenstwa,ale zycie samo pisze scenariusze,i wlasnie ja bym chciala,zeby mi taki scenariusz wpisalo na rodzenstwo dla malej,bo tak jak dalej bedzie to marne szanse:-:)tak:;-)
Milego dnia:-)
 
Zyta, teściowa jak teściowa. Ma swoje za uszami ale jest kochana :tak:. Chce dobrze kobieta :tak:. Też mam nadzieję, że się w US coś dla mnie znajdzie. Widzę kochana, że dziś na adhd cierpisz. Normalnie pozazdrościć :tak:. Ja mam dziś mega lenia. Jak stąd do wenezueli :-D. Będę musiała zaraz się za obiad dla T wziąść bo pewnie z pracy wróci głodny <jak to chłop>, a ja nic nie mam dla niego jeszcze uszykowanego. Mały mi śpi ale dla niego mam na szczęście obiadek :tak:, będzie jadł kopystki ;-). Co dziś dobrego tworzysz na obiad?
 
fanta20062 najlepiej jest mi wstac rano i wziasc sie do pracy,wtedy len mnie omija,ale czasami i ja odkladam cos co mam do zrobienia:tak:,jak sie wkradnie len;-):tak::tak::-Dhm jak sie zacznie np.sprzatac ma sie do umycia jedna rzecz a potem to juz sama wiesz...wszedzie sie robi balagan(nie rozumie tego jak mozna umyc okna,a podlogi w inny dzien:no:a znam takie osoby:tak:,nie wiem czy to tak dobrze,czy ze mna cos nie tak).A obiad to mialam z wczorajszego dnia:rofl2:makaron aby ugotowalam,swiezy:tak: bo nie lubie z dnia poprzedniego:-pi sos pomidorowy z boczkiem:-p:tak::-)
 
hej

A ja placki ziemniaczane sobie usmażyłam . Oskar też lubi więc po zupce dojadł sobie troszeczke . Uwielbiam placki ziemniaczane , a że tanie i robi sie je błyskawicznie więc uwielbiam jeszcze bardziej :).

fanta alergia na owoce to w tym sensie że nielubi a ze słoiczka wszystkie wcina .
a US tak myślałam ale US nikt nielubi wiec .... :) ale prace tam chycić to super :)
 
reklama
hej, hej!
Andzia, oj tam US nikt nie lubi :-D, ale ja lubie rozliczenia robić i tak hobbystycznie się takimi rzeczami param, więc dam radę. Jak byście chciały jakiś przekręt podatkowy zrobić to się piszę. Tylko ciiiiiiiiiiiiiiiii nikomu nie mówcie :tak: :-D:-D:rofl2::rofl2:.
Zyta, no tak masz racje. Jak już robić to wszytko, a później mieć labę na cały dzień albo następnego dnia. Też tak czasem mam, że cierpię na wenę na sprzątanie :-), ale teraz jak miszkam u teściów, to rzadko, a jak będę na swoim, to napewno ta wena się odezwie :tak:
Dobra kobitki jutro zajrze :TAK: miłego wieczorku :tak:
 
Do góry