reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

witam sie :-D .

miałam dziś wizyte w mopsie ,och jak ja nielubie tam chodzić ,czuje sie jak zebrak .zawsze zarabiałam ale odkąd na wychowawczym siedze ..no wiadomo zadarmo. a szkoda odpuścić sobie jakby niebyło to na pampki starcza. ale wizyty kosztują mnie naprawde dużo.

zimno u nas .ale podobno ma być cieplej :szok:

a jak z mikołajem u was prezenty pokupowane??jesli można wiedzieć co jest cool w tym roku?
 
reklama
Hej hej heloł
wink2.gif
biggrin.gif
laugh.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
wink2.gif

normalnie jestem w
shocked.gif
shocked.gif
Rafał wczoraj wypił mleczko o 19.30 po 20stej zasnął i uwaga obudził sie na jedzonko o 7.30
wink2.gif
biggrin.gif
normalnie
shocked.gif
...

A i od jakiegoś tygodnia poszukuje gdzie popadnie mojej koleżanki z dawnej szkoły bo zgubiłam jej nr tel. Normalnie juz wszystkiego probowałam .
unhappy.gif
i niet . A nie powiem ze tęskono mi za Nią
unhappy.gif


a Co u Was ? ?
 
andzia111 przestań Ty nawet sobie nie wyobrazasz jacy ludzie biorą kasę z mopsu tam wystarczy jedynie przedstawić dochody na osobę.mam sąsiadów rodzina patologoczina chodza kradną masakra.on pracuje u swojej siostry podobno 3,5tysiaka zarabia ale w papierach na 3\4 chyba ma wpisane.najnowsze tel.w drogich sklepach sie ubieraja itp.!w tym roku te dzieciaki złapałam w swoim ogrodzie jak warzywo wyrywali zbluzgalam że chyba cała wiocha slyszała az mi pozniej było glupio z domu wyjść i wiesz co poszłam do opieki powiedziałam ze jak dostaja pomoc to niech ktoś kto ma nad nimi nadzór dopilnuje zeby warzywo posadzili bo maja warunki to wiesz co powiedzieli mi to nie ich sprawa.nastepni mają 3 pieczarkarnie nie na siebie można posiedzieć ze bogaci i tez z mopsu biorą kasę także idź i nie patrz na nic!!!!
o prezentach nie bardzo jeszcze mysle...znając zycie 2-3 dni przed Świetami pomyśle i będę latać z jezorem na brodzie i się wściekać;-)
młodamamusia-to nie jedna mama pewnie Ci pozazdrościć może..to wie wyspałaś:-)a skąd Ty jestes bo SWD tak srednio mi coś mówi...jak moge wiedzieć.:-)nie ma naszej klasy Twoja koleżanka a może musisz cierpliwie poczekać aż ona się odezwie pierwsza do Ciebie;-)
fajnego wieczorku
 
U nas mróz nie odpuszcza, teraz jest -6. A południe nie ma powyżej 0. Jak wychodę z pracy po 22, to szyby są zamarznięte. Tyle, że ja lubie taką pogodę :tak: Co prawda jestem zmarźluchem i lubie ciepełko. Ale jakoś taka zimowa aura mi odpowiada. Jeszcze jak słoneczko świeci to super :-)

Zyta teraz w Polsce też już zniesiono post w Wigilię i można jeść mięso. Tyle, że ja nie wyobrażam sobie Wigilii bez postu, jestem tradycjonalistką ;-)

Młodamamusia to super, że synek dał Ci się wyspać, oby teraz juz najwięcej takich nocy było :tak:
A co do koleżanki to macie jeszcze jakąś wspólną znajomą, może ona pomoże. W ostateczności możesz pojechać do niej do domu albo do pracy jeśli to nie daleko :tak:

Andzia na pewno nie są to przyjemne wizyty :no: Ale trzeba korzystać, teraz każda złotówka sie liczy.

Gosiek ja też jeszcze nie mam prezentów. Będe kupować w grudniu, chociaż jeszcze za bardzo nie wiem co. Ja może nie na ostatnią chwilę kupuję, ale wolę jakoś w grudniu. Wtedy naprawdę już czuć te święta, chociaż teraz juz wszystko jest w sklepach to ja wolę poczekać.
Tyle, że na Mikołaja to raczej paczki ze słodyczami robię, może jakąś drobnostke dorzucę. Prawdziwe prezenty dopiero na Święta. Moja córka chce to co akurat reklamują w tv. Czekam, aż napisze list co by chciała dostać to coś wybiorę :-)
 
dziewczyny wiecie że nawet się nie zastanawiałam......... wiem tylko tyle że choinki już poubierane w niektórych domach zazwyczaj ubierają 6 grudnia ........w sklepach i szkołach tematy świąteczne od października.....

a my w domu robimy tradycyjnie....jak w Pl z wyjątkiem takim że choinka też już wcześniej stoi a nie w dzień wigilii.......... poza tym szczerze to nie wiem czy pasterka jest :baffled: nigdy tego nie sprawdzałam .....ale wolne w tym roku jest d 16 grudnia do 5 stycznia bynajmniej w szkołach i ja i Oliwia mamy długi urlopik świąteczny :)
 
DOBEREK!!!!

marcysia
tam wogóle się nie odczuwa Świąt ludzie juz od października wpadają w świąteczny szał podstawa to zakupy zresztą z zakupami to tak jest w sumie przez cały rok;)tam sklepy 7dni w tygodniui weź odczuj niedzielę:-(jak masz polski kościół to pasterka napewno będzie:-)jaki dlugi urlop świateczny mój do 22 czy nawet 23 normalnie szkołę ma ale nie płaczę z tego powodu:-D
edysiek mój neistety tez tak ma że z reklam sobie wybiera prezenty w tamtym roku jak powiedziałam żeby powiedził co chce a ja napisze do Mikolaja jak mi zaczął dyktować ojej...na cała kartkę ale bylo z czego wybierać bo nawet o ogorki zielone prosił Św.Mikołaja hahaha ha
 
och święta czuć już na każdym kroku ,gdziekolwiek by sie nieweszło to wszędzie świąteczne wystawy ,artykuły uwielbiam tą atmosfere ,rodzinne spotkania ....niestety mój pan małż jest odludkiem i ma wszystko gdzieś a do rodziny jedziemy zawsze po mega awanturze ,potem stwierdzi no miło było a mnie znów szlag trafia :baffled: .

dziś wyjątkowo zimno :rofl2:
 
andzia -teraz rok starszy to ciekawe co wymyśli aż strach pomyśleć chociaż pewnie jakiś tor hot wheels bo często o tym mówi a to dziadostwo drooogie:-(noo ale dostał ogórki w tamtym roku ale jako dodatek:-D:-D:-Dto mój K.przeciwienstwo Twojego bo ciągle by gdzieś jeździł czasem mam dosyć bym z chęcią w domu posiedziała a maly udał się w ojca tez by tylko latał.teraz chory siedzimy w domu wczoraj do mnie mowi"mamuś chodź gdzieś pojedziemy bo mi się nudzi w domu" wrrr....a ja do niego mogę Cię zawieść ale do szkoły hahahha ha.
 
reklama
gosiek-28 Polskiego kościoła nie mamy jest prawie 25mil od nas.... u nas w ang kościółku tylko polska msza w 1 i 3 niedzielę miesiąca....... nic nie idzie odczuć ........ w niedziele sklepy otwarte do 16:00 ........jedynie w szkołach dzieci coś robią..... malują kartki śpiewają kolędy itd....... no i w połowie grudnia są z każdej pracy organizowane Christmas Party z kolacją itd........ u oliwi w szkole będzie obiad 13 grudnia ...wczoraj płaciłam za niego........aaaaaaa bym zapomniała na mieście coś będzie przed mikołajkami 3 grudnia w sobotę od 10 rano do 16 popołudni i to wszystko
 
Do góry