reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

hej hej heloł :-D

dzisiaj ide do lekarza z cyckami .
Strasznie się boję.
unhappy.gif
unhappy.gif
Trzymajcie kciuki !.
biggrin.gif


zyta z Wodzisławia Śląskiego , :-))))
 
reklama
Fanta wypadek :szok: To życzę oby Twój mężczyzna szybko powrócił do zdrowia :tak:
Współczuję kataru. Ja znam ten ból, bo mam przez cały rok na okrągło, z mniejszymi lub większymi przerwami. Tyle, że ja mam alergię.

Zyta wiesz chyba nawet na kolację jest już dopuszczalne mieso, nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się że tak. Tyle, że jakoś ja sobie takiej Wigilii nie wyobrażam.
Ja tez już myślę o prezentach.
Tyle, że ja jeszcze musze mojej coś na urodziny kupić, bo ma 29 grudnia :rofl2:
Tak zastanawiam sie nad tym
BARBIE STUDIO PROJEKTOWE H2O NOWOŚĆ 10 (1950511984) - Aukcje internetowe Allegro
http://allegro.pl/s-animagic-swinka-morska-brykajaca-domowy-skoczek-i1945234193.html

Gosiek ja pracuję i jeszcze przed Świętami wypadają mi 2 zmiany :no: Mam nadzieję, że 23 będziemy mieć wolne, albo chociaż będę mogła przyjść na rano. Tyle, że my po Świętach zwykle mamy wolne aż do Nowego Roku. Ewentualnie mamy inwentaryzację.

Młodamamusia ja swego czasu często byłam w Wodzisławiu, bo mam tam rodzinę. I jeszcze w Raciborzu. Tyle, że już nie byłam tam ładnych pare lat.
Trzymam kciuki :tak:

U mnie dzisiaj na obiad spagetti ;-)
A tak po za tym to nic mi się nie chce :-p
Słucham sobie starych piosenek i oderwałam się od rzeczywistości :rofl2:
 
witam sie tak szybciutko i uciekam...
Edysiek trudny wybor masz...;-)najlepiej jakby podpowiedziala ci Angela:tak:
moja cora to by chciala najchetniej wszystko co reklamuja do zabawy...doprawdy nie wiem co i czym jej sprawic przyjemnosc,bo to takie slodkie jak dzieci sa zadowolone:-)
dzisiaj jedziemy pospacerowac po sklepach moze mi podpowie co by chciala,a jak bedzie M to skonsultujemy i sie kupi,tylko na to licze...;-)
ide sie ubierac i na zakupy...:-p;-):tak::-)
Milego dnia wszystkim zycze:tak::-)
 
Witam z kawką :-)
Zyta no problem mam, bo moje dziecko ma już pełno zabawek i czasem się zastanawiam, po co jej kolejne :eek: Tyle, że i tak dostanie, bo dzieciństwo ma się jedno ;-)
Jutro siądę z Angelą i będziemy przeglądać Allegro.

Andzia długo to zeszło :szok: ale ważne, że w końcu przyszła.

Gdzie reszta dziewczyn?
Rox odezwij się
Felidae, Marcysia
 
doberek dziewczynki:-)
andzia-
łaaaa szybko dostalaś pełna podziwu jestem hahahh ha
ja jak do tej pory nie miałam wiekszego problemu a dosyć często cos tam się zamówi...;-)
ale jak to się mówi lepiej późno niz wcale:-D:-D:-D
edysiek-to powodzonka w wybieraniu napewno sama coś wybierze aby cena Cie nie zaskoczyła zbytnio :-Dteraz te dzieciaki wszytko mają mój tez ma tyle zabawekze czasem się smieje ze normlanie przyniose lopatę do odśnieżania bo to taki maly leniwiec i nie zawsze chce mu sie układać samemu przewaznie mamooo pomóżżż prooooszęę ajjj..tearz w szkole mikołajki potem Święta znowu przybedzie..ale masz racje dzieciństwo ma się jedno...;-)
 
andzia111 a dlaczego tak dlugo szla ta paczka?dobrze ze w koncu dotarla na wskazany adres;-)
Edysiek masz racje z tymi zabawkami,kupujemy je...;-):tak::-)u nas narazie najwiecej pluszakow,lalek...
a co do prezentow pod choinke to chyba bede kupowala w ostatniej chwili:-pale wazne,ze list do Mikolaja jest juz wyslany:happy:przegladam allegro i cos wybierzemy...
gosiek-28 jestes z Siedlec...swego czasu pracowalam z trzema osobami z okolic Siedlec,a i mieszkalam w Sulejowku...to byly dawne czasy:-p
marcysia834 a co ty tak skromnie piszesz:baffled:pewnie w Uk dekoracje juz sa?u nas od pierwszego grudnia swiatelka zapalaja,ale jak ja to mowie podstawa juz czeka...;-)

u nas dzisiaj deszczowo,mezus przyjezdza wieczorem,wiec wpadlam na taki pomysl(jako,ze ostatnio bylo chlodno miedzy nami)zrobie uroczysta kolacje z dodatkami:-p;-):tak::-)
 
marcysia834 a co ty tak skromnie piszesz:baffled:pewnie w Uk dekoracje juz sa?u nas od pierwszego grudnia swiatelka zapalaja,ale jak ja to mowie podstawa juz czeka...;-)
bo ja nie nadążam z czytaniem wszystkiego..... potem mało czasu na odpisywanie....... jak chłop ma 2 zmianę to porażka ....... nie siedze za dużo bo by zrzędził a jak ma na rano to sobie siedzę i więcej piszę...... przyznam się że razem z tym mam 3 fora do obrobienia i teraz FB bo założyłam ( za zgodą lubego) hahha........ rano wstaje zerkam na chwilkę odprawiam Oliwię do szkoły ... przychodzę zerkam na chwilkę ... z misiem się pomigdalę i lecę do szkoły na wolontariat..... wracam po 12 ... posiedzę chwilkę zrobię obiad... czasu na sprzątanie przez neta nie mam :-D i lecę po Oliwię do szkoły szybko do domu i ja do pracy i wracam przed 18........ a potem Jak J jest to nie siedzę za duzo bo by znów marudził....a jak go nie ma to siedze a potem sie Oliwką zajmuję w biegu ........... uffffffffff
 
reklama
Dziewczyny - ale macie tempo ... a ja nie mam czasu nadrabiać :(

jeszcze trochę i mam nadzieję ze u mnie będzie po wszystkim..ale tyle kwiatków po drodze zbieram że hoho ..tylko niestety nie pachną :confused2:... smierdzą :crazy:


musze wrócić na łono jedynaków, bo mi się dziecka drugiego bardzo chce i nie chce :-) a najbardziej to mi się chce dziewczynki :rofl2::rofl2:
 
Do góry