reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam!
Marcysia pięknie córcia wygląda w okularkach, udało Ci się dobrać odpowiednie :tak:
Andzia ciężkie są takie rocznice, światłka dla maluszków
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
Ja kiedyś nie za bardzo potrafiłam zrozumieć takie rzeczy, przyznam że forum wiele mnie nauczyło, czytając przeżycia niektórych mam zrozumiałam wiele rzeczy :no: Chociaż sama tego nie przeżyłam teraz wiem jaka to może być tragedia. Szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej. Moja bratowa 2 razy poroniła zanim urodziła synka i przyznam, że nie rozumiałam jej bólu. No cóż człowek uczy sie całe życie :crazy:
Fanta to życzę zdrówka :tak:
Młodamamusia synek sliczny a i mama niczego sobie ;-) Pewnie ciężko Wam jak mieszkacie osobno, ale w sumie jeszcze wszystko przed Wami :tak:
Różycz@ witaj !
Ja już mam weekend ale planów brak. Pewnie przesiedzimy w domu.
 
reklama
Witam się weekendowo :tak:.
Nudzę się jak mops więc zaglądam do Was :-p.
Edysiek, dziękować napewno się przyda ;-).
Różycz@, witamy! :tak:
Kurczę dopiero po 9, a już sąsiad z góry wierci :wściekła/y::wściekła/y:. Co za... nawet w weekend nie daruje :-(.
Lecę sobie jakieś śniadanko skubnąć. Może zajrzę po południu.
Udanego weekendu dziewczyny!!!
 
Sie witam:)
dzieki za miłe przyjecie:)
wpadłam tylko na chwilke bo trzeba zmykac do obowiazków domowych. P sie własnie spełnia w roli ojca wiec mam chwilke wytchnienia a smyk broi od rana. Juz mnie zdenerwował kilka razy a potem przyszedł i sie słodko przytulił- cwaniak mały:) Po południu mamy basen wiec pewnie zajze tu dopiero wieczorkiem.
Marcysia córa ze chocho:)
Fanta to chyba taki czas porzadków przedprzed swiatecznych remontów bo u mnie tez za sciana ciekawe odgłosy ;/
Miłego dnia:)
 
witam!!!!
nowe mamusie witajcie!!!
u nas piekna pogoda,wiec wzielam sie za sprzatanie,wczoraj kuchnia(caly regal wymylam
:tak:itp.)dzisiaj firany zmieniam,kombinuje...:-p:tak::-)a teraz chwilke odpoczynku przy kawie i bb,
Edysiek jak w roli moderatora?gratuluje!
:tak:
mam nadzieje,ze femme fatal bedzie zagladala do nas,pomimo braku czasu:tak:
marcysia834 corci pieknie w okularkach,przyznac trzeba ze ma gust dziewczyna...;-):tak:
fanta20062 jak zdrowko?
mlodamamusia18
to ja gratuluje decuzji odwaznej w tak mlodym wieku dzidzia...a jak ze szkola?mam znajoma w twoim wieku i tez ma dziecko
w sumie mi sie podobaja takie mlode mamusie,jak ci synek urosnie moze z nim nawet do dyskoteki bedziesz smigala:tak::-)
rozyczk@
ja tez pochodze z lubelskiego...
:tak:
andzia111 zapalam swiatelko dla aniolkow
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]mam nadzieje,ze jakos przezylas ten dzien z kolezanka...smutne to...
Felidae,rox,gosiek-28...


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Różyczka to fajnie jak tatuś angażuje się i można odpocząć. Mój to tak nie za bardzo był skory, teraz trochę lepiej, ale to nie to czego bym chciała.
Marcysia to współczuję bólu brzucha, ja właśnie oczekuję na @
Przez to ciągle chodzę głodna, cały czas chce mi się czegoś. No a staram się nie jeść za dużo. Jednak chwilowo zaspokoiłam swój głód, bo właśnie zrobiłam pizzę i zjadłam kawałeczek ;-)
Zyta na razie dobrze, mam nadzieję że dam radę
U nas pogoda byle jaka, szaro buro, tyle że nie jest bardzo zimno. Ale ja już bym chyba wolała, żeby był mróz i świeciło słońce.
 
reklama
Próbowałam ogarnąć. ale tyle sie tu działo ze nie dałam rady hahah
FANTA oczywiście, że młody po 5 dniach przedszkola chory :-( w nocy narzekał na ból głowy jeśli sie powtórzy jutro jadę na izbę przyjęć narazie dałam sinupret i robione krople z antybiotykiem :-( a dopiero 2 tygodnie po kuracji Zinatem :-(
EDYSIA na moderatora :-)
witam nowe mamy :-) a tym czasem ide po lampkę wina :-)
 
Do góry