reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Edysiek kobieto w ciągłym ruchu ;-) jak robisz te pierożki ze szpinakiem i serem bo aż mi ślinotok wystąpił ;-).?

ROX ależ ci sie pogmatwało , a jak bąbel ,wyczówa co sie dzieje?

Felidae no to zdrówka dla was , fajnych macie lekarzy niema co !
 
Ostatnia edycja:
reklama
andzia - najgorszy był ten moment kiedy jeszcze mieszkaliśmy razem i ciągłe awantury, później przeprowadzka moja i dziecka i mała szarpanina o dziecko ... teraz powoli wraca do normy i jest jakby lepiej, ale Boo to odchorował - budzi sie w nocy z płaczem
 
Witam z poranna kawką i owsianką :-)
Rox to się porobiło :baffled: Jesteś dzielną kobietą, że zdecydowałaś się na rozwód, bo po co brnąć w coś co nie ma sensu. Młoda jesteś i na pewno jeszcze znajdziesz kogoś wartego siebie :tak: A teraz i tak masz swój najukochańszy skarb ;-)
Felidae zdrówka dla rodzinki
Andzia to nie ja robiłam te pierożki tylko Zyta :tak:
Ale żeby nie było, to ja chyba dzisiaj zrobię muffinki :-) Teściowa wróciła i przywiozła mi 2 muffinkowe blaszki. A ja już od dawna przymierzałam się do kupna tylko zawsze kasy mi bylo szkoda. Miałam robić dopiero w sobotę z Angelą ale nie mogę się doczekać i chyba zrobię dzisiaj :-D
A co do zakupów, to wczoraj babcia kupiła Angeli buty na zimę i mam z głowy ;-) Teraz mogę kupić coś sobie.
 
witam sie poludniowo;-)
rox to naprawde jestes dzielna,pogodzic ze soba i rok akademicki,praca,opieka nad synkiem ach i ten rozwod...no coz ale jak mielibyscie sie klocic i mieszkac razem to chyba rozwod jest wyjsciem z sytuacji...wiadomo szkoda jest zawsze dziecka...takie sa realia...A jesli mozna zapytac kogo masz do pomocy jak wychodzisz na uczelnie,do pracy???pozostaje nam trzymac &&&& i za ciebie i za synka,oby szybko przyzwyczail sie do nowej sytuacji,jesli mozna to tak powiedziec...
felidae pisze:
Uwielbiam okazyjne zakupy
biggrin.gif
takie nie zaplanowane a tanie nad wyrazU nas szpital, mąż na L4 (
baffled5wh.gif
) Zupełnie nie przyzwyczajona jestem :|
Młody ma 39 stopni gorączki ( od razu przypomina mi się zeszły rok :|) ale do przychodni pójdę dopiero w środę żeby znowu nie usłyszeć, że dziś to ciężko powiedzieć co to .. i mam przyjść za dwa dni jak sie nie poprawi, p/gorączkowy lek to ja sobie i bez podróży przez całe miasto umiem zaordynować
ja tez lubie zakupy okazyjne,tylko ze teraz nadchodzi u nas zimno a ja wciaz nie moge kupic cos sensownego dla corki...musze sie wybrac do sklepu i w koncu co bedzie kupic,a nie wymyslac jak ja to robie:zawstydzona/y::-p:tak:
no i zdrowka dla waszego szpitala...:tak:
andzia111 tak to ja robilam te pierozki:tak:
szpinak(1kg)kroje drobniutko(ja kupuje zamrozony,proporcje podaje jak robilam ostatnio,pierogow wyszlo mi z tego ok50szt.nie liczylam dokladnie)
ser bialy(0,5kg)
2jajka
4lyzki drobno zmielonego sera zoltego
2cebulki na zloty kolor przesmazyc
wszystko wymieszac,sol,pieprz oczywiscie wedlug swojego uznania...
ja robie jak pierogi,ale niektorzy jak rozwalkuja ciasto nakladaja farsz,zawijaja i takie kwadraty robia,ale ja tak nie umie:no:
Edysiek mufinki pychotka:tak:a moja cora je wprost uwielbia:tak:ostatnio w lidlu byly foremki:misie i te okragle,tez silikonowe ale one jakos mi nie podchodza,nie wiem moze sie myle?masz moze takie?a cenowo to sa nawet drogie...Ach pisze o lidlu,ale wiem bo sprawdzalam i w Polsce tez byly te formy cenowo tak jak tu we Wloszech...
 
Ło matko ale gafa:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to chyba chrabka na te pierogi umysł mi zaćmiła :-D
zytka dziekuje za przepis napewno zrobie :tak:

edysiek ja uwielbiam mufinki !! zawsze kupuje te papierowe foremki jednorazowe bo fakt na te lepsiejsze ;-);-)szkoda mi zawsze kasy, a najbardziej smakują mi czekoladowe z białym serem -rewelacja!

Rox ,mówi sie że dzieci szybko zapominają - to nieprawda ,Boo potrzebuje teraz stabilności i dużo dużo miłości !!
 
Zyta ja tych silikonowych blaszek nie mam tylko takie czarne blaszki. Mam 2 blaszki i w każdej jest 12 dziurek na muffinki. Do jednej można włożyć papierki, wtedy będą ładnie wyglądać po wyjęciu. A z druga ma takie kominki i wychodzą babeczki.
Andzia mi też zawsze było szkoda kasy, ale teściowa mi sprezentowała :-)
Angela dzisiaj nie poszła do szkoły, bo ma gorączkę :-(
a tak wyglądały moje muffinki
 
[quote="Edysiek]Angela dzisiaj nie poszła do szkoły, bo ma gorączkę
unhappy.gif

a tak wyglądały moje muffinki[/quote]
zyczymy zdrowka dla Angeli;-):tak:
moja tez dzisiaj byla podejrzana:tak:ale jak narazie jest ok.,chociaz sie ma znow na katar,oby tylko tyle...i nic powazniejszego:-p
a mufinki doslownie mam ochote sie nimi poczestowac;-):tak::-Dpiekne i zapewne wysmienite po wygladzie widac ze:tak::tak::tak:
u nas dzisiaj deszczowo:-(siedze i wymyslam co ugotowac dobrego...jednak pomyslu brak...:-p
 
no i ja znowu mam ślinotok!! pysznie wyglądają (mam ochote połknąć monitor ;-))
Angeli zdrówka :tak:

zyta u nas też dziś padało i siedzieliśmy w domu naszczęście psiapsiółka zrobiła mi suprajs i wpadła na kawke z córeczką , dzieciaki sie wyszalały bo są w tym samym wieku wiec sie dogadują .
 
reklama
Do góry