reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

witam!!!w sumie to tylko wpadam sie przywitac i zyczyc milego sobotniego wieczoru,jak rowniez niedzieli...:tak::-)

ja dzisiaj cos nie mam sily,padam doslownie,zimno sie zrobilo nic sie nie chce
:no:no oprocz tego,ze bym ciagle spala:zawstydzona/y::-p....moze mam niskie cisnienie...

duzo ciepla zycze w te zimne dni...:tak::-)
 
reklama
Felidae to miałaś ciężki tydzień. Oby tacie juz lepiej było.
Dobrze, że mały chętnie chodzi do przedszkola. Nie ma to jak dobra doświadczona wychowawczyni :tak:
Jak tam kurteczka, doszła już?
Zyta to daj na wstrzymanie i nic nie rób :-)
U nas też zimno. Teraz wyszło słońce, ale za ciepło nie jest. A w nocy już są przymrozki.
W piatek wieczorem zdechł nam jeden ze szczurków :-( na szczęście Angela przyjęła to nawet spokojnie, tylko troche pochlipała. Jednak mamy już nowe maleństwo, biały z czerwonymi oczami.
Wczoraj miałam zabiegany dzień, do południa zakupy potem sprzatanie, pranie, a jeszcze wędzilismy ryby i mięso.
Dobrze, że dzisiaj niedziela, to można trochę odpocząć :-)
 
Kurtałka zapewne dojdzie w poniedziałek :-)
Młodego dorwało choróbsko :-( a ja myślałam, że to My od niego...a on jednak sie struł w środę :-( czwartek przechorował dwa dni i ok. A dziś wzdęty brzuch i brzydkie kupki znowu :-/ eh te choróbska na jesieni :-/ Ja sobie nie wyobrażam takiego szpital z dwójką dzieci, może to tylko kwestie organizacji ale jak pomyśle to brrr :no:
ŻYCZĘ ZDROWIA :-) dużo :-)
 
Felidae jak kurteczka doszła?? ja z alegro mam ostatnio niemiłe wspomnienia , kupiłam młodemu koparke boba i cholera niedostałam jej zgłosiłam spór do alegro i miał mi zwrócić kaske albo wysłać kopare w ciągu 3 dni , już 2 tydzień mija a tu dupa ... a tak wogóle to kopare kupiłam 9 września 1 raz trafiłam na takiego naciągacza ale to wystarczy nieprędko coś kupie na alegro.

dziś mnie głowa pobolewa:cool:;-) z racji mojej wczorajszej 18;-) dobrze że dzieć w przedszkolu dziś dłużej posiedzi :sorry:.

femme niedługo urodzinki Ninki , szykujecie coś w tym przeprowadzkowym zamieszaniu?

rox fajnie że jesteś
:tak:
miłego dzionka
 
witam!!!
andzia111 to naprawde masz niemile wspomnienia z alegro,ale takie sytuacje chyba nie czesto sie powtarzaja?a mozna naprawde cos fajnego kupic za rozsadna cene.
Acha mialas wczoraj urodziny????wszystkiego najlepszego:tak::tak::tak:

Felidae wlasnie kurteczka doszla???i jak u was ze zdrowiem???
Edysiek co u was?kurcze macie szczurka?jak po weekendzie?odpoczelas?
Ja dzisiaj zrobie na obiad cos na szybko i po poludniu wyjdziemy sobie na spacerek,pogoda jak narazie superrrr,sloneczko...
A gdzie pozostale mamusie????odezwijcie sie!!!
 
Witam!
Fajnie, że znowu jest nas więcej :-)
Rox cieszę się, że wróciłaś :tak:. Na pewno masz mało czasu, bo rok akademicki już się rozkręcił.
Femme wybaczamy :-) Dobrze, że o nas nie zapomniałaś.
Andzia to STO LAT z okazji wczorajszej 18 :-D
Zyta mamy 2 szczurki (bo jednemu byłoby smutno). Dlatego też po stracie jednego od razu Angela chciała drugiego. Na szczęście "stary" od razu zaakceptował "młodego". Śpią sobie razem tuląc się do siebie. Mamy dwóch chłopaków, bo inaczej mielibyśmy całe stadko ;-)
Weekend minął mi szybko. Dopiero w niedzielę odpoczęłam. Po południu mąż namówił mnie na przejażdżkę rowerową. Byliśmy tylko we dwoje, bo Angela bawiła się z koleżanką. Dziwnie tak tylko we dwoje, ale nie powiem, że mi się nie podobało :tak:
Wczoraj jeszcze korzystałam z pogody. Porobiłam już wszystko na ogródku przed zimą, posadziłam czosnek, wykopałam kwiatki.
Teraz idę robić fasolkę po bretońsku.
 
Jestem i ja :-)
Rox, Femme super, że zaglądacie :-)
U nas... Kurtałka doszła :-) duża ( jak plan zakładał na przyszły rok i ewentualnie końcówkę tej zimy która nadchodzi). Miałam nadzieję, że bardziej "ortalionowa", "wodoszczelna" będzie, Wygląda na dość ciepłą. Jest fajna bo ma ściągacz na nerkach i w rękawkach takie schowane co sobie cenię. Minus za brak takiej zaszewki na szczycie zamka. Ale może coś wymyślę, a fortuny tez nie kosztowała więc chyba jest ok :-)
Ojca ze szpitala wypisali, ale nie wiem jak szybko tam wróci to zależy od tego jak szybko dojedzie do sklepu po jakiś %> Nie jest wesoło, ale do niego chyba już nie docierają pewne rzeczy...Smutne ale nikt za niego o życie walczyć nie będzie :-( To było jak czerwona lampka, Jeśli teraz nie przestanie to już mu dużo nie zostało...Ale jak to sie mówi:"złego licho nie chce" Każdy inny by się już przekręcił. Jak mu zrobiłam badania to wezwałyśmy karetkę ( oczywiście nie chciał ale nie miał siły się bronić ) Wszyscy lekarze dziwili się, że on jeszcze chodzi ::szok: ot...
Poniżej kurtka :-) tylko inny rozmiar... Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i życzę zdrowia
AA287 ECHT SCOUT ŚWIETNA ZIMOWA KURTKA 122 (1882322800) - Aukcje internetowe Allegro


 
reklama
Felidae z tatą to przykra sprawa bo zawsze jakby niebyło to ojciec i serce boli jak sie patrzy jak sam sie stacza /
kurteczka mi sie podoba i kolor też .


rodzice uśpili psiaka mojego ,miał 16 lat i 9 miesięcy - tak mi smutno , człek sie przywiązuje to stworzonka ....:-:)-(
 
Do góry