reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

no ja po konsultacji w szpitalu i wyglada na to ze jeszcze pochodze ze 3 tygodnie z tym brzuchem.. rozwarcie na 2 cm szyjki brak ale glowka niby jeszcze wysoko. jak dla wielorodki to niby jeszcze oznacza duzo czasu do porodu. za to lekarz mi go zmierzyl na usg i wyszlo mu 3.600 wiec git. :) tyle tylko ze ja juz zaczelam macierzynskie a dziecka nie ma..i szybko nie wylezie :/ szlak mnie trafi z tym tobolkiem na brzuchu..
wogole badal mnie taki mlody lekarz chyba malo doswiadczony... bo grzebal i grzebal i myslal i znowu grzebal... na usg tez nie umial go zlapac do konca..
 
Ostatnia edycja:
reklama
O matko jak juz na usg ma problem ze znalezieniem dziecka to co to za lekarz hehehe ;)

A co do trzymania glowki przy karmieniu (wracajac jeszcze do tego watku wyzej) to nie polecam.Moj Fifik ma odruch odwrotny i na nacisk reaguje silnym odchyleniem glowki i az strach co sie moze stac z Jego kregami szyjnymi...trzeba delikatnie zachecac,najlepiej dotykac sutkiem wargi albo wycisnac troche mleka i dotknac Jego ust ;) zalapie w sekunde ;)
 
nunka nie no tak zle nie bylo ale stwierdzil ze za bardzo sie rusza i nogi zmierzyc nie umie. no i snowu moja szyjka jest przyklejona do kosci krzyzowej i znowu mi wmawiaj ze do porodu jeszcze bardzo daleko. zupelnie jak przy teosiu..
dzien u mnie dzis deszczowy pomyslow na prezent z okazji dnia ojca brak..
milego dnia..
 
Asiorreek ja też zaczęłam wcześniej macierzyński i wiem jakie to wkurzające jak tu czas leci i dziecka nie ma :-) Ale jak ten lekarz taki jełop to może się nie zna i maleństwo wyjdzie szybciej :-)
 
Hej

Niestety nie zaliczyłam testu , zabrakło mi jednego punktu tylko... Poprawka we wrześniu a jutro część praktyczna. Od wczoraj chyba odchodzi mi czop i boli krzyż więc może jednak do 30 się rozpakuję. Najbardziej chciałabym dzisiaj do północy więc pójdę się przejść na 4 piętro do koleżanki ;-) Mam jednak przeczucie , że to jeszcze potrwa :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry