reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ami Ga ja też wyprałam wszystko co się zdjęć dało chociaz to moja druga ciąża ;)

Wszystko już miałam poprasowane i poukładane z czego byłam niezmiernie zadowolona, a dziś wpadła kuzynka z dwoma siatami ciuszków i pościeli więc jutro znow pralka w ruch ;) ale teraz na 100% niczego nam nie braknie :-D
 
reklama
ale mnie dziewczyny zrobiłyście w maliny.. ja Wam uwierzyłam, że na zamkniętym forum szał tematów.. a tu ciiiiisza
 
mówisz Ginger o tych 2 dyskusjach z przedstawianiem się i fotkami? nie wiem, czy żartujesz, czy może jest jakaś cześć dyskusji do których nie umiem dotrzeć?
 
kaliiia to nie o ilość tematow chodzi a o częstotliwość wpisów w jednym:) Ja na przykład nie nadążam z czytaniem, o odpisywaniu nie mówię.
 
a mówicie o grupie czerwcówki 2015? czy o jakiejś innej? bo na czerwcówkach nie dzieje się nic.. 2 tematy i razem 20 odpowiedzi
 
witam po weekendzie... masakra wczoraj bylam na zakupach.. mialam taka dawke aerobiku ze az sie dziwie ze w praktikerze nie urodzilam.. nasz mlody wpadl w taki szal ze nie umialam za nim nadarzyc... ale mamy farby meble lampy i prezent na komunie dla chrzesnicy... i jeszcze lokowke z philipsa dostalam w gratisiew mediamarkt :) chrzesnicy kupilismy miniwierze.. mysle ze to lepiej niz tableta bo siostra i tak nie dalaby jej pelnego dostepu do neta a tak bedzis sobie szalec w pokoju..
mebelki dla chlopcow w agacie - z mebli forte seria snow ... jakby ktora chciala zobaczyc na necie sa.. jak juz wszystko bedzie gotowe wstawie fotke pokoju.. ale to chyba w czerwcu.. z lampami byl problem nigdzie nic fajnego nie bylo dla dzieciakow..

co do mycia ja tylko wszystko wycieralam woda.. wszystko bylo nowe.. nie widze sensu mycia... ubranka prasowalam tylko noworodkowete najmniejsze rozmiary. nawet pozniej nie pralam w zadnym proszku noworodkowym.. wystarczy proszek i plyndo plukania ten dla alergikow. moj tesc pracuje w henklu i te proszki nie roznia sie prawie niczym..

ja juz zastrzeglam ze nie przyjmuje ubran jesli chce ktos cos kupic to niech przyniesie cos do pielegnacji albo pampersy.. dziecko i tak we wszystkich ciuchach nie ma szans obchodzic.. kupmela juz tez zapowiedziala ze kupi nam posciel bo widzi ze szafa z ubraniami jest pelna..
 
reklama
Bezsenna noc zaliczona , jak tu teraz prosperować przez cały dzien ??
W sumie mam juz wszystko poprane i podrasowane , w sobotę wzięło mnie na porządki wiec lodówka wypolerowana , pralnia wysprzątana , szafy z rożnymi rzeczami tez... Juz chyba nie mam co robic . Do tego wszystkiego od jakiegoś tyg mam niechęć do gotowania , Boże jak mnie wqrza stanie przy garach a cała ciąże pichcilam , piekłam i wymyślałam nowości , a teraz sie wypaliłam!!!
Jeśli chodzi o ubranka to ja wogole nie dostałam , rodzina w Polsce to nikt mi niczego nie podrzuc, ale za to wszystko nowe musiałam kupić. Zreszta u nas w rodzinie dawno dzieci nie było wiec cieżko by było liczyć na jakieś ciuszki.
Zaczynamy nowy tydz , do porodu jeszcze 3 , byle szybko zleciało !!!
Pozdrawiam
 
Do góry