reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Tak samo wyczytalam o tym, ze wicka nie można stosować. A w chwili rozpaczy nasmarowalam sobie szyję i zatoki. Jest tyle zakazow, ze zglupiec mozna a jak chroba sie rozwinie to chyba jeszcze gorzej dla Maluszka.
 
NIektóre olejki mogą wywoływać skurcze i to pewnie dlatego, ale niektóre można tylko trzeba wiedzieć jakie:)
 
Dokładnie, a niektóre "mądre" zakazy są bez sensu. Np. "w ciąży nie można jeździć na rowerze". Dlaczego? "Bo się można wywrócić." No ludzie! To jak jest ślisko na zewnątrz, to mam nie wychodzić? Zamiast napisać: powinno się uważać, nie jeździć po mokrej lub wyboistej nawierzchni, nie jeździć jeśli się długo nie jeździło lub jeśli brzuch jest na tyle duży że jest niewygodnie. Ale najłatwiej napisać po prostu "nie wolno" - bez wyjaśnień - i każda kobieta, która chce dobrze dla dzidziusia weźmie to sobie do serca.

Zrobiłam inhalację z rumianku i szałwii. Jest lepiej :)
 
czoperka, miejmy nadzieje ze Ci przejdzie szybko.
ja nie wiem czy jest jakies przesilenie wiosenne czy co ale boli mnie dzisiaj WSZYSTKO! Cały czas bym spala ale soac absolutnie nie moge bo synuś pokazuje kto u nas rządzi; ) biodra bolą, zebra kluja, nijak ulezec nie moge. Az sie boje tej nocy. A gdzie pozostale 10 tygodni! Mam nadzieje, ze dzisiaj taki gorszy dzien.
 
Karina ja tez mam dzis taki dzien , aż mi sie płakać chce. Nie wiem juz jak sie położyć , wszystko boli!!!! Skóra napięta aż mi sie wokół pępka sine zrobiło. Podobno to normalne , macie podobnie ?
 
tez mialam taki napięty wczoraj, aż sie bałam ze pęknie; ) a o ile na brzuchu skore mam bardzo ładną tak koło pępka wlasnie lekko sine sie zrobilo. Juz widzę, ze po porodzie skora wlasnie w tym miejscu sie najbardziej zmieni. Ale to juz nie ważne, byle by tak wszystkie kosci nie bolały bo miejsca sobie znaleźć nie moge.
 
Tez zauważyłam kilka dni temu taką siną otoczkę wokół pępka. I początki rozstępów w tej okolicy niestety :-( A smaruję 4 razy dziennie masą specyfików. No cóż, widać mi nic nie pomoże ;-)
 
hej.. mi moze troszke zsinialo.. raczej czerwone.. ja smaruje tylko oliwka i na razie brzuch ok... co do kaszlu to moze inchalacja z soli fizjologicznej wammpomoze. albo miod z propolisem. ja taki zalatwilam u znajomego pszczelarza...
 
reklama
Mój brzuszek narazie wyglada super, żadnych rozstępów tylko taki siny pępuszek wczoraj sie zrobił, dzis juz nie jest to tak widoczne ..
 
Do góry