reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Smile
:-D:-D no to mamy zagwozdke ;-)

Kasia
Ja juz tez dawno takiego szkrabka nie ubieralam :-)

Mamamila
Wtorek :-) a moze jutro :-) madra Pałka przyjdzie i rzeknie ;-)

Malazosia
Ja po cesarce obawiam sie ze moge miec problem ze stwierdzeniem jak sama siebie mam ubrac na wyjscie hahaha :-D na cebule ja jakos poubieram i rzeczyeiscie chyba kocyczek do nosidelka i heja.

Mamuska

A to baba wredna wyludza kase masakra.. . Mam nadzieje ze ci odesle. Moj listopadowy byl wiec kombinezon i bez problemu jeszcze wtedy snieg padal. No ale masz racje sie zobaczy .

Ja obejrzalam dzis listy do m fajny lekki przyjemny filmik:-)

Ide nyny ahh jak sie ciesze ze przetrwalam ten weekend.
 
reklama
ciasteczko, lolcia, malgoś - u mnie niby stolica, pewnie mieli, ale i tak każdemu kazali mieć swoją. Też mieli małe buteleczki mleka Bebilon, ale to było za duzo na jedną dawkę, wiec chodziłyśmy i nam nalewali do naszych butelek.


Monika0606 - witamy. Fajna data 06.06 :)


Martyna - współczuję smierci dziadka.


Misis - z tym ubiorem to też nie wiem. Mam dziecko listopadowe i nie było co się zastanawiać. A teraz to też mysle o jakimś lekkim welurowym pajacu.




A ja zaczynam czuć mojego dzidziola. Na razie takie smyranie, 2 delikatne kopniaczki wczoraj i jeden dzisiaj. Wczoraj byłam na zajęciach, chodze na kurs dla księgowych i ledwo co wysiedziałam 7 godzin. Masakra, tak mnie wieczorem kręgosłup bolał. Zaczyna mi się to co w pierwszej ciąży - uciska w kręgosłupie i drętwienie nóg :( Strasznie wkurzające, bo się leżeć czasem nie da. Mam piłkę i na niej ćwiczę, pomaga, ale nie wiem na jak długo :(
 
hej

Mamuśka dzięki ze pytasz. Dzis juz lepiej. Oddycham bez problemu (wczoraj była masakra, nos zatkany dzien i noc) ale zaczynam kaszlec.... Nic mnie nie ominie tym razem chyba ;(
No zastanawiałam sie właśnie co z tym zwrotem pieniążków które wysłałaś... Kurde, spac bym nie mogla jakbym kogoś na jakieś pieniądze naciąlnęła. :no:

Mississ ja mam chytry plan zabrac do szpitala wiecej ciuchów niż potrzeba (na wyjscie) i liczyć na to ze jak bedą mi oddawac dziecko to pomogą ubrac synka dobierając ciuszki do pogody:)
Jak wracałam z Alankiem to tez jakaś miła pani ubrała mi go przeglądając ciuchy jakie mu naszykowałam. Licze na to samo:)
Choc zastanawiam sie jak upał by był to body z krótkim rekawem i co jeszcze, półspiochy? mogłoby być???Czy body z długim?

Martyna strasznie mi przykro z powodu dziadka *(

Ja wczoraj tez byłam na pogrzebie... Sąsiadka z osiedl zmarła, mama kolegi, moja pierwsza klientka damska... Strasznie mi przykro , bardzo ją lubiłam.

Malutkans 100 lat dla synka!!! :) Trzylatki są kochane:)

Mississ byliśmy z mezem w kinie na baby są jakieś inne. Uśmiałam się niemiłosiernie. Tak samo jak na wkręceni:) Teraz leci druga część, chciałabym isc, ale nie wiem jak sie czasowo wyrobimy tak zeby moja mama z Alankiem została, bo ona nie zawsze moze, a nikt inny nie jest chętny do siedzenia z małym łobuziakie:)
 
Mammamila to ładny spacerek mieliście:D
Chalwowych jeszcze nigdy nie jadlam, muszę spróbować:)

MalaZosia lubie jak wytresowac smoka, nawet odcinki tej bajki ogladam:D

Mamuska uuu ząbki, oby jakoś bezboleśnie się udało przejść:*
I zazdroszczę że masz już za sobą dzień babci i dziadka, ja chyba jakoś w czwartek albo jutro pojadę bo w śr wizytę mam i później pewnie nie będzie mi się chciało:D

Malutkans super że urodzinki udane i synus szczęśliwy:D

Minka to ładny popis dzidzia dała:D kto się bardziej cieszył córki czy mąż?

Nati gratuluje ruchów:) ale bólu kręgosłupa i dretwien nie zazdroszczę a współczuję...

Sosnowiczanka kuruj się pozadnie, duuuuzo zdrowka.
Hmmm chyba zgapie Twój plan co do ubranek:D

Ja oczywiście w pracy, wypilam kawke nawet kanapkę już wciaglam ale coś mi się w głowie kręci :eek:
 
Hej :)
Kasia szkoda, ze nie upolowalas suszarki. Nie masz jakiej innej biedrony w poblizu?
MalaZosia 7 km?! O matko to nie dla mnie :D po pierwszych dwoch musialabym obydwoch targac :D
Koga no nie dziw sie, ze kurtka brudna :D co ty bys chciala zeby grzeczni, sliczni i blyszczacy do domku wracali?? :D
Missis chyba trzeba sobie jaki kalendarz adwentowy powiesic :D coprawda tam tylko 24 okienka ale zawsze to cos :)
Jak ja lubilam odglos bijacych serduszek :) zwlaszcza jak podpieli na sali 2 dziewczyny i sie tak fajnie nakladalo :) szczerze to ja nawet sie nie zastanawialam nad ubraniem wyjsciowym ale narazie jakos nie zawracam sobie tym lepetynki :)
Mamma-mila to dobrze, ze nie tylko mi sie glupoty snia. Najgorsze, ze kazda nocka to 2-3 takie krotkie a durne. Skad ty masz w sobie tyle energii?? Ja kolo 22 juz padam a nie mowiac o spacerze nadrugni dzien takim dluuugim :D podziel sie powerem :p
Mamuska popatrzec mozesz. Teraz kurierzy za jakies 90 zeta ci orzywioza z uk pod sam domek tyle, ze musialabys sie z ewentualnym sprzedajacym dogadac co do odpowiedniego zapakunku. Ale moze latwiej dorwiesz taki woz dla dwojki bo tu takie czesto mozna na ulicy zobaczyc :)
Malutka zdrowka dla mlodego :)
Minka dzieki :) moi nawet wygladowo sie coraz bardziej roznia. Miki bardziej moj, kacpus tatusiowy :D
Sosnowiczka u nas tez panie ubieraja dzieci. Nie wiem czy tak jest odgornie przykazane czy jak ale nie zauwazylam aby sie ktoras mama o to wyklucala :) wiec twoj plan dobry i sprytny :)
Odnosnie kichanka to musze stwierdzic, ze szybko mi orzeszlo i znacznie lagodniej niz zwykle. Nie wiemczy ta szczepionka przeciw grypie pomogla czy jak. Dzis mam spotkanie z jakims konsultantem w szpitalu. Pojecia nie mam co to ani po co ale jak umowione mam to trzrba isc. Przy okazji zmienie date tego testu z glukoza.
Ide na sniadanko :)
 
Lolcia ciekawe co to za konsultant? O Blee glukoza, nie cierpię tego badania

Kurde nie wiem co dziś ze mną się dzieję ale minimalny wysiłek i serce wali mi jak oszalale ...
 
Dzień dobry

Kasia a Ty dostałas się gdzieś wcześniej na usg czy idziesz tak jak ci ustalili termin?

Nati Ojj mi się też zdarza ból kręgosłupa i drętwienie nogi więc wiem o co chodzi

Minka ooo jakie kopniaczki, fajnie że wszyscy mogli poczuć

Mama mila o nie dla mnie takie spacery :))
 
Dziewczyny martwię się bo mam leukocyty i elektrocyty podwyższone podwójnie...co to może znaczyć? Ja się dobrze czuje nic mi nie jest. Mega się strasuje:(((
 
reklama
Witam i ja;)
U nas zebow i katarow ciag dalszy... Zapowiada sie dlugi, marudny dzien...
Kasia oj tak, a co najorsze jeszcze jedne sie nie skonczyly a zaraz u drugiego sie zacznie hehe
Super ze udalo sie umowic na usg!

Sosnowiczanka zdrowka w takim razie! Mam nadzieje, ze Alanka ominie!

Nati gratuluje ruchow malucha!

Mama milla super spacerek sobie zrobilas! Ja wiosna jak mlody hyp malutki tez bardzo duzo lazilam! Teraz gorzej bo juz nie tak chetnie siedzi w wozku;)

Lolcia tylko ciekawe czy chetbe wysylaja do pl.

Smile niektore wyniki moga bc w ciazy podwyzszone, nie wiem tylko czy az tyle...
 
Do góry