reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

11070074-party-balloons-happy-birthday-decoration-rainbow-multicolor-translucent-holiday-anniversary-retireme.jpg
Sosnowiczanka jeśli dobrze dziewczyny mówią to również dołączam się do życzeń i życze spełnienia wszystkich marzeń :)) :-) !!
 
reklama
Smile to może faktycznie masz coś z pecherzem skoro takie wyniki moczu...

Sosnowiczanka STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM:D

Nareszcie przyszła ta przesyłka:D jak ja bym chciała żeby moje dziecko tak umiało długo spać, marzenie....

Archea podziwiam, ja już chyba nie umialabym wrócić do nauki ....
 
Justyna - zdrowia dla Franka. No taką mamy teraz pogodę i dzieci chorują. A Ty odpoczywaj.

7 km to nie tak dużo dziewczynki. 2 h spacerkiem. Młody trochę jojczył, że go nogi bolą i w ogóle on nie lubi spacerów.
 
Kasia w sumie to się tak własnie mówi ze jak sie skończy ze szkołą to juz sie potem nie bardzo chce, bo z tego co pamiętam to masz to juz za sobą to ciężko do tego wrócic i się wcale nie dziwie - dlatego nie chce przerywac, a padają pytania czy nie biore sobie dziekanki teraz bo będzie dziecko - tak to postrzegaja moi rówieśnicy ze sie nic nie da przy dziecku zrobic :)

MałaZosia ale to i tak szacunek, jednak to troszke spacerku jest :-)

Dzis moja córcia ma bal przebierańców i wiadomo jak to dziewczynki - korona na głowe i suknia w stylu księżniczki - nie było innej opcji na jakieś wariacje ale to chyba domena dziewczynek ;-) jeszcze się pokombinuje przy przebraniach synka :-)
 
Justyna ni ja wlasnie do tej pory myslalam, ze to zeby, bo jak nu sie przebijaja to lapie katar, zab wyjdzie i przechodzi. Ale dzis zagoraczkowal, wiec albo cos lapie albo wyjatkowo mocno go mecza te zebiska... Obstawiam teraz 4, bo mniej wiecej tam paluszki wpycha...
Biedne te maluszki... Choc odpukac narzelac nie moge, bo jakos ni nie choruje. Ma rok, a oprocz kataru nigdy nic nie mial... Wiec oby tak dalej! No dzis goraczke...
Zdrowka dla Frania!

Smile do sr szybki zleci, a jak wyniki moczu sa ok to bym sie wcale tak nie stresowala. W ciazy niektore podwyzszone sa norma.

Kasia moze przemeczona jestes?

MalaZosia mi z kolei wszystkie babcie zarzucaly, ze ja z tych ziebiacych dziecko;)
zazdroszcze takiego snu starszaka! A to ferie ma?

Sosnowiczanka stowka;)
 
Dzięki dziewczyny:)
FB faktycznie nie kłamie, ale pomału zbliżam sie do tego czasu gdzie chyba zaprzestaną obchodzić urodziny na rzecz imienin ;P

Dzis juz czuje sie troszkę lepiej, na 13 jadę do gina, tego na NFZ, zapytam go co poleca na choróbsko u ciezarnej:)

Lolcia w zadnym razie nie bede sie upierac zeby sama ubrac synka:) Kazdą pomoc przyjmę bardzo chętnie:)

Kasia super ze juz jutro idziesz.

Smile mnie ostatnio gin tłumaczył ze w ciąży czesto badania są podwyższone bo organizm przyszykowuje sie do porodu (utraty krwi szczególnie) i to po ciąży wraca do normy, zeby sie nie przejmowac bo zawsze tak jest. Ja juz nie pamietam czy to były leukocyty czy cos innego, ale ogólnie z badaniem zwykłym krwi byłam wtedy.

Małazosia ja pisałam o tych dziurkach na legginsach. U mnie po założeniu 3-4 razy sie porobiły. Mnóstwo maleńkich dziurek przy szwach od wewnętrznej nogawki od kroku w dół. Zamówiłam jeszcze z innej aukcji, takie z kieszonkami z tyłu i te są lepsze. Takie cieńsze kupiłam w gatta, ale przy pierwszym zakładaniu potargały mi sie całe. Dziadostwo jak nie wiem, ani jednego dnia nie pochodziłam. Ostatnio kupiłam w lidlu, nie ciążowe, ale z fajnego elastycznego materiału, długie które podciągam na brzuch i są super:)nie za grube ale całkiem kryjące, ale nie ma tez tak zimno zeby musiały byc bardzo grube.

Archea mój syn ma bal 28-go. Nawet do sali balowej jadą z przedszkola:) Ma strój wampirka :)
 
cześć

kasia - może parę wdechów głębokich przy otwartym oknie jak się słabo czujesz?

sosnowiczanka - dobry plan, tak czy inaczej trzeba wziąć trochę więcej ubranek bo u nas w czerwcu możesz iść rodzić w upale a za 2 dni 15 stopni i deszcz:tak:

lolcia - ciekawe co ten konsultant chce z Tobą pokonsultować;-) a glukoza tfuuuuuu to jedyne badanie po którym umieram:shocked2: już się boję!

Minka - ale fajnie, u mnie jeszcze takich ruchów nie ma, czasem jakieś smyrnięcie

smile - niestety mam podobne wyniki moczu, nie odczuwam objawów, które mogłyby świadczyć o zapaleniu, u mnie to chyba niestety odwodnienie, miałam straszny wstręt do picia, z pewnością piłam mniej niż litr płynów dziennie, teraz jest trochę lepiej, choć nadal herbaty nie mogę, ale wmuszam w siebie więcej, nie konsultowałam ich jeszcze z lekarzem
 
Kasia sama nie wiem co to za jeden i z czym sie go je :D a glukoze nie wiem jak przetrwam bo w pl ledwo to wypilam a mialam cytryne a tu nie wolno :( to juz dzis ci zycze udanej wizyty :)
Mamuska ja ci wspolczuje tych zebow. U mikiego wychodzily hurtem. 3 trojki wyszly w przeciagu dwoch dni a czworki wszystkie gdzies pomiedzy jednym wieczorem a popoludniem dnia drugiego. Bez jakis wielkich placzy u kacperka troche gorzej ale tez znosnie. Ale wiem, ze u niektorych dzieci to horror a dla rodzicow jeszcze gorzej. Takze niech mlodemu szybko wyjda i bezbolesnie :)
Smile to jeszcze tylko dwa dni i sie przekonasz kto tam w brzuszku siedzi! Super :)
Sosnowiczka sto lat, spelnienia marzen i cudnych dzieciaczkow :) ja sie smieje, ze w przyszlym roku 30tka bedzie ostatnia i tez tylko imieninki :D
Mlody nie chcial zostac w przedzzkolu. Juz przed mikusiowa sala sie rozplakal. Taki bidula. Powiedzialam pania, ze skocze szybko do sklepu i wroce. Jak przylazlam to mi mowia, ze juz nie placze i zaczyna sie bawic po 10 moze 15 min znowu przyszly powiedziec, ze jest dobrze ladnie sie bawi i poszlo latwiej niz myslaly to zabralam sie do domku. Do przedszkola mam dokladnje 320m wiec w razie w zadzwonia i pojde :) ide pod prysznic nogi oskrobac bo nie wiem czego sie w tym szpitalu spodziewac dzisiaj :D
 
Sosnowiczanka - dzięki za przypomnienie. Nie wiem czemu wydawało mi się, że to Alkmena :) No te dziurki to widać, że wykonanie słabe, choć jakość materiału na początku wydawała się ok :)

Kasia - może słabe ciśnienie?

Tak, młody ma ferie. I już odkąd wstał non stop kłapie dziobem. Zwariuję chyba :)
 
reklama
Dziewczyny mnie się bardziej wydaje że te zawroty, nagle walenie serca jak oszalale to moja kochana koleżanka nerwica lekowa, franca nie pozwala zapomnieć o sobie:banghead:

MalaZosia mi też jakieś krostki się porobily pod cyckami ale:eek:

Zdrowka dla małych chorowitkow :-*

Lolcia extra że Kacperek tak ładnie się klimatyzuje w przedszkolu:D
 
Do góry