reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ale u nas dzisiaj pustki :szok:

Kasia - na pewno kupisz gdzieś za grosze :)

A my po mega spacerze. Nogi mi do tyłka prawie weszły. 7 km tylko ale spacer fajny, ożywczy i orzeźwiający :)

Po obiadku zbijamy bąki :) I oglądamy Miodowe Lata :)

Młody dziś w ogóle nie daje znaku, nawet małego pyrgnięcia. Leń jeden :)
 
reklama
Wyspacerowalas go:D pewnie wieczorem da popis, mój co chwilę się wiertnie albo zapoda jednego kopa i cisza, po chwili znów:)

My też leniu****emy z R, Majka się śmieje że nic nie robimy tylko łóżko oblezamy:D

Chyba sobie jakąś salatke zrobię, mam salate rzymska, oliwki, plesniaka ser i myślę co tam jeszcze pokombinowac:)
 
Czesć babeczki
Ale u nas mgla! Dzieciaki ze 2h na drzewie siedzialy a potem basen - jej moje plecy w końcu mnie nie bola:sorry2:

W ramach walki z moja lekka anemia dziś steki i salata, a na deser ciasto czekoladowe! Zapraszam na ciacho:happy2:

Widzę ze wszystkie odpoczywają, ja tez tylko muszę jeszcze kurtkę starszakowi wyprac bo nie wiem tarzal się w niej dziś chyba:dry: i 5 przykazań kościelnych po ćwiczyć bo mu do zdania zostaly
 
Lolcia
My to chyba razem liczymy kazdy dzien ;-) ale bedzie dobrze kurka no musi byc nooo...

Malazosia
Ja tez licze ze drugie bedzie spokojniejsze ;-) matko boska 7 km o_O to ja tu przejde 5 razy po korytarzu i dojsc do pokoju juz nie moge :p;-)
Bbom slaba jak dentka

Nie mowcie o jedzeniu blagaaaam. Jestem tak obzarta! Rodzice przywiezli mi walowe bo to szpitalne zarcie to dramat i zjadlam o 14 tej dwa golabki i dwa czekaja na wieczor ale nie wiem gdzie je wcisne o_O bo przed chwila zjadlaam dwa nalesniki jeszcze z jogurtem i umieram z przejedzenia. Mam duuzo pic bo okolo 4-5 l dziennie i ciekawe gdzie je wleje... chyba przez wenflon :-D

Ale mam newsa ten babon se juz poszedl do domku!!!:-D


No i mi dali ciezarowe do poroduu bleeee zaraz bedzie lubu dubu ktg ....

Dziewczyny jak wy bedziecie chcialy ubrac majowo czerwcowe dzieci do wyjscia ze szpitala jak bedzie chlodno np?? Bo ja kompletnie nie wiem... mysle i nie moge wymyslec o_Oo_O
 
Ostatnia edycja:
Koga my też cwiczymy resztę modlitw do zdania:)

Miss Lolcia będzie dobrze:)

Miss ale może chociaż z ta lokatorka da się normalnie pogadać:)?
Ja tez nazarta, nie robiłam tej sałatki ale zjadlam 3 kromki chelebka slonecznikowego bo taki chrupiacy:D

Miss ja myślę że body z dł rekawem na to jakiś welurowy pajac cieplejszy i ewentualnie, kocykiem nakryc w foteliku bo ile to jest do auta? Choć szczerze też się głębiej nie zastanawiałam, dawno takiego malucha nie ubieralam:D
 
Czytam was dziewczyny ale jakoś weny mi brak na pisanie.

Miss ja się cały czas nad tym zastanawiam i też wymyślić nie mogę chociaż jak będzie chłodniej to ok ale co jak będzie upał?
 
Sosnowiczanka - Alan kopał jak piłkarz, a może teraz będziesz miała mniej ruchliwego bramkarza? oby :)
Lolcia - ja też mam takie porąbane sny, że koniec, pomieszanie z poplątaniem. Za dużo się dzieje i za dużo człek myśli :p
Mississ- to Ci się trafiła współkokatorka :/ kocham te, które nie pozwalają otwierać okien, ehhh śmierdziuchy wstrętne. Jakie są prognozy odnośnie Twojego wypisu?
MamaAnia - dobrze, że dostałaś zastrzyk energii ;)) To miałyśmy dzień sprzątania, ja też się wzięłam za takie zakamarki, chyba masz rację co do wicia gniazdka ;)
Grabola - takie aukcje to ja lubię! Super trafiłaś :D wstaw fotkę jak przyjdzie paczka ;* Działaj na ćwiczeniach, fajnie się człowiek czuje, od razu więcej energii ;)
Martyna - przykro mi z powodu dziadka :* Trzymaj się dzielnie.
MalaZosia - fajna, rodzinna sobota ;)
Mamamm- niezapowiedziany obiad na 10 osób? jazdeczka. Kawę bym zrobiła i spadawszy :p
Kasia - ale Ci stary dogodził z lodami, mniam mniam ;) a grycany chałwowe - mistrzostwo świata :D
U nas spokojna niedzielka. Wczoraj mieliśmy imprezę rodzinną, skończyła się po 1, także dla mnie bal niesamowity :p Obudziałam się z bólem brzucha i myślę co jest?;/ okazało się, że zakwas od śmiechu mnie złapał :p
Spacerowałam z rodzicami i psiakiem ponad 3h, pogoda piękna, choć mróz. Psiaku do tej pory śpi w szafie - zawsze tam wchodzi jak jest zmęczony, a Edłardo się zaktywował na wieczór, ale mężu nie czuje jeszcze nic :( gruboskórny dziad :p
Wczoraj pojadłam tyle ogórków kiszonych , łososia z mega ilością cytryny, że dzisiaj musiałam wyrównać lodami czekoladowymi z brownie, orgazm na miejscu :D
Jutro pilatesio i kawka z kumpelą z pracy, ciekawe co tam się dzieje, bo ja od października się tam nie pokazuję :)
 
Mama-mila - to zabalowałaś i pojadłaś smakołyków :)

Mississ- i jak tam?

Ubranko - powinno się założyć jedną warstwę więcej niż na siebie. Więc jeśli będzie chłodniej w czerwcu to na siebie człek założy jakiś cienki sweterk. To dziecko w bodziakach z długim rękawkiem, śpioszkami i jeszcze zawinięte w grubszy rożek to chyba powinno być ok?

Obejrzeliśmy rodzinnie bajkę Strażnicy Marzeń, potem Jak wytresować smoka 2 a teraz Krainę Lodu (po raz enty) młody jutro wolne to niech sobie ma :)
P zrobił pyszne tosty na kolację - mniam :)
 
Hej, nie zaglądałam do Was w weekend, więc oczywiście czekało mnie nadrabiane :)
My wczoraj byliśmy u moich rodziców i dziadka z okazji dnia babci i dziadka, dzisiaj z kolei u rodziców i dziadka męża :)


Mój Mały z kolei trochę marudny, bo zęby chyba na tapecie, wpycha wszystko do buźki, katar trwa, apetytu nie ma (co u niego dziwne)


a co do wózka to dziewczyna milczy, kasy nie przesłała oczywiście. Ponękam ją jeszcze jutro :) Dzięki za zainteresowanie :)


lolcia w sumie to nigdy na żadnym ebay nie kupowałam. Ale zerknę, dzięi za podpowiedź:)
Noo po takich przeżyciach na pewno się stresujesz, ale musisz uwierzyć, że będzie dobrze, bo tak przecież bedzie :)
Sosnowiczanka jak się czujesz?
.martyna bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka...
mississ a kiedy oni Cię wypuszczają?
Współczuję wspólokatorki i nienawidzę zaduchu :):):)
pojęcia nie mam jak będę ubierać malucha na wyjście. Mój pierwszy grudniowy :) Ale w czerwcu to może się okazać, że będzie już upał, albo chłodny dzień, więc póki co nie martwię się na zapas. Zobaczę bliżej terminu...
monika witaj w gronie czerwcówek :)
malutka sto lat dla synka! Noo ja dwa tygodnie temu wzruszałam się na roczku, a myślę, że 3 lata też zlecą momentalnie! Ten czas tam zasuwa...Zdecydowanie za szybko!
a niektórzy są naprawdę dziwni,więc nic się nie przejmuj :)
kasia jak nie chodzą za mną w tej ciąży słodycze, tak te lody bym pochłonęła na raz! :)

a co do ruchów to mój pierwszy świrował w brzuchu, te dzieciątko rusza się delikatnie i mało... Może się to jeszcze zmieni...
 
reklama
Do góry