reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy czerwcówek

To tak jak mój :) Ale jajecznicę robi najlepszą na świecie :) I mielone :) Mniam :)

Lejdis - uwielbiam :)

Muszę taką śmietanę nabyć bo wygląda baaardzo smakowicie. Pewnie w jakimś większym markecie ją można kupić? Choć przyznam, że nie widziałam nigdzie. Albo nie zwracałam uwagi. To pewnie truskawkowa tez jest?

Skrzydełka się pieką, sałatka gotowa - tylko zamieszać. Młody się kąpie i o 22 spać, bo starzy będą jeść kolację i oglądać filma :) Ma czas do 21:30 by być w łóżku jak chce poczytać i oczywiście chce ale z fajniej kąpieli trudno wyjść :)
 
reklama
MalaZosia on ja kupił w takim zwykłym sklepiku na osiedlu ale oni tam sprowadzają takie cuda, nawet coca cola waniliowa jest:eek: ale jakoś jeszcze nigdy jej nie kupiłam;)

Smacznego Wam życzę i miłego seansu:D
 
Kasia
No tam w ogole teksty takie leca ze sikac mozna hahaha ;-) moj maz lal tez na lejdis :-)

Ze smietany haha to padlam :p;-):-D

Malazosia
Nooo moj to taka jajecznice walnie z dodatkami ze az moj mlody wcina az mu sie uszy trzesa!
Truskawkowa bita smietane tez widzialam w sklepie :tak:
 
A ja spać coś nie mogę :/ chyba stres przed urodzinami.
Czy macie "znajomych" co pojawiają się jak coś potrzebują? Ostatnio powiedziałam jednej osobie ze nie lubię fałszu i w co ona gra bo mi mówi tak słyszę tak... Nie mówiłam tego w złości całkiem normalna rozmowa wyobraźcie sobie foch nad fochami...pewnie pojawi się jak coś będzie trzeba ale tym razem koniec.
Wiecie co mnie nerwi to ze jak ktoś coś do kogoś ma to powinien jak człowiek kulturalnie pogadać a nie sobie wymyślać dokładać i tworzyć historie...mogłabym się jeszcze raz odezwać ale już pewnie teraz gadają ze wariatka ze mnie bo w ciąży hormony wariuja dodam że to prawie rodzina...Dodam że jest to tak powiesz szczeze co myślisz jesteś idiotka ;) obrobisz dupe to to samo...I weź tu człowieku żyj ;)
 
Ostatnia edycja:
Malutkans jest mnóstwo takich osób, też mam takie w swoim otoczeniu niestety:(

I dupa z kinem bo mądra kasia nie spr a pingwiny wchodzą dopiero 30.01 buuuu będę płakać :(
 
Dzien dobry :)
Minka moze i na l4 nie bedziesz odpoczywac jakos szczegolnie ale bedziesz miala do ogarniecia tylko siebie i rodzinke a nie robote :D
Malgos a mlody nie ma za duzo wrazen w ciagu dnia? Ale z drugiej strony ja tez wstaje do chlopcow jak sie wierca czy odkopuja i tez sie pocieszam, ze to swego rodzaju trening :D
Missis ale ci sie trafila kooolezanka do pokoju :D ze tez takim osobom jakich pojedynczych pokoi nie daja :) oooo ryz z jablkiem musze zapamietac :D
Monika witaj :)
Kasia bo dzieci wyczuwaja kto winny i mamusiom wynagradzaja :) dobre te grycany? Mam je w sklepie pod nosem i sie zastanawiam czy warto :D
MamaAnia jak sie trafilo cos fajnego teraz to jasne, ze lepiej kupic niz potem wydawac krocie :)
Grabola niezly lup wychodzi ci 1 zl za sztuke :)
Martyna bardzo mi przykro tulam.
MalaZosia jak ja ci zazdroszcze tego spania :D miki dzis o 4:40 juz wolal, ze wyspany i zebysmy zeszli na dol :D
Wlasnie z mikim wcinamy nasleniczki z serem, na ktore MalaZosia mi smaka kiedys narobila :)
Wczoraj mialam pracowity dzien. Wysprzatalam prawie cala chate i wzielam sie za zabawki chlopcow. Przytargalam wszystko z piwnicy i posegregowalam. Mamy 9 wielkich czarnych worow zabawek, pelne pudelko plus kilka mniejszych reklamowek a to tylko z piwnicy zapasik a oni jeszcze w pokoju maja :/ jak znosilam worki do piwnicy to kacperek stal przy schodach i powtazal "mama ostoznie" tylko to tak mu fajnie wychodzilo :D dzis czysty relaksik bo tak sie wczoraj rozkrecilam, ze az mnie brzuch bolal.
Aaa i zdalam sobie sprawe, ze przede mna najgorsze 4 tygodnie ciazy - oby szybko minely i to bez atrakcji.
Milej niedzieli :)
 
Lolcia miną tak szybko bez specjalnych efektów ze nawet nie będziesz wiedzieć kiedy:D
Jaki slodziak z Kacperka kochany:)

Jadę zaraz do biedry, suszarka na ubrania mi się spieprzyla, powyginala jakoś a kumpela mi mówiła ze kupiła właśnie za grosze tam:)

A te lody są pyszne takie smietankowe aż się ciągną, sorbety też pyszne robią:D
 
Kasia no mam nadzieje, ze jakos przeleci. Ehh to samo mialam w drugiej ciazy najpierw stresik a pozniej liczenie kazdego dnia.
Wiesz ja mam ich dwoch, dwa lata roznicy i nadziwic sie nie moge, ze obaj po jednych rodzicach a tak rozni :D miki spokojny, ulozony a kacperek roztrzepany ale za to straszny pieszczoch :D
Udanych zakupow :)
 
Witam Panie :)

Lolcia - oby szybko i zdrowo minęły :)

Malutkans - będzie dobrze. Sto lat dla Fabiana :)

Kasia - ja mam suszarkę już parę lat, kupiłam w realu za 19,90 :) Jest nie do zdarcia :)

A my wstaliśmy po 9-ej. Już po kawie i śniadanku. Młody zasuwa galaretkę z bitą śmietaną :)

Na obiad mam większość przygotowane a zaraz idziemy na spacer. Trzeba się rozruszać :)

Ja liczę że drugie dziecko będzie choć troszkę spokojniejsze. No i fajnie jakby było pieszczochem jak my wszyscy :)
 
reklama
Wróciłam i suszarki nie kupiłam bo już nie było:(

Ale oczywiście inne rzeczy kupiłam:D np papier toaletowy nawilzany ha ha i zapachowe mazaki, kredki i markery:):) i mnóstwo serów i leginsy itp...

Na obiad dziś do rodziców więc mam z glowy robotę:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry