reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Zrobiłam pranie i zaczęłam prasowac i tak mnie nagle brzuch rozbolal że stwierdziłam ze pierdzielic to prasowanie biorę nospe i kładę się do łóżka.
Martwi mnie to ze trochę porobie i zaraz coś takiego mam.

Marzycielka tobie też wesołych i spokojnych świąt :D
 
Smile to oszczędzaj sie, prasowanie nie ucieknie, najważniejsza jesteś Ty i dzidzia:)

Ja to tak z doskoku z kuchni:D

Marzycielka wzajemnie Spokojnych, Pogodnych Świat
 
Ostatnia edycja:
Justyna - synuś...super. A stawiałyśmy, że u nas będą dziewuszki.

A ja się muszę wyżalić. Miałam mieć dzisiaj USG prenatalne w enel-medzie we Wrocławiu. Normalnie chodzę w wawie, ale na święta jestem we Wro i tak termin mi pasowaŁ. Wpadam do gabinetu a pani doktor od usg wielkie oczy na mnie. Okazało, że że tutaj nie robią prenatalnego, bo nie mają specjalistów... Jakaś debilka umówiła mi źle wizytę. A najgorsze, że już mam 13 tydzień, więc mam 6 dni na zrobienie prenatalnego. Na szybko umówiłam się na na sobotę prywatne - ola boga 310 zł. Po awanturze na infolinii enel-med umówił mnie na poniedziałek. Pójdę i tu i tu, bo sie boję, że jak znowu jakaś sierota coś pomyliła w rejestracji to zostanę bez USG w terminie. Wkurzyli mnie strasznie, bo jakby miała jeszcze 2 tyg to na luzie bym sobie szukała lekarza, a tak to teraz okres świąteczny obdzwoniłam z 5 klinik by znaleźć jakikolwiek termin.
A poza tym to jestem u teściów z ograniczonym dostępem do kompa, więc tylko raz na 2 dni podczytuję co tam u Was. Jakby nie było okazji to życzę NAJCUDOWNIEJSZYCH, RODZINNYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT. Tym co mają chorych w rodzinie, współczuję i życzę siły i pogody ducha.
 
Hejooo ja juz po wizycie. Mialam na nfz u lekarza prowadAcego i wkur....am sie, bo koncZy mi sie macierzynskim i chcialam zwolnienie. Powiedzialam, ze pracuje w przedsKolu z oddzialem zlobkowym, taki sezon, choroby itp itd a ob NIE i mi nie dal tego zwolnienia;/
Udalo mi sie wepchnac na prywatna do lekarza, ktory prowadzil mi ciaze i z Antosiem i do ktorego na usg chodzapowiedzialam jak wyglada syt i powiedZial, ze jego zdaniem choroby wieku dzieciecwgo sa niebePieczne dla kobiet w ciazy i to jest dla niego argument, a wiec spokoooo;)
Zrobil mi tez usg, dzidzus pieknie sie wiercil, ale jak zapytalam, cZy nadal widac siusiaka to powiedZial, ze ba dzien dzisiejszy powiedIal by ze babka;) Wiec juz nie wiem sama;) obstawiam, ze na polowkowym sie wyjasni;)

Meladuca a Ty jak po wizycie?
Smile nie martw sie, ja tez sklerotyk;)
Nato noo nie dziwie sie, ze sie wkurzylaa! A to babka w rejstracji nie wiedZiala ze nie robia? Masakra...
Ciasteczko ja nawet nie wiem jakiej mam firmy, ale spi sie dobrze;)
A mialam zapytac jakaw koncu lalke zamowilas Oldze?
Uswiadomilam sobie ze powinnam na wizytowym opisac swoja wiYte wiec wybacCie. A pisze z tel wiec nie umiem skopiowac;)
 
Hej dziewczyny przepraszam ze się nie odzywałam ale dużo się dzieje u mnie w domu..... Znowu z J się poklocilam ty jej m razem o jego córkę bo kupił auto a gówniara juz ma... I to całkiem nieźle... Mam dość... Chce zniknąć... Przepraszam ze wam truje i smece...

Tym co jadą gdzieś zdrowych i spokojnych Świąt a tym co są dostępne online to jutro będę życzyć wszystkiego :-D

Buziaczki kochane :-* :-* :-*
Ps nadrobie was jutro bo oczywiście nic nie kupił na święta.... A mnie dzisiaj w mieście nie było bo plamilam... I o to awantura tez była... Dobraaa kończę buziaki
 
Dziewczyny ja tak na szybko poczytywałam was ale świąteczny czas mnie w wciągnął ( wigilia u mnie więc trochę mam przygotowań ) . Zdrowych, Spokojnych Świąt wszystkim życzę. Gratuje dziewczyny wizyt i niech nasze maluszki rosną :)
 
Czesc
Ja rowniez zycze wszystkim wesolych i rodzinnych swiat Bozego Narodzenia!

Ja jestem wykonczona totalnie, mam dosc roboty i padam poprostu, wrocilam dzis o 19 i tyle ze zdazylismy ubrac choinke, prezenty mam i zaraz bedziemy pakowac, gotowanie juz jutro chyba
Co roku to samo, mam dosc, mam nadzieje ze jutro odzyskam sily i humor sie polepszy
 
reklama
Dziewczyna ja tez tak na szybko chce zlozyc wszystkim życzenia spokojnych, wesolych i zdrowych Swiat.
Ja juz po caly dniu padam a jeszcze rolozylo mi jakies chorobsko dziecko. Mam nadzieje, ze mu przejdzie. Jeszcze raz wszystkiego naj dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry