reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy czerwcówek

Mamuska kciuki zaciśnięte.

Kasia nic nie mów taką złą jestem na siebie a nie mam już siły ciągnąc Igora ze sobą. Coś innego będę musiała wymyślić na obiad.
 
reklama
Cześć dziewczyny! ;)

Przeczytałam Was w końcu, ale odpisywać na to wszystko już nie ma sensu. Nie było mnie ostatnio bo jakoś ciągle słabo się czuję, prawie nie włączam komputera. Dziś mam połówkowe i strasznie się stresuję (nie wiem czy bardziej samym badaniem, czy tym, że taka "niepewna" wsiądę za kierownicę - ale mój mąż stwierdził, że nie ma mowy, żebyśmy tramwajem jechali, i zdaje się w ogóle nie słuchać, że źle się czuję, grrr).

No nic, spróbuję się do Was jeszcze dziś odezwać. Trzymajcie się ciepło i nie przemęczajcie w tym przedświątecznym szaleństwie.


Trzymam kciuki! Ty już masz połówkowe? To chyba z maja raczej dzidzia?
 
Dzien dobry!
Cora juz duzo lepiej ale krostki nadal sa wiec jeszcze nie wiem czy jutro siedzimy w domu czy gdzies sie ruszamy.. Zaraz zamykam sie w kuchni i bedziemy piekly ciacha:)
Za oknem deszcz,deszcz,deszcz..
MamaAnia
szkoda ze prezenty nie doszly na czas.. masz racje ze w takim okresie powinni wziac to pod uwage..
Justyna gratuluje syneczka!
Lolcia to musze sobie aplikacje na telefon sciagnac bo caly czas korzystam przez strone.
Smile nie pomoge bo moja uwielbia kapiel.
Ciasteczko to odpoczywaj pod kolderka! Super ze odstawianie jedzenia idzie coraz lepiej!
Mamuska Maleducada trzymam kciuki!
 
Miss uśmialam sie strasznie z tego szpitala ale niestety to smiech przez lzy bo tak nie powinien szpital wygladac

Dziewczyny ktore uzywacie poduszek do spania z jakich firm macie i możecie polecić? Sosnowiczanka ty chyba pisałaś że z Motherhood. Jak sie sprawdza?
 
Kasia ale mloda miala czadowa fryzurke cudenko :)
Maleducada powodzonka :)
Ciasteczko madra corcia wie, ze mama potrzebuje snu :)
Smile ja jak mam kupic wiecej niz mleko, chleb czy jaka marchewke to mowie mikiemu co nam potrzebne albo chodze z kartka :D
Mamuska czekamy na relacje :)
Gosiula ja ostatnie dwie porcje mam w piekarniku nogi mi do tylka wlaza :D
Wlasnie koncza sie piec ciacha troche sie nagimnastykowalam przy nich wiec tak w razie w wzielam nospe. I tu mam do was pytanko. Wczoraj kupilam nospa forte bo zwykle mi sie koncza a wole miec w zapasie. Czy moge w ogole forte brac, np pol tabletki??
Musze posiedziec troszke i biore sie za sprzatanko dobrze, ze prezenty chlopcom popakowalam :D
 
Lolcia mi w aptece powiedziała że za duża dawka w forte a wchłania się przez łożysko.

Ja też miałam z motherhood giga rogala i wkladalam sobie go pod głowę, za plecy i między nogi i tak spalam na boczku, dopóki mój mały wrzod jej nie poszarpal ale noszę się z zamiarem kupienia nowej, one coś koło 150zl chyba kosztują.
 
Minka tak wlasnie myslalam, ze moze pol tabletki bedzie ok. Nie mieli zwyklej wiec wzielam taka a drogie cholerstwo :D
Kasia dzieki za info bede miala to na uwadze. Niestety nie mam tu normalnej apteki z nospa i tylko polski sklep ma takie specyfiki ale lepszy rydz niz nic :)
No zostalo mi jeszcze dzis szafki wypucowac w kuchni do polysku i drzwi poumywac :) ale to na szczescie szybko bo na bierzaco robione :)
Mlodszy padl to sobie chyba herbatke zrobie i wykorzystam spokoj :)
 
reklama
Sosniczanka kasia dzięki za info. Teraz na stronie smyka znalazłam promocje rogala wiec wieczorem chyba go zakupie

Lolcia ja w gospodynie ciąży jadłam forte od 6 miesiąca bo miałam skurcze. Przepisała mi ją moja gin i pamiętam ze była na receptę. Na zwykle bóle też bym pół proponowała
 
Do góry