reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hej niedzielnie

Lady Agnes
Tulam i (*) dla anioleczka :-( wroc sie pochwalic jak juz sue uda a narazie odpoczywaj i dochodz do siebie.

Ja z chlopcami mialam ladna cere i kwasne bylo. Teraz cera taka sobie i glw. Nabial i czasem slodkie. Ale i tak znajac moje szczescie bedzie synus.

Smile
Jak tam sie czujesz?

Mnie do 3 w nocy meczyl brzuch... tak mnie bolalo jak dotykalam... teraz jest w miare ok choc ciut czuje. Chyba wybiore sie do lekarza na usg w pn lub sr bo nie wytrzymam do 19 tego po tym bolu :-( tez sie bardzo boje... cholerny listopad :-X:-\
 
reklama
Lady Agnes ja nigdy nie wiem co w takich chwilach powiedziec wiec poprostu trzymaj sie :*

martucha no powiem ci ze napewno sieintelektualnie szybciej rozwijają patrzac naprzykład doswiadczenie z sierpniu-wek to zaopserwowałysmy , a chłopcy znowu szybsi ruchowo . I u mnie nadal sie to sprawdza bo chłopaki z rocznika małej nawet jesli maja rodziców którzy swietnie sie nimi zajmuja tez chodza na te zajecia co my nie maja takich zdolnosci manualnych pamieciowych i takiego bogatego słownictwa.

sosnowiczanka
mi własnie w sotaniej ciazy kolezanka powiedziala ze zbrzydłam a teraz to nie mam pojecia to bd poprostu niespodzianka :)

wszystkie dziewczyny z plamieniami i skurczami trzymajcie sie :*

A u nas wczoraj znajomi byli i okazało sie ze moja znajoma ma termin na 21 maja a myslałam ze wieksza róznica jest a tu tylko 3 tg juz widac ładnie po niej i tak sobie przypomniałam patrzac na nia wlasnie moja 1 ciaze bo tez ładny wtedy brzuszek miałam a teraz brzuszek jest jeszcze troszke po 1 niby widac ale wszystko biust zasłania bo narazie idzie biust a pozniej ja :p


dzis nawet w miare sie czuje choc wczoraj zasmucila mnie ta wiadomosc ze maciezynskiego bd miała tylko 6 mies bo mam umowe do listopada no ale cóz pozniej w koncu mam zamiar otwozyc studio fotograficzne :) Albo podciagne troszke w oriflame i w kocu zostane dyrektorem :D
 
Jestem.

Dziekuje dziewczyny za troske.

Lolcia nie sadze ze w szpitalu beda chcieli cos zrobic bo robia problemy zeby sie umowic a co dopiero zeby cos zrobic ale jakby co to pojade tam.

Lady Agnes tak mi przykro ;( nawet nie wyobrazam sobie tego co przeszlaś i czujesz.

Ogolnie to tak wzielam wczoraj nospe jak pisalam i lezalam plackiem caly czas to jakos sie uspokoilo ale o polnocy znowu sie zaczeło pomaga lezenie na lewym boku ze zgieta prawa noga a teraz siedze jak na szpilkach i co jelita sie odezwa to ja juz przerazona jestem bo mysle ze to znowu cos...
Pocieszam sie ze nie mam plamienia ani nic z tych rzeczy ale nie wiem czy to dobre pocieszenie...:-(
 
Smutne wiadomości, Lady Agnes, wierzę ze uda sie kolejnym razem. Bardzo mi przykro.

Mi plamienia jakby ustały, czasem coś skapego poleci, ale widac poprawe, leze plackiem. Za to kompletnie zmieniły mi sie upodobania kulinarne. Zapach slodkiego mnie mdli, za to na potęgę wcinam ogórki kwaszone, pomidory i szynke, herbatka z cytrynka, kwaśne jabłka. To jest to co lubie obecnie. Za dużych porcji nie mogę jeść bo zaraz mnie mdli. Schudlam 1 kg, ale potem odrobie.
 
LadyAgnes - dla każdego jest napisana inna historia, nie zawsze taka jakbyśmy tego chcieli... ale wiem, że Wam się uda i wtedy pochwalisz nam się na forum brzusiem ;* życzę spokoju i dużej wiary, że wszystko się ułoży.

A ja wczoraj padłam jak kafka. Wpadła do mnie mamuśka,nalepiłyśmy 120 pierogów ruskich i 50 z fetą i szpinakiem. Więc w najbliższym miesiącu na śniadanie, obiad i kolację pierogi, haha ;)
Jedyne moje objawy, które się ujawniają to uczucie takiego rozciągania w brzusiu, trzeba się położyć i relaksować - o później już nie będzie kiedy ;)

Miłej niedzieli mamusie ;*
 
Martucha no właśnie wszystkie aż jestem w szoku nic mnie nie Mdli ani nic. Tylko wczoraj u tescia na imieninach jadłam ogórki kiszone ze słoika :-D heh trochę się boje ze tak wszystko przeszło a wizytę mam dopiero 18. Jutro jadę na krew bo we środę mam endo. No ciekawe jak badania czy się poprawiły. Wczoraj poszliśmy spać po 2 a dziś wstałam po 11 szok heh. Milej niedzieli dziewczynki
 
Lady Agnestak mi przykro, aż brak słów. Życzę Ci żebyś jak najszybciej znowu zobaczyła II kreseczki. Powodzenia.
Smile dobrze że już się uspokoiło.
Miłej i spokojnej niedzieli
 
Mała zosia kurcze ja też mam takie uczucie jakby mi tam bombelek w bruchu pływał ;) wkońcu juz ok 5cm ma :)
Lady agnes dużo siły kochana!!
Martyna nie ma na to reguły. Niektóre dziewczynki są mało rozwinięte jak na swój wiek i tak samo z chłopcami
GingerBaby ja idę do gina 26. Na krew pójdę ok 20chyba ;)
 
Hejo :)

LadyAgnes - przytulam

Ja dziś wstałam o 5-ej na siku :/ Potem pospałam jeszcze do 9:40 :) Zjadłam na siłę małe śniadanie, bo nie chciało mi się wogóle jeść po wczorajszym obżarstwie a chciałam sie napić kawki z mleczkiem. Potem zrobiłysmy z mamą długi spacer na cmentarz. Zapaliłam znicza u taty i babci. Potem poleżałam sobie w wannie.... my mamy tylko prysznic, więc zrelaksowałam się wspaniale. Potem wpadła ciocia na kawkę, to jej brwi zrobiłam. No i teraz obiadek zjadłam - schabowy + surówka z kiszonej kapusty + warzywka na parze. No i niedługo będę się zbierać na autobus.

Pewnie wieczorkiem sie odezwę. Młodego maja mi jutro po południu przywieźć.

A i czuję sie świetnie :) Oby tak zostało do końca ciąży :)

Co do odpoczynku - to mamy, które pierwszy raz są w ciąży powinny teraz jak najwięcej czasu poświęcić sobie, bo później nie jest tak kolorowo. Mamy będące w kolejnych ciążach raczej nie mogą sobie odpoczywać. Bo muszą się zajmować dzieciaczkami :)

Co do rozwoju to mój Piotruś mając 1,5 roku już mówił i to zdaniami. Więc nie ma reguły :) Ja myślę, że dziewczynki potrafią być bardziej skupione i dokładne. Ale nie uważam by się szybciej rozwijały intelektualnie. Niby gdzies tam słyszałam, że dziewczynki szybciej rozwijają się intelektualnie a chłopcy fizycznie ale chyba nie jest to w żaden sposób potwierdzone naukowo. Nie ma reguły.

Pa, kochane :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
zaglądam w wolnej chwili;d siostra pojechała i trochę spokoju bo jak jej 2 latek spotka się z moim 4 latkiem to w domu wszystko fruwa..a ja nie przyzwyczajona;d co do rozwoju Dawid mając 2 latka mówił już pięknie..szybko pojął jak składać zdania a np kuzynki syn w wieku 4 lat nie mówił w ogóle..z tym nie ma reguły. jedni szybciej się rozwijają, drudzy wolniej ale czy dziewczynki są mądrzejsze nie wiem..aczkolwiek ja w zerówce czytałam już gazety kiedy koledzy uczyli się alfabetu;dd
 
Do góry