reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Malgos
Ale nie chodzi o wiecej wloskow tylko ze tam gdzie sa to szybciej rosna niz zwykle :-) ja tak mam wlasnie.

A co do twarzy mnie wywala co troche ale malo . W ogole mam ta ciaze ciut inna niz dwie poprzednie z chlopcami... moze bedzie dziewczynka w koncu:-) szkoda mi sie ludzic bo bardzo bym chciala w koncu pipulke... a i na piwo mnie ciagnie i nabial a wczesniej tylko wazywa i pomarancze i ogorki jadlam. Oby to na dziewuche :-)

Myszkajoasia
No ja zawsze wtedy mowie do mojego ze gluchy jest i do doktora trzeba isc i od razu odpowiada :-) chyba im sie nie chce rozmawiac. Moj ma 4 latka. Ale i wiekszosc dni drze ryjka a pozniej narzeka ze gardlo go boli. :-)
 
reklama
Malgos
Ale nie chodzi o wiecej wloskow tylko ze tam gdzie sa to szybciej rosna niz zwykle :-) ja tak mam wlasnie.

A co do twarzy mnie wywala co troche ale malo . W ogole mam ta ciaze ciut inna niz dwie poprzednie z chlopcami... moze bedzie dziewczynka w koncu:-) szkoda mi sie ludzic bo bardzo bym chciala w koncu pipulke... a i na piwo mnie ciagnie i nabial a wczesniej tylko wazywa i pomarancze i ogorki jadlam. Oby to na dziewuche :-)

Myszkajoasia
No ja zawsze wtedy mowie do mojego ze gluchy jest i do doktora trzeba isc i od razu odpowiada :-) chyba im sie nie chce rozmawiac. Moj ma 4 latka. Ale i wiekszosc dni drze ryjka a pozniej narzeka ze gardlo go boli. :-)

aaa..widzisz to ja nie kumata jestem:-D ale fakt rosną normalnie;d hehe
a co do pipulki..też po cichu na to liczę:d dość już jajek..mąż, syn, pies i kocur..

hmm a moje prawie 5 letnie dziecko zrobiło się niemową :szok: miałyście tak ? nic prawie nie mówi .... pytamy się go coś a on nic i jak idiota się patrzy :szok::no:co to może być ? wiecie ?

oj nie wiem co to może być..ale mój z kolei często jest "głuchy" zwłaszcza jak o coś go proszę a on nie chce tego zrobić..
 
Smile
Nospa i magnez. Jak nie przejdzie jedz na ip
Ja dzis tez leze bo mnie brzucho po bokach napitala... cos taki dzien kijowy. Jak ja nie lubie i sie boje listopada !!
 
Hej

Ja wam zazdroszcze ze jestescie w stanie wyliczyc ile macie dokladnie ciaży. U mnie 9 lub 10 tyg, co usg to inaczej :sorry2:
Moze na prenatalnych jakichś konkretów sie dowiem

Poszłam dziś na 8 do pracy, myslałam ze sie wyrobie do 11 bo duzo klientów nie było zapisanych, no i sie wyrobiłam... O 15.. :baffled:

Sempre ja tez nie wierze w kalendarze, w horoskopy itp, ale przeczytać mogę;-)

Lolcia ja miałam założoną spiralę, zaraz po porodzie... Oszczędzę wam dokladnego opisu, mój organizm jej nie przyjął tak w skrócie piszac, dostałam okres który zamienił mi sie w krwotok który trwał dwa miesiące, lekarze nie wiedzieli jak mi pomóc, spirala sama w nocy wypadła a ja miałam zabieg czyszczenia macicy na koniec, podobny cos jak do łyzeczkowania po poronieniu... Przezyłam traumę na cale zycie.
Jak słysze slowo spirala to normalnie mi słabo sie robi...

Małazosia a to odwazyn twój chłop;) My trzeciego na 10000% nie planujemy, podziwiam wogole dziewczyny które decydują sie na tak liczne rodziny, naprawdę. Moze gdybym miala grzeczniejsze dziecko myslalabym inaczej, ale Alan od samego początku dopalony jak diabeł :-) najpierw kolki, pozniej ząbki którym towarzyszyly zawsze goraczki, wymioty, biegunki i tydzien dzikich wrzasków na jednego zęba... Jak sobie pomysle ze drugi ram byc moze mnie takie atrakcje czekają to mi sie juz myslec nie chce nawet. Chociaz od wszystkich słysze ze drugie dziecko zawsze inne od pierwszego, oby!!!

Małgoś ja też wolę faceta z włosami, może zboczenie zawodowa :-)

Smile a dzwoniłaś do lekarza czy co?
 
Tu mi nikt nie pomoze...dla nich to jeszcze nie ciaża ;((

Od popołudnia czuje podbrzusze, jak leze to mam skurcze wlasnie w podbrzuszu i to bolesne ostro a jak chodze to juz calkiem jest masakra.

Chodze co jakis do toalety i sprawdzam czy nie plamie i na szczescie nie ale boje sie strasznie bo wiem ze tu mi nikt nie pomoze ;(

W domu syf, gary w zlewie ale nawet nie jestem w stanie stac ;(
 
Ostatnia edycja:
Smile masz gdzieś pod ręką jakiś sklep z ziołami, żeby kupić herbatkę nagietkową, ona powinna pomóc na skurcze.
Nie powinnyśmy pić herbat z hibiskusem i liściem maliny one powodują skurcze. Podobnie ponoć jest z tymiankiem i natką pietruszki, choć siostra całą ciążę pija napój z natki bo miała niski poziom żelaza.
 
Justyna nigdzie tu nie dostane raczej czegos takiego a na pewno nie o tej porze a do tego siedze sama z Igorem bo M w pracy.

ale kurcze skad te skurcze..
 
Czytam właśnie, że skurcze w I trymestrze są normalne o ile nie są bardzo bolesne i nie towarzyszy im krwawienie. To może być spowodowane rozciąganiem się macicy. Znalazłam coś takiego:
[h=2]Skurcze brzucha w ciąży: kiedy należy się zaniepokoić?[/h] Powody do niepokoju pojawiają się, jeśli skurczom brzucha towarzyszy ból brzucha, pleców, pachwin, krwawienie lub plamienie albo gdy wyraźnie zwiększa się ich częstotliwość (jest ich więcej niż pięć na godzinę). W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem, bo nadmierna czynność skurczowa może doprowadzić do skrócenia szyjki macicy, a nawet wywołać przedwczesny poród.
 
reklama
Nie no 5 na godzine to az tak nie ale 2-3 to tak...a do tego boli mnie wszystko tam na dole, wzielam nospe i leze moze to cos pomoze...:-(

Dzieki Justyna.
 
Do góry