reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Już nie mogłam :-D mój K mówi ja w szoku byłem ze nie puściłas wiachy :p nie chciałam żeby mnie do końca znienawidzily HIHIHIHI . tym miłym akcentem się żegnam jutro już niestety pracaaa i trzeba rano wstać, a i humor dziś średnio K zjebe dostał bo mu surówka nie smakowała eh....
 
reklama
Mimula witam i gratuluje:-)

Wspolczuje wam tych czlonkow rodzin ktorzy tak wypytuja kiedy dziecko itd u mnie rodzice czasem w zartach tylko pytali kiedy Igor bedzie mial rodzenstwo bo juz taki duzy i by sie przydalo ;)

Moje dziecie mowi ze ma za male łozko co oczywiscie nie jest prawda i dlatego musi zasypiac w naszym ;) maly cwaniaczek:-D

Ginger a myslalam ze tylko mojemu sie juz obrywa ;p
 
Jeszcze raz witam wszystkie mamuśki ;) pierwszą wizytę miałam 06.10 widoczne dwa pęcherzyki <3 kolejna 27.10 już nie mogę się doczekać :)

Witam i gratuluję podwójnego szczęścia:))

witam się z rana jako pierwsza.. nie wiem jak Wy dajecie radę wieczorami do 23 posiedzieć bo ja po 20 już zaciągam synka do spania i sama się kładę.. też jest małym wędrownikiem..ma swoje łóżko ale i tak śpi ze mną;/ nie wiem jak to dalej będzie..na dokładkę jeszcze mały ratlerek z nami tyle, że w nogach;d dziś u mnie paskudna pogoda co wiąże się z siedzeniem w domu..wczoraj większość dnia spędziłam z synkiem na powietrzu i zdecydowanie lepiej się wtedy czuję..dziś chyba oszaleję.

piszecie o wścibskich rodzinach;d u mnie zanim zaszłam w pierwszą ciąże tylko teściu dopytywał kiedy będzie wnuk..moi rodzice nie pytali bo mieli już kilka wnuków..u mojego męża w pracy koledzy ciągle jemu dokuczali bo miał już 28 lat i nic..aczkolwiek on chciał bardzo dziecko a ja studiowałam i nie było nawet mowy..skończyłam studia, w maju odstawiłam tabletki a w sylwestra stwierdziłam, że co nam szkodzi..próbujemy..akurat były płodne i mąż w domu ( jest kierowcą więc nie ma go codziennie)..23 stycznia w moje urodziny miałam najwspanialszy prezent w postaci testu z dwiema kreseczkami;))
 
Mimula gratuluję dwóch serduszek ;)
Malgos83 mi Antek nie daje szansy wcześniej iść spać, on chodzi ok 19.30 ale kaszel go budzi i jest płacz. Zresztą on nawet zdrowy nocy nie przesypial... a chcemy go przenieść do jego pokoju.
U nas rodzina dalszą dogadywala, a największa obraza była o to że późno powiedzieliśmy o ciąży(4 mies) bliscy zrozumieli ale ciotki itd już nie
 
Dzien dobry :) wlasnie koncze robic gofry, ktoras chetna?? :)
My na szczescie uniknelismy wszelkich pytan typu kiedydziecko bo mlodo sie hajtalismy a i instynkt mnie wczesnie kopnal :)
To ja juz przestane sie skarzyc na nocne pobudki dzieci :D moze sie i budza ale przynajmniej cala nocke spia w swoich lozkach :)
 
mamamm mój Dawid dopiero od jakiegoś miesiąca przesypia większą część nocy..wcześniej co jakieś 2 h się budził i wołał pić..pił jak smok..sikał w pampery a czasami przesikiwał i łożko było mokre..ja chodziłam nerwowa, nie wyspana.. aż moja mama powiedziała, żebym odstawiła nocne picie a on popłacze kilka nocy i się odzwyczai..zrobiłam tak mimo, że mam słabą wolę ale udało się..popłakal trzy noce i przeszło.
 
reklama
Do góry