reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Kurde lolcia a moja gnida sie przyczłapała do nas do łóżka. No nie mogę go oduczyć tych wycieczek... :( jak mi brzuch urośnie to ja nie wiem jak my sie pomieścimy.
Mimula jeszcze raz gratulacje ;)
 
reklama
Witam wszystkich po 12 godzinach pracy :)
Dziś powiedzialam o moim odmiennym stanie koleżance z pracy, bo chciała abym coś dzwignęła,bo ona nie nie może (też jest w ciąży), to jej powiedziałam,że witam w klubie :) Zapytała czemu siedzę cicho, wiec powiedziałam,że czekam na usg ,a to już za 2 dni -jest stres :)
Dziewczyny pracujecie czy zajmujecie się domem ? Ja sie zastanawiam kiedy powiedzieć finoto w pracy, narazie czuje sie w miarę dobrze,oprócz lekkich mdłosci dni są w miare do przezycia :)
 
Dżoana9 póki co pracuje, na szczęście mam fajne dziewczyny w pracy które rozumieją ten wyjątkowy stan.. Chciałabym pracować jak najdłużej :)
 
Hehe martucha moj starszy szybko zaczal sam zasypiac, mniejszy robak sie dopiero uczy ale mam ten komfort ze on jeszcze w lozeczku (turystycznym) i nie wyjdzie :D a lozko kupicie wieksze :D tylko bierzcie od razu 4ro osobowe :D
Dzoana ja matka na pelen etat :D ale kuzynka meza ma termin na stycznia i do roboty chodzi bo mowi, ze wiecej odpocznie niz przy 2,5 letnim synku :D
 
Mimula, to masz szczescie,że masz fajną ekipę w pracy. Ja też nie moge narzekać,ale chciałabym już się troszkę poobijać,choc obawiam sie ze moze mnie to rozleniwic,a tak chociaz jestem aktywna :)
 
Lolcia....osz to kobita szalona :) Ponoc praca z dziećmi wymaga duuuzo wysiłku,az sie boje jak dam radę ze swoim dzieckiem/swoimi dziecmi :)
 
Dzoana nie boj sie nie ma czego :D na pocieszenie powiem, ze nikt tego za ciebie nie zrobi ;)
Martucha ale ja mam wlasnie dobry humor :p a wspolczuc nie ma czego :p dwoje najukochanszych istot z toba w lozku :p
 
Dżoana 9 W pierwszej ciąży od 4go m-ca byłam na zwolnieniu... I przydało się to leniuchowanie :)

martucha020290 mój taki duży lobuz a tez wycieczki sobie do naszego łóżka urządza.. Bo w "naszym" lepiej się wysypia :)
 
reklama
Do góry