reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Widzę dziewczyny ze wy na obczyźnie tak jak i ja... W 1 ciąży nie miałam tutaj znajomych i gdyby nie babybomm zwariowalabym ;) a teraz na szczęście mam do kogo wyjść pogadać spotkać się... Głowa do góry smile
 
reklama
Smile wydaje mi sie ze powinnas jednak z nia pomowic. Tutaj o wszystko trzeba sie upominac. Wiem, ze jak trafi sie dobrze to i usg czescie zrobia. Ja sama mam zamiar wymusic czestsze z uwagi na skrajne wczesniactwo pierwszego synka. Mysle, ze za proby nie bija a mozna cos zyskac. Moze akurat trafisz na kobietke, ktora zrozumie twoje zmartwienia i jednak na scan pojdziesz wczesniej? Niemniej zycze ci kochana aby z malenstwem bylo wszystko wporzadku i abys zmartwienia pozegnala na dlugo :)
Missis nie masz mozliwosci calkiem z pracy na czas ciazy zrezygnowac?? Zaciskam &&&& aby te wstretne plamienia odeszly :)
 
Lolcia pewnie ze pojde pogadam moze cos sie uda zalatwic, dałaś mi nadzieje ;) A czy robia tu takie badania jak w pl, bo czytalam ze krew mocz i tyle a w pl jednak wiecej tego jest.
Dziekuje kochana ja licze ze to kwestia czasu jak sie uspokoje. Na razie ogladam sobie rzeczy dla dzieci, wozki, imiona i inne przyjemne sprawy zwiazane z maluszkami ;)
 
Z badaniami nie pomoge bo to moja pierwsza ciaza tutaj ale juz na necie sie natknelam na sporo wpisow odnosnie dodatkowych usg :) probuj moze akurat sie uda :) masz przeczucia co do plci?? :)
 
My planujemy w styczniu/lutym leciec do pl i planuje wybrac sie do gin chociaz na usg.
Marzy mi sie dziewczynka i jak na razie ta ciaza rozni sie od pierwszej wiec po cichu obstawiam dziewuszke ;p ale jak bedzie chlopiec to tez super ;) A ty?
 
Missliss, konsultowałaś plemienia z lekarzem? Moze to z nerwów, jesli masz je tylko w pracy?
Ja to przed chwilą strachu najadłam.. Złapał mnie tak okropny ból w kości ogonowej, ze ani siedzieć ani chodzić, nie wspominam o wizycie w toalecie.. Zadzwoniłam do mojego doktorka i mnie uspokoił, kazał wziąć nospe 3x2 tabletki i leżeć, wytłumaczył to powiększaniem się macicy i rozciąganiem ścięgien..uff
 
Do polski powiedzialam, ze przez 10 lat nie lece :D chyba ze moj chlop wezmie chlopcow a ja innym samolotem :D
A dziewczynke tez bym chciala bho to moja 3 i ostatnia ciaza ale czuje chlopaka wiec bede miec samych mezczyzn w domu :D
 
Lolcia haha nie lubia latac? Igor siedzi grzecznie zainteresowany wszystkim i te dwie godz w samolocie szybko leca ;)
A o imieniu myslalas? Bo u nas to ciezki temat bedzie bo chcielibysmy takie zeby w pl i w uk nie łamali sobie jezyka przy wymawianiu ;p

Mamma-mila o matko wspolczuje takiego bolu, uwazaj na siebie kochana.
 
reklama
Ze starszym nie mam zadnych problemow jemu bajka do szczescia wystarczy i nuggetsy :D natomiast mlodszy to jakis huragan i z nim mam zawsze przeprawe bo spac nie da rady ze wzgledu na durne ogloszenia z czym beda jechac a siedzenie mu sie nudzi :D
Nad imieniem jeszcze nie myslalam ale kacper mial bycbpatrykiem to moze klopot z glowy :D
Mamma-mila uwazaj na siebie i odpoczywaj :)
Niobe cos za cos :D 9 mcy szybko zleci a pozniej jest o niebo lepiej niz w pl :D jak dzionek mija?? :)
Ide pilnowac obiadu bo jeszcze przypale :D donpozniej :)
 
Do góry