reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Kurczę, czytałam kiedyś o tym, że te wibracje mogą być niezdrowe dla układu nerwowego dziecka. Ale nie wczytywałam się w temat, więc się nie wymądrzam. Na wszelki wypadek nie włączam :)
 
nie no to w samochodzie jak sa wibracje to dziecka niepowinno sie wozic.. mysle ze nie ma co przesadzac.. :) wiecie wszystko jest niezdrowe.. nawet powietrze ;) znowu przed wszystkim zlem dziecka nie uchroni sie..
 
Mnie by sie taki bujaczek przydal bo Maly nawet obiadu nie pozwala mi zrobic,a tak przynajmniej chwile by posiedzial ale to kolejny grat w domu jak to ja mawiam a na 35 metrach z wozkiem wielkosci czolgu i fotelikiem samochodowym juz nie mam miejsca na wiecej gratow.Fotelik tez daje rade tylko wibracje musze noga albo reka wytwarzac :p
 
Młody płakał cały dzień . Usnął jakąś godzinę temu. Ja ryczałam razem z nim...
Wczoraj skończył mi się sab simplex i dzisiaj młody dostał esputicon i delicol i nie wiem czy to nie ich wina. Ehhh co ja się dzisiaj nawymyślałam aby go uspokoić , aż w końcu padł ze zmęczenia:-(
Huśtawkę zamówiłam przez allegro i przyszła mi dzisiaj chusta kółkowa i jestem bardzo z niej zadowolona bo jest mięciutka i ma śliczne paski.
Ehhh mam doła po tym całym dniu...
 
Hej marzycielka spróbuj może następnym razem czopki viburcon. My zmieniliśmy espomisan na bobotic o jest o wiele lepiej. I odstawiłam delicol bo nic nie dawał
 
No dobra,dojezalam do decyzji odciagniecia pokarmu i zostawienia Malza w domu z Malym.Kosmetyczka obiwiazkowa ;p
Wprawdzie zrobie to dopiero za miesiac ale mam kilka pytan,wiec Asiorek,Ty jako doswiadczona dojarka moze podzielisz sie swoim doswiadczeniem?;)

Kiedy odciagasz?po karmieniu czy moze z drugiego cyca a karmisz tylko jednym?boje sie ze jak odciagne to dla Malego nie starczy ;( wieczorami mam wrazenie ze mimo ze zje z obu naraz,czasami dwa razy albo nawet trzy go przystawiam,to On i tak sie nie najada ;( wiec wieczor napewno na sciaganie odpada...
 
Musze sie pochwalic - wczoraj mialam pierwsze wychodne od 2 miesiecy na cale poltorej godziny!!zostawilam Malego spiacego,z Babcia i pojechalam omawiac kwestie plytek podlogowych.A potem udalo nam sie jeszcze skoczyc na pyszne lody ;) ach jak cudownie bylo nie slyszec tego marudzenia i kwekania!choc juz po 15 minutach zastanawialam sie czy nie zadzwonic do domu i nie zapytac czy wszystko ok ;p ciezko nie myslec o tym malym szkrabie ;) a oczywiscie po przyjezdzie okazalo sie,ze Maly tak byl zmeczony upalem ze spal jak zabity!;)
 
reklama
Nunka gratulacje!!!

A my ledwie żyjemy przez te upały. Młody od wczoraj znowu dostaje sab simplex i jest spora poprawa. Ma troszkę problemy z zaśnięciem ale to przez skok rozwojowy więc musimy przeczekać.
Bartuś skończył już miesiąc i stał się niemowlakiem. Jej jak ten czas szybko leci!

Huśtawka zamówiona i będzie w poniedziałek. Ciekawe jak się dziecku spodoba. Zaraz lecę na allegro zamówić jakieś zabawki sensoryczne dla młodego bo bardzo ładnie już skupia wzrok na przedmiotach i uśmiecha się , świadomie!! Strasznie szybko zaczął , Oliwia dopiero pod koniec drugiego miesiąca jakoś zaczęła.
A , no i młody ma całą buzię w krostkach takich jak kaszka i nie wiem czy to potówki czy coś innego. Chyba w poniedziałek pójdziemy do pediatry.
 
Do góry