reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Nunka u nas były typowe objawy alergii, najpierw stękanie i jęczenie, ok. 3 tyg. zaczęło się ulewanie i kupy ze śluzem, potem wysypka. Byłam u lekarza i stwierdził alergię, po odstawieniu całkowicie białka zwierzęcego unormowało się, ale dopiero po 2 tyg. od odstawienia całkowicie mleka i przetworów mlecznych, wołowiny i wieprzowiny.
 
reklama
Nie uwierzycie! Asiorreek do mnie napiasała , że o 12.25 urodziła ............ DZIEWCZYNKĘ a miał być chłopak!! Na razie nie czuje się dobrze bo poród był ciężki z rączką i zaciśniętą pępowiną no i ta płeć była zaskoczeniem ogromnym. Jak dostanę kolejne info to na pewno dam znać i wam.

Edit: waga 3 850 i 60 cm! Zdrowa jak ryba :D Asiorreek teraz nad imieniem myśli hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O masakra!ale u nas to tylko prezenie i stekanie poki co i zadnych innych objawow.Tfu tfu mam nadzieje ze nic sie nie pojawi poza tym
 
Hahahaha ale jaja!!pozdrowienia dla zaskoczonych Rodzicow w takim razie!!;) no i kawal kobity - prawie 4 kg ;) i jaka dluga!!;) serdeczne gratulacje ;)
 
Asiorreek gratulacje, teraz nie tylko nad imieniem będzie myśleć ale też jakieś ciuszkowe zakupy by się przydały, chyba że rodzina i znajomi wspomogą:-)
 
reklama
Do góry