reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Inzagata powiem Ci ze odstawiłam nakładki,brodawki jeszcze trochę bolą,ale stwierdzialam ze sie przemęczę i jest lepiej.
Pierwszy moment jak łapie pierś to boli,ale potem juz jakoś idzie :)
Smaruje maltanem,staram sie wietrzyć,ale bywa rożnie bo często kapie mi mleko z piersi i muszę założyć stanik ;)
Cieszę sie ze udało Ci sie zaleczyć brodawki :)
 
reklama
Dziewczyny trzymamy kciuki za rozpakowanie w ostatnich dniach czerwca!!;)

U nas zoltaczka bez zmian- poziom 13.7 ;( nie kwalifikuje sie cale szczescie do naswietlan ale prawdopodobnie jest to zoltaczka od karmienia piersia i bedziemy z nia walczyc jeszcze kilka tygodni.Ech...
Do tego nyslalam ze mamy kolki a to nie kolki tylko odparzenie pupy i to dosc mocne ;( pieluszka zmieniana co 2 godz a i tak przyplatalo sie jakies dziadostwo.Tormentiol nalozylismy,zobaczymy co z tego bedzie ;( poki co kazda kupka to mega placz i rozpacz ogromna i matki i syna ;(
 
nunka a przewietrz mu pupe.. czasem to najlepiej pomaga i stara maka ziemniaczana... pamietam ze moj mlody tez mial kiedys takie mega odparzenie jak zostal z dziadkami pod opieka i normalnie drugiego dnia po mace o niebo lepiej.... no i u mnie tylko sudocrem. linomag go odparzal.. z reszta nic innego nie stosowalam bo po sudocremie bylo zawsze ok...
 
No wlasnie to dziecko jest jakies dziwne bo nie lubi bez pieluszki lezec ;p ale sprobujemy dzisiaj po kapieli chwile go potrzymac na macie zeby sobie polezal z golym tyleczkiem ;)
Wlasnie mama mi mowila o tej mace ale zapomnialam kupic,jutro nabede ;) dzieki!
oby przeszlo bo szkoda mi go jak sie tak wygina i prezy.Jeszcze zatwardzen jakichs dostanie bo mu sie bedzie zle kupa kojarzyla
 
Widze kochane ze Wy jeszCze w dwupaku. Rozumiem was dokladnie tymi pytaniami, mnie to krew zalewala..

Maz dzis wyjechal na 4 dni I zostalysmy same slobiane wdowy. Niby 4 dni a tak trudno I nudno bez meza :) we swoje jest Weselej :)

W domu walczymy z zoltaczka mam nadzieje ze we wtorek na kontroli lekarka powie ze wszystko dobrze. Dodalam Mai dwa razy w Ciagu dnia mleko mm aby Wiecej sie wyprozniala i mam nadzieje ze spadnie do Konca ta zoltaczka.

Pozatym jest pieknie :) Maja budzi sie co 2 Godz w nocy ale nie ma tragedii, mam nadzieje ze po 2 miesiacach bede to Samo uwazala :)

Pozdrowienia od nas buziaki mamuski ImageUploadedByForum BabyBoom1435424808.272082.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435424808.272082.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435424808.272082.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 66
a sprobuj ja przepoic woda.. niech wiecej siku robi.. ja mojego tak z zoltaczki w jeden dzien wyleczylam...bilubiryna musi sie z nerek wyplukac to mi w szpitalu wlasnie wode polecily..
 
nunka ja też bym wietrzyła pupę i zastosowała sudocrem. Mąkę ziemniaczaną używałam na szyjkę jak zaparzały się fałdki ;-)

Ja dzisiaj najadłam się strasznie na grillu. Nie mam skurczy zbyt często a i chyba odchodzi mi czop bo taka galaretka dzisiaj wypadła ale bez krwi , taka żółtawo - biała.
Humor mam smętny strasznie , taki , że wszystko bez sensu jest.
 
reklama
Do góry