reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Jak Wam minęła sobota? :) Ja się zmęczyłam tym dniem... pranie, sprzątanie, obiad itd. A teraz zrobiliśmy grilla i się najadłam jak świnia :-) dobrze, że jutro niedziela i lenistwa ciąg dalszy :)
 
ja sie tez zmeczylam tym dniem a oprócz egzaminu, zakupow i obiadu nic nie zrobilam. Jak przyjechałam do domu to mąż moj kochany mial posprzatane cale mieszkanie, podlogi wymyte, okna umyte (!!!), pranie zrobione, no szok! Ale dobrze, niech robi;) co do jedzenia to tez caly czas cos jem! Niedlugo sie nie uniose;)
 
do mnie dziewczyny zajechała w piątek koleżanka ze szkolnej ławki na weekend i dziś byłyśmy na długaśnym spacerze (przynajmniej jak dla mnie.. ona by mogła jeszcze drugie tyle przespacerować) i pogoda była po prostu perfekcyjna.. cieplutko, ale nie za gorąco, z wiaterkiem, ale nie za mocnym.. no super.. potem mały spacer po galerii, gdzie zakupiłam dwie rozpinane na napki koszule na okres po porodzie, co by szybko rozdziewać się do karmienia.. no i chyba koszule teraz są modne, bo jest tego mnóstwo w sklepach! znów super :D a skończyłyśmy w kinie na Ex Machine - świetny film, ale na pewno nie lekki.. wyszłyśmy przygnębione, więc zjadłyśmy lody przed spaniem na poprawę nastroju :D cudny dzień :D a jutro odwożę ja na pociąg i po południu spacerro z mężulem, który nie chciał iść z nami do kina i chyba był troszkę samotny dziś.. korzystam póki jeszcze mam na cokolwiek siły, bo muszę przyznać, że po takim dniu padam z nóg
 
Padam na twarz. 3cią noc pod rząd praktycznie nie śpię bo młode chore i muszę ją ratować inhalacjami, lekami itd bo się dusi dziewczyna strasznie. A jak kładę się w dzień to nie jestem w stanie zasnąć bo jestem zbyt zmęczona, albo młodsze zaczyna mi skakać po żebrach..

Ok, pojęczałam sobie. Miłej niedzieli.
 
kaliia ale mialas fajny dzien, az zazdroszczę:))
Malinka trzymamy kciuki, zeby Cie wypisali! a Emilek swijego kciuka pewnie trzyma w buzi;))
Sesi wspopczucia i dla Ciebie i malej, ze sie tak meczycie.
Ja nie mam dzieci, pogoda super, pokoik wywietrzony nic tylko spac. A cala noc cos booo i spac sie nie da:( o biodrach to nawet nie wspominam bo to juz jakas masakra jest a do tego mialam w nocy jakis atak na brzuch. Obudzil mnie silny ból brzucha i pol nocki z glowy. Ratowalam sie herbatą mietowa i robiłam jakies dziwne sklony, zeby jelita rozruszac, momentami chcialam do szpitala jechac... ehh chyba cos zjadlam nie tak. teraz boli ale nie tak mocno, zobaczymy co dalej. Milej niedzieli!!!
 
heh.. dla równowagi po takim dniu dziś o piątej Nela rozpoczęła balety-karate w moim prawym boku i mimo głaskania, zmian pozycji i nucenia kołysanek nie chciała się uspokoić.. zawiozłam koleżankę na pkp, mąż szykuje się na wyprawę na spacer, a ja czuję się jak zombi i najchętniej przespałabym całe popołudnie.. ech ech.. oto szczęście nasze - dzieci.. dziś zaczynamy 8 miesiąc.. chyba panna Kornelia postanowiła mi ten moment zaakcentować, cobym przypadkiem nie przeoczyła
 
reklama
d No i jestesmy z Emilem po egzaminie, mam nadzieję ze zdamy bo 3.5 godzin. mnie walkowali:)))

A co to za egzamin ?

ja sie tez zmeczylam tym dniem a oprócz egzaminu, zakupow i obiadu nic nie zrobilam. Jak przyjechałam do domu to mąż moj kochany mial posprzatane cale mieszkanie, podlogi wymyte, okna umyte (!!!), pranie zrobione, no szok! Ale dobrze, niech robi;) co do jedzenia to tez caly czas cos jem! Niedlugo sie nie uniose;)

O jaki fajny mąż;-)

A ja wczoraj i dzisiaj cały dzień na pełnych obrotach. Wczoraj ponad 2 godzinna podróż do Łodzi jako pasażer a potem powrót już jako kierowca . Brzuch twardniał mi strasznie ale jak prowadziłam ja to trochę mniej. Dziwne. Dzisiaj odwiedzinki u rodziny i zakupy. W sumie to w domu byłam tylko rano . Jutro zaczynamy 8 miesiąc ale już mi coraz ciężej i jestem duża :-)
 
Do góry