reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Uuuu, Kasia - współczuję alergii na cytrusy ;/

Sosnowiczanka - on już pewnie nawet nie pamięta, że rano w przedszkolu zostać nie chciał :p

Malutka - a jak Cię ważą u tego lekarza. Bo moja położna normalnie w ubraniach. Wcześniej mnie ważyła w glanach, ostatnio w leciutkich butach które ważą niewiele ponad 200g i dziwi się, że "schudłam". Także no... Ważę się w domu, w bieliźnie, na czczo - i to jest dla mnie wiarygodny wynik ;)

Haha, no właśnie Lolcia - dlatego na samą myśl o świątecznym gotowaniu się boję, bo znów wszystko będzie niedobre i co? ;/ Kobiety w ciąży powinny być odsuwane od garów -.-

Ja za herbatę dziękuję - wycisnęłam sobie właśnie soczek z buraka (oczywiście z dodatkiem pomarańczy) :p
 
reklama
posprzątałam trochę w kuchni, dziś na obiad naleśniki bo nic nie chce mi się robić a Dawid lubi to najważniejsze;)

Sosnowiczanka ja też myślę, że jak wyszłaś z przedszkola to synek przestał płakać;) mój Dawid nie płąkał ani razu ale koleżanka ma synka 3 latka i on codziennie prawie płacze, Pani bierze go za rączkę i przytula, koleżanka wychodzi i młody od razu cisza;)

Kasia ja przytyłam ok 4kg i to mniej niż z Dawidem na tym etapie.

maleducada a mnie lekarz waży w ubraniu ale bez butów:D

lolcia herbatkę wypiłam już i myślę o kawie;) pomelo jem raz na jakiś czas bo muszę mieć na nie ochotę ale mandarynki codziennie po kilkanaście;)
 
Smile wbijaj sie :)
Koga ja herbatke lubie juz nawet kawke pije ale bardziej do towarzystwa niz dla smaku :) pewnie sobie odpoczniesz od roboty i zregenerujesz sily :)
Nie dobijaj tymi widokami :p my z ciezkim sercem z tego egiptu zrezygnowalismy a ty mi tu takie cudosci pokazujesz :)
Malecuda jestem za :D tylko wtedy na swieta zostalabym pewnie z jakims kupnym dziadostwem :D
Cos weny na robote nie mam. Znowu wertuje ogloszenia o auta bo trzeba sie wreszcie zdecydowac i tak maly wybor jest zeby 3 fotele na tylach zmiescic. W dodatku jak sobie policze ubez to mnie slabi :D
 
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny, tempo macie dobre :)
Co do nawilżacza to powierdzam. Mój syn ma suchą skórę i jak zaczęli grzać to już w ogóle, a włączamu nawilżacz i nawet ta jego skóra inaczej wygląda.
Nati noo ja też mam wrażenie, że wszędzie jest więcej chłopców, choć jak chodzę z nim na zajecia dla maluszków to ostatnio było 5 dziewczynek i on sam :)
a powtwierdzam, dwie dziewczyny z małą różnicą wieku, super więź!
co do przeczuc to ja w obu myślałam, że będzie córa haha
lolcia miło ze strony pani z przedszkola!
podłączam się pod jedzenie cytrusów :) Mąż nie może patrzeć jak obieram sobie cytrynę i wcinam. Może to ten okres swiateczny ?;D
ja mam 3plus...Ale mam nadzieję przytyć mało! Bo w pierszej ciąży "zaszalałam" z wagą...
Smile gratuluję smyrnięć :)
malutka rozumiem Cię, bo ja też jestem typ, że przeżywam takie rzeczy, ale staraj się o tym nie myśleć, bo przecież nic nie zrobiłaś! Rozumiem, że pewnie jeszcze dodatkowo Ci źle, bo na fb jest się mniej anonimowym, ale olać to! A o ogóle to skąd onie to sobie wzięły, że Cię za tą oszustkę uważają? Ludzie to dziwaki...
Kasia zdrówka!
maleducada a Ty zajmujesz się pieczeniem tortów, czy też masz takiego małego brzdąca?:)
ja też cytrusami się zajadam, pomarańcze i cytruny górą :)
myszkajoasia ja też w ciąży oglądłam i smutne filmy i czytałam różne rzeczy, fakt, że beczałam jeszcze bardziej niż normalnie no ale... A te wpisy są naprawdę poruszajace..
Minka zazdroszczę choinki, my włąsnie jeszcze nie mamy, ale już chyba czas pomysleć :)
Sosnowiczanka oj te wyrzuty sumienie matki...Chyba każdej z nas serce pęka jak dziecko płacze...Ale pomyśl sobie, ze teraz już na pewno dobrze się bawi! A zrobiłaś bardzo dobrze, bo gdybyś go zabrała to próbowałby płaczu za każdym razem! A tak na pewno minie!
koga pięknie...

A ja byłam dziś ze swoim malcem pierwszy raz w życiu u fryzjera! Szkoda mi strasznie Jego włosów, ale musieliśmy trochę ściąć, bo już mu w oczy wchodziły! Treaz zrobił się z niego taki facet, tak go wszyscy z dziewczynką mylili, ale normalnie aż mi dziwnie... (ale głupek ze mnie, wiem :) )
 
Mamuśka - nie, nie - ja jestem w pierwszej ciąży :) Ale siostrzeniec mojego męża będzie miał roczek i sobie wymyślili, żebym ja tort zrobiła, bo "zawsze wszystko mi takie dobre i ładne wychodzi". Ogólnie lubię się bawić w kuchni, szczególnie jeśli chodzi o pieczenie, ale teraz w ciąży, ze względu na poprzestawiane smaki czuję się baaardzo niepewnie. Zupełnie nie wiem jak wybrnę z tego "tortowego wyzwania".

Oooo, fryzjer - fajnie! ;)) Ja już duża byłam, jak pierwszy raz do fryzjera mama mnie zabrała ;p tak to zawsze sama podcinała nam włosy -.-
 
reklama
Dziewczyny ratunku, jestem głupia jak but. Ambitny plan miałam że zrobię śledzie opiekane i kulki, więc poszłam do sklepu żeby kupić śledzie tylko kasia glupolek zamiast 2kg zielonych kupiłam 2kg solonych i co ja mam teraz z nimi zrobić? Trochę w oleju i co dalej ? Macie może jakiś pomysł na śledzie w smietanie? Ja zawsze kupowalam nigdy nie robiłam. Chyba że macie jakieś inne pomysły :D
 
Do góry