reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Tak doczytuję i tu prawie same chłopaki będą. Ja dopiero we wtorem mam usg. Chyba mi wszystko jedno byleby zdrowe. Ostatnio w tym szpitalu napatrzylam się na chore dzieciaczki. Był też chłopczyk z zespołem downa. Teraz się boję tego usg.
A co do płci to znajomi mają samych chłopaków i moja Nina to taka jedyna księżniczka wśród nich :-)
Mamuska - ze spaniem jest jeszcze roznie. Budzi sie np bo nie ma smoczka, dasz jej i spi dalej. Na mleko budzi sie kolo 6-7 i potem jeszcze spi z godzinke :-)
 
reklama
Nati i pomaga nawilżacz? Bo ja mam taki zwykły ceramiczny wieszany na grzejniku ale nic nie pomaga a teraz zamówiłam podobno super boski z jonizowaniem i innymi bajerami. Mam wielką nadzieję że pomoże mi.
Dobrze że poparzenie się zaleczylo.

Lolcia współczuję pogody. U mnie wiosna 5 st słońce świeci no cudo po prostu.
 
co do chłopaków, to my jak na majówki lub inne wypady jedziemy ze znajomymi to 13 chłopaków i 1 dziewczynka:tak:, no teraz znajomym się jeszcze jedna urodziła to będą 2
a babcia jak na 100 lat to całkiem nieźle, myśli trzeźwo, słabo widzi i słyszy, ale rozmawia rozsądnie, ze 3 lata temu to jeszcze gotowała i w domu robiła, potem się połamała, lekarze ręce rozłożyli i kazali trumnę kupować, dawali jej z miesiąc bo biodro złamała, że już w łóżku zostanie, płuca i koniec, a babcia się zawzięła i ... chodzi - lekarze to wierzyć nie chcieli
 
Smile cieplo tez jest bo 10st ale ten zacinajacy deszczyk brrr dobrze, ze do przedszkola tak blisko :)
Dostalam w przedszkolu kartke, ktora zrobil miki i pani sie pofatygowala, zeby w srodku po polsku napisac wesolych swiat :) naprawde fajna kobitka mloda a ma podejscie do dzieci :)
Chyba trzeba jaka zupke postawic :)
 
Lolcia no to fajna babka ze sie postarala nawet po polsku napisać. U mnie Igor chyba nie tęskni za przedszkolem szału na dziadków ciąg dalszy:)

U mnie dziś frytki i paluszki rybne wszystko w piecu, brak sił na większe gotowanie.
Lenistwo mnie ogarnelo haha
 
Smile - mi pomaga. Zależy jakie masz powietrze. Znajomi kupili a u nich okazalo sie, ze problemem nie było suche powietrze. Ich syn ma refluks żołądkai od ulewania chrapal. Dodatkowo mają nowiutkie okna z jakąś tam super mikro wentylacją. A ja mam kiepskie okna i suche powietrze. Do tego w każdej ciąży mam problem z wysychaniem sluzowki w nosie. Jak go włączam to po 10 minutach czuje różnice. Ale nie widzę żadnej czy z jonizacja czy bez .
 
Nati ja też mam refluks przelykowo zoladkowy odpukac w stanie uśpienia bo żadnych objawów już nie mam.
U nas po prostu powietrze musi być bardziej wilgotne bo w uk takich problemów nie miałam a jak tylko wróciłam do pl to się zaczęło.
 
no u nas strasznie wilgotne jest powietrze ....


dawno mnie nie było
jutro was nadrobię bo mam trochę wolniejszy dzień :-)

dziś nie wytrzymałam ...... :szok:
i ....











DSC_0088.jpg
a to za 3 zł ... :szok:

spadam sprzatać buziaczki :*
 

Załączniki

  • DSC_0088.jpg
    DSC_0088.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 61
Myszka o jakie sladkie i jak za takie pieniądze to żal nie kupić :)

Ja za to chyba poczułam dzidzie i to dwa razy przynajmniej tak mi się wydaje .
Jakby ktoś mnie piorkiem zalaskotal takie miałam skojarzenie.
 
reklama
myszka super łup;)

Smile super, że czujesz już ruchy;) z Dawidkiem czułam takie delikatne muśnięcia pod skórą a w tej ciąży jakby mini kopniaczki-pukanie:d

objadłam się dzisiaj kiszonej kapuchy i bigosu:DD do tego pączek i mandarynki:D
 
Do góry