reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

MamMuska -obstawiam znow uparta dziewczynke ale nadal nie wiadoma bo pepowina była miedzy nogami:/ A mało się obracać dzic chciał bo mam macice obkurczona wiec pech..
 
reklama
Mlody zadowolony stwierdzil, ze troszke spiewal ale reszta dzieciakow spiewala taaak glosno :D dziadeczki daly dzieciom babeczki i dyplomy :)
Smile kochany malec :) mi mowili, ze jak miki wolal pierwsze tata to wywola sobie brata :D sie sprawdzilo a najgorsze, ze kacpus tez tata pierwsze wolal :D z obraczka w poprzednich ciazach nie probowalam a teraz sprawdzilam i kreci sie w kolko :)
Sosnowiczka tos mu pojechala :D
Justyna270284 dzieki :)
Najadlam sie stracha. Listonosz prezent dla mezusia zostawil u sasiada wiec wzielam mniejszego na rece i chcialam odebrac przesylke i tak mi nogi odjechaly, ze wyrznelam na kolana i mlody tez ucierpial. Juz widze, ze kostka mu puchnie. Zalatwilam dziecko nie ma co :( musze poczekac na powrot chlopa i do szpitala :/
 
O Kurde lolcia oby to tylko stluczenie było.

Kwaśne ponoć na chłopca he he, u mnie ten chiński się spr ale to wszystko bujda jakas, co ma się ur to się ur:D

Justyna powodzenia na przedstawieniu. Pokaż później jakieś foto aniolka :p
 
cześć
tylko się melduję, nic nie doczytałam
w pracy nie wiem w co ręce włożyć, a jeszcze wczoraj byliśmy na koncercie Lennego Kravitza w łodzi, no dzidzia będzie rockowa, mam nadzieję, że na tym etapie jeszcze nie słyszy za dobrze ;)
a i wkurzają mnie te badania co mam porobić, laboratorium twierdzi, ze nie ma umowy na nfz?!
 
Chyba obedzie sie na strachu. Kostka ladna bez opuchlizny. Jak idzie to stapa delikatnie ale nie placze. A ja mam kolana poobdzierane jakbym sie z kims bila :D
Kasia ja mam dwoch chlopcow a w obu ciazach slodkie przewazalo w moich upodobaniach a chinskie kalendarze spotkalam rozne i roznie tez wychodza :)
Koga aj koncert zazdroszcze :D ja to bym nawet na zwykly spacer tylko z chlopem poszla ale dzieci trza ze soba brac :D
Powycinalam mlodym roznosci z kolorowych papierow jak mniejszy wstanie biedziemy robic kartki dla ciociow :)
 
Ja pospacerowalam ponad godzinke, teraz zjadlam talerz ogorkowej i zaraz jade do przedszkola po corcie.
Lolcia
ja codziennie ( no moze prawie codziennie) jakies ciacho zajadam wiec chetnie sie podziele;) Ojej mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalo..
Kasia to ladnie pospalas :)
Sosnowiczanka haha ale polecialas po ambicji lekarzowi ;) Powodzenia na wizycie!
Smile ja nie bardzo wierze w te przesady ;)
Justyna powodzenia na jaselkach:) Oj ja tez czekam na swiateczne wypieki ;)
 
Witaski :)

MamaAnia - zdrówka :)

Mamuśka - to jednak nie kiwi bo dziś znowu taka sama kupa :/ Tylko jedno przychodzi mi na myśl co nowego jadłam - suszone morele. Nic więcej. No ale biegunki ani bólów nie mam żadnych.

Kupiłam sobie dziś Prenatal DHA i Prenatal Classic. Gin polecał mi co innego ale w poprzedniej ciąży brałam Prenatal Classic i świetnie się czułam. Więc póki co miesiąc pobiorę i zobaczymy.

Praca spoko, tylko cały dzień ucieka. Młody o 7-ej już w szkole a ja wracam przed 18-tą. Jakoś dzielnie to znosi. Jutro koleżanka go odbiera to się pobawi z kolegą. A dopiero co niedawno wróciliśmy, młody lekcje odrobił, teraz chwilkę gra na kompie i zaraz na judo lecimy. I tak leci dzień za dniem. Ale do piątku a potem na razie laba do końca roku... raczej :)

Sosnowiczanka - i słusznie ginka pocisnęłaś. Ale chcesz USG tylko po to by poznać płeć czy coś się dzieje niepokojącego?

Koga - ale masz siły i energii :) Uwielbiam koncerty. Zazdraszczam :)

Może wpadnę wieczorem, ale nie obiecuję.
 
Moje dziecko wczoraj zablyslo na kolędzie, zdrowas Mario po włosku księdzu powiedziała :p
/QUOTE] Gratuluję zdolnej córci! :)

Na jutro mam byc w szpitalu wiec dzis jade do wro. Musze sie ogarnac :-)
Daj znać co i jak Kochana!

Coś mam złe przeczucia: (
Kiepsko się czuje, brzuch mu się stawia tak dziwnie... nawet nie mam komu powiedzieć, bo mąż na luzie podchodzi i nawet nie pocieszy, pewnie tradycyjnie nic nie powie.
Wizyta za tydzień dopiero
Nie martw się na zapas Maleńka, zaraz będzie wizyta to się wszystkiego dowiesz :) Będzie ok!

Najadlam sie stracha. Listonosz prezent dla mezusia zostawil u sasiada wiec wzielam mniejszego na rece i chcialam odebrac przesylke i tak mi nogi odjechaly, ze wyrznelam na kolana i mlody tez ucierpial. Juz widze, ze kostka mu puchnie. Zalatwilam dziecko nie ma co :( musze poczekac na powrot chlopa i do szpitala :/
Dobrze, że na strachu się skończyło! A z Twoim synkiem wszystko ok?

w pracy nie wiem w co ręce włożyć, a jeszcze wczoraj byliśmy na koncercie Lennego Kravitza w łodzi, no dzidzia będzie rockowa, mam !
Zazdraszczam! Super, że w końcu się doczekałaś, bo przecież Lenny odwołał wcześniejszy koncert. Ja wyczekuję Jessie Ware, będzie w lutym :D

U nas wszystko okejos, wczoraj byliśmy u doktorka, Bejbi zdrowe, maciczka moja piękna. Pępowina między nogami zaplątana, a nogi ściśnięte, więc mamy dalej niespodziankę świąteczną :)
 
Hej,
Dziś miałam dzień pełen zajeć i padam na twarz.

Wpadam znowu na chwilę. Ze wszystkim jestem w lesie. Jutro chyba znów pojedziemy do lekarza, Antos kaszle znowu w nocy, 3 dni było dobrze.
 
reklama
Ja to się mam z tym moim "chłopiną"..ledwo co wrócił z Niemiec..zjadł obiad, wykąpał się i znów pojechał..ganiają go spedytorzy ale chociaż w Święta odpocznie i może w końcu poczuję, że męża mam:) wykąpałam się, zjadłam kolację i nuda..obejrzałam na you tube jakie cuda robią z masy solnej i może jutro z Dawidkiem powalczymy;)

lolcia całe szczęście, że nic Wam się nie stało.
miss ciekawa jestem co u Ciebie..
mamaAnia zdrówka!
MalaZosia czasu pewnie brak na wszystko ale myślę, że lubisz taki obrót sprawy;) ja już na głowę dostaję od siedzenia w domu;/
mama-mila wygląda na to, że nasze dzieci chcą nas trzymać w niepewności jeszcze jakiś czas;) ważne,że wszystko dobrze.
 
Do góry