reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Witaj Ewcik :) potrojne to jestem ja, koga, minka i byla jeszcze nefretete ale gdzies nam uciekla :)
Widze, ze tez masz male dzieci. Nie obawiasz sie?? Bo ja im blizej czerwca tym wiekszego mam stracha :D
Dobra ide po henryka :D kuzyn ma przyjsc wiec trzeba odkurzyc :D

kochana.. o dzieciaczki starania trwały długo, monitoringi, testy owu, duphastony i inne... a ostatnia kruszynka-no cóż..cud! bo nawet nie wiem, kiedy i jak to możliwe.. :-D tym bardziej że dopiero co wróciłam do pracy po macierzyńskim. W szoku byłam, jak po 2 tyg sponiające się @ zrobiłam test, a tam dwie krechy!
teraz marzę tylko o tym, żeby wszystko było ok.. bo objawy totalnie ustąpiły i to też mnie stresuje.. w ogóle nie czuję, żebym w ciąży była..może piersi powiększone i czasem w brzuchu zakłuje.. i tyle..

a co do obaw,że to trzecie-pewno, że się martwie.. mamy małe mieszkanko-42m, dzieci jeszcze małe.. no ale jako,ś to musi być :tak:
 
reklama
Witaj Ewcia :D

O piłce też myślałam i na pewno takowa dostanę od kuzynki :)

Dziewczyny ja nie mam pojęcia co to wstawanie w nocy do dziecka czy kolka. Maja taka grzeczna była. Za to teraz mi placzka wróżą:eek:
 
Kasia moj miki dlugo sie budzil ale on dzieciak po przejsciach a takto nieliczac czasami napadow zlosci to zlote dziecko natomiast kacperek dal mi w kosc od malego. W szpitalu urzadzil koncert nocny od 1 do 4 :D nawet polozne przy nim wysiadly i w domku tez takie ziolko wiec uwazaj :D
Ewcik to witaj w klubie. Pierwszy po clo, drugi tez mial byc clo bo juz nawet wykupilam ale jakos samo zaskoczylo a trzecie nie wiem jaki i kiedy :D niemniej ciesze sie, ze bedzie chociaz mam stracha jak bede z trojka maluchow sama sobie radzic :D
 
Witam się i ja :)

Witaj Ewcik :) gratulujemy ! spokojnej i nudnej ciąży ! :-);-)
Mam nadzieje ze za jakis czas też dołącze do grona tych "potrójnych" Mam, z mężem tak własnie marzymy o trójeczce :tak: narazie Wam pozazdraszczam hehe ;-)

Ale dzisiaj daje w kość pogoda.. u mnie tak strasznie ponuro na zewnątrz a jeszcze wiadomość o tym że do świąt i raczej w święta nie ma mowy o śniegu mnie dobija :dry:

Lolcia u mnie z tymi nastrojami nie jest tak zle, nie mam az takich skoków - zresztą trzeba by było się zapytać mojego M bo ja to moge byc nieobiektywna :-D:-D

Missiiss trzymamy kciuki za wizyte i co byś się już nie musiała denerwować &&& :)

Kasia powiem Ci że mi też teraz wszyscy wróżą płaczka i urwisa - bo "drugie zawsze jest niegrzeczne" a przy pierwszym ze niby mielismy za duży spokój - az chciałabym im to obalić :/ ...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
My już po spacerku, Mody śpi, a ja się lenię, choć za chwilę pewnie trzeba ogarnąć trochę, jakiś obiad zrobić i wrócić do codzienności:)
Sosnowiczanka no to trzymam kciuki, żebyś "przekabaciła" lekarza :)
Gosiula ja mam podobnie, w weekend nie siedzę przed kompem i nadrabiam zawsze po :)
lolcia najwazniejsze, że już lepszy humor!
a ja cos przegapiłam (wybacz) masz cukrzyce ciążową, czy "normalną" ?
Ewcik witaj :)
ja też kompletnie się nie czuję jak w ciaży,dlatego już się nie mogę ruchów doczekać!

Faktycznie tu u nas trochę potrójnych mam! Fajnie! Mi się zawsze marzyła trójeczka, no ale zobaczymy najpierw jak z dwójką będzie :-D
 
Dzien dobry!
Dziecko w przedszkolu, posprzatalam troche i zaraz ide na spacer i po zakupy bo cieplo i slonecznie. Co do swiat to my powoli ,powoli wprowadzamy atmosfere. Z corcia ozdobilismy pokoj, jakies lampeczki, choineczki, swieczniki swiateczne ;) Prezentow wiekszosc juz kupiona, musze sie wziac za pakowanie i chowanie po szafach ;) W zwiazku z tym ze siedze w domu na l4 to jest to dla mnie teraz fajny czas, moge sie ze wszystkim spokojnie ogarnac, przygotowac. Chociaz czasami i tak brakuje mi doby :)
Smile ja cwiczylam na pilce ale to raczej pod koniec ciazy sie za to wzielam ;) teraz chcialabym na basen zaczac chodzic bo mi plecy czesto dokuczaja..
Ewcik gratulacje!Witaj!
Mamuska odpoczywaj poki Maly spi:)
 
Czesc

Ja juz na dziś po pracy jestem. Całe szczęscie bo coś mnie głowa boli. Zaraz sie położe troszkę póki młody w przedszkolu jest jeszcze.

Maleducada ja wczoraj ostatni raz poszłam na zumbę. Jakiś miesiąc temu zrezygnowałam z pilatesu, bo choć teoretycznie wolno, to jakiś taki strach miałam. Nic na siłę. Staram się chociaz raz w tyg na basen isc, ale jak jest tak zimno to zwyczajnie nie chce mi się, bo w szatni no zimno jest po wyjsciu z wody szczególnie. A przeziębic sie tez zle, wiadomo. Ala jak przyjdzie wiosna to moze czesciej bede chodziła.

Wlasnie przyniósł mi listonosz legginsy, te z kieszonką co zamówiłam. Na pierwszy żut oka wyglądają fajnie, zobaczymy jakie sie okażą :)

Ewcik gratuluję.

Kasia to zazdroszcze ze nie wiesz co to kolki, wstawanie nocne... Ja przeszłam 4 miesiące kolek, wstawanie w nocy przez bite półtora roku, i takie ząbkowanie ze podałabym normalnie datę kazdego jednego ząbka kiedy sie wyrzynał. Było przy kazdym jednym ząbku wymioty, gorączka, biegunka, i tygodniowe darcie sie wniebogłosy. Jak sobie pomysle ze byc moze jeszcze raz mnie to czeka... Nie, los nie moze byc taki niesprawiedliwy, moje drugie dziecko bedzie niczym aniołek (a marz sobie babo dopóki mozesz :-))
:-D
Haha mnie sie marzyła trójeczka zanim pierwsze sie nie urodziło :-D:-D:-D teraz dziękuję, na drugim zdecydowanie konczę produkcję:)
 
hej dziewczyny;) u nas weekend mega leniwy, odwiedziliśmy tylko babcię mojego męża i teściów. Zaglądałam tutaj ale nie miałam weny na pisanie. Nie pogniewajcie się, że nie odniosę się do każdej z Was ale nie chcę nikogo pominąć a za wiele już nie pamiętam co komu napisać;/

Dziś o 16 mamy wigilię w przedszkolu, zrobiłam już ciasto i sałatkę. Dawid przejęty rolą pasterza ale jestem pewna, że nic nie powie na przedstawieniu:D mądry to on jest ale w domu wśród swoich;ddd
A wiecie,że ja też nie wiem co to kolki, bolesne ząbkowanie itp.. Dawid nie miał kolek, na jedzenie budził się co 3 godziny, nie ulewał, spał grzecznie, nie płakał w ogóle a ząbki zaczęły wychodzić po 9 miesiącu życia i bezboleśnie;)) za to jak podrósł w nocy budził się co jakiś czas i nigdy nie przespałam ani jednej nocki całej:D ostatnimi czasy też nie bo mimo, że śpi to ja budzę się na siku;/

U nas nastrój świąteczny daleko w tyle..ale jak tutaj czuć nastrój jak na dworze na plusie i świeci piękne słońce;) Jeszcze nie mamy choinki bo ubieramy w wigilię, tato mój pracował jako podleśniczy i co roku przynosił piękną żywą choinę z lasu i staramy się tą tradycję trzymać z tym, że ten obowiązek spadł na mojego męża i musi zawsze załatwić drzewko.

Witam nowe mamusie:)) ja też niby czerwcowa ale wg usg termin na 23-25 maj.. ale to się dopiero okaże.
Mamusiom wizytującym życzę udanej wizyty;)
 
reklama
Do góry