reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hej ja tak może nie w temacie dziewczyny ale mam pytanie do mam które już były w ciąży. Kiedy poczułyście tak zwane motylki w brzuchu i jak to możecie opisać ?? :))
 
reklama
Grabola
Ja to czuje takie pukanie ale takie ciut stlumione. W piewszej ciazy kolo 20-21 tc a teraz juz w 16 tc ale to 3 ciaza moja.

Ahh tak ogladam te ciuszki dla dziewczynki i az mi zal.... ahhh
 
miss dobrze, że napisałaś tego smsa..niech pajac wie, że nie wystawia się ludzi..to, że ma inne pacjentki i może mało czasu w ogóle go nie usprawiedliwia. Biedna musiałaś się mocno wkurzyć. Z tymi ciuszkami niezła faza..no musi być córa i koniec! ;)

grabola ja w pierwszej ciąży motylki pod skórą poczułam ok 17-18 tc, teraz od jakiegoś czasu mam pukanie z lewej strony brzucha.
 
Mamaania, malgos
Nie sadze ze sie odezwie w ogole. Raczej pogadam z nim w poniedzialek jak zadzwonie. Ale jak sie czepi mnie to mu chyba cos powiem szczerze. Bo dla mnie to kolejne dni strachu a dla niego kolejna tasmowa pacjentka. Eh lekarze.

Ide sobie popatrzec na all moze mi humor sie poprawi :-)
 
miss co za lekarz ja tez bym sie zdenerwowała dobrze że mu napisalaś esa.
dziewczyny propo wagi to ja narazie jestem - 3kg i nic nie tyje , powoli wraca mi apatyt więc u każdego inaczej. Z tego co wiem to nie które długo nie przybierają na wadze
a i dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie motylków w brzuchu :)
 
Ostatnia edycja:
miss to dla Twojego dobra i przede wszystkim dobra dziecka więc zrobiłaś wszystko w tym kierunku a teraz lekarz niech się wykaże.

zjadłam obiad, położyłam się na chwilę a maluszek się uaktywnił;) parę dni temu pierwszy raz tak delikatnie ledwo co a teraz to już są mega fajne ruchy;)))
 
Uff łaski zaraz padne trupem. Przyszły paczki z uk i pół dnia rozpakowuje je i padam na twarz już.

Myszka ja ta pościel kiedyś widziałam i bardzo mi się podobała ale potem jakoś stwierdziłam ze mocno będą się kurzych te poduszki i ze dziecko będzie miało mało miejsca. Ale ogólnie jest ładna :))
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy związane z odkryciem grzyba.:-D
smile współczuję rozpakowywania...:sorry2: Domyślam się jaka padnięta musisz być.
joasia pościel faktycznie super :tak:Ja też wariuję na punkcie oglądania różnych rzeczy na ebayu,tylko ja skupiam się na tych różowych-czyli dziewczyńskich,na co mój P. się oczywiście krzywi,bo on chciałby chłopca.:-D No zobaczymy.
miisiiss co za lekarz,masakra :szok: Podejście do pacjentki po prostu fantastyczne..grr...współczuję.
To mi przypomniało o gince,którą jeszcze w Polsce miałam na samym początku ciąży z młodą; pamiętam,że popatrzyła na wynik bety i termin ostatniej @,i lekkim tonem,jakbyśmy o cukrze trzcinowym do kawy rozprawiały,oznajmiła mi,że to ciąża pozamaciczna.:szok: Kur...rodzina wróżbity Macieja czy ki ch...?? Wysłała mnie na usg,gdzie okazało się,że wszystko oczywiście w porządku. Zmieniłam ją na innego lekarza i już do końca ciąży byłam bardzo zadowolona.:tak: Właśnie wtranżoliłam mini-pizzę i myślę nad tostem.. A tu pranie czeka na rozwieszenie,a mi się taaaak nie chceeee...
 
Do góry