reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ja też kupiłam palmersa juz mam pół opakowania placilam w hebe ok 28 zl i kupiłam tez do czyczkuf i ten krem skonncentrowany no i staram się smarować, ale i tak wiem ze bede miała bo mam już na brzuchu i czyczkach tyle ze ładnie zbielaly prawie ich nie widać.... mam nadzieje ze nie będę miała masakry. Wczoraj wieczorem mnie brzuch ciągnął aż się zaniepokoilam ale dzis juz ok jest. Co do kurtki podobno ma nie być dużej zimy tym się pocieszam. Mam fajną taka rozpinana od dolu mam zamiar poprosić mamę żeby mi uszyla taki pas z polaru na brzuch i ze tak przelatam zimę. Potem na wiosnę kupie poncho :p
 
reklama
Ja też się smaruje oliwką z Rossmana. W poprzedniej ciaży 2 x dziennie masowałam brzuch oliwką. Zero rozstępów a brzuszek jak juz schudłam wyglądał jakbym nigdy nie rodziła. Za to zaniedbałam wtedy tyłek i piersi - fioletowe rozstępy. Ale szybko Mustela mi pomogła w walce z nimi. Na prawdę polecam. Ale krem na rozstępy około 100 zł. Jak mieszkałam w UK to mnie było stać :baffled: Ale skuteczne bardzo, bo wystarczyło jedno opakowanie by wybielić i zmniejszyć rozstępy. Wiadomo, że całkiem nie znikną. W końcu to pewna forma blizn. Niby maść cebulowa o nazwie Cepan świetnie działa na blizny (po oparzeniach) i niektóre kobiety stosują ją na rozstepy. Podobno efekty są świetne ale trzeba smarować rok, dwa :)
 
Ja w pierwszej ciąży miałam termin na kwiecień, ale zimą problemu nie miałam. Dopinalam się w swoim płaszczu, a teraz zobaczymy.
 
Hej
Shea
To normalne bo okrojona wersja jest. Ja caly czas na telefonie i nie widze suwaczkow a tymbardziej listy nie mam jak edytowac. Musze do tego tablet wziac po kryjomu bo zaraz mlody chce.

Ruchy w pierwszej ciazy kolo 20 tc. W drugiej 18 tc a teraz zobaczymy.

Moj jasko chory procz kaszlu to bostonke ma :-( bardzo zakazne i niebezpieczne w ciazy przynajmniej to co wyczytalam. Musze do gina zadzwonic. Ja to mam pecha jakiegos no. Jak nie urok to sraczka...
 
Dzień Dobry :)
ja już po śniadanku i kawce zaraz będę musiała troszkę popracować ale mam strasznego lenia, to chyba przez tą pogodę :baffled:
nie było mnie tu 2 dni a tu tyle stron naskrobałyście, nie jestem w stanie do wszystkiego się ustosunkować więc ogólnie spróbuje :)
Ruchy w pierwszej ciąży poczułam dosyć późno bo dopiero w 22 tygodniu , mam nadzieje że teraz będzie szybciej :-)
W pierwszej ciąży smarowałam się bio-oil teraz stawiam na zwykły olejek dla dzieci
Co do seksu to Was podziwiam, ja po prostu nie mogę, nie to że nie mam ochoty tylko po prostu panicznie się boje że coś może się stać, więc jestem w stanie poświęcić się te parę miesięcy na nawet rok :) na szczęście mój mąż jest wyrozumiały i cierpliwy, zresztą można robić masę innych rzeczy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Oczywiście. Seks oralny i pieszczoty :) Mój gin powiedział, że nie ma przeciwwskazań do seksu a nawet jest on wskazany i zbawienny. Rozluźnia, odpręża, relaksuje. Kiedy nie ma plamień, zagrożenia ciąży i wszystko jest ok to do 2 tygodni przed porodem można go uprawiać :) Oczywiście na pewno nie jakaś ostra jazda bez trzymanki :) :-D Całą poprzednią ciążę miałam takie potrzeby, że mój eks po prostu padał i miał dość. Kilka razy dziennie. Wiecie, wszystko jest lepiej ukrwione :) Miesiąc przed terminem się wstrzymalismy by nie dopuścić do przedwczesnego porodu. No ale potem, po porodzie rok dochodziłam do siebie. A nasz "pierwszy raz" nastąpił dopiero 4 miesiące po porodzie. No nie mogłam i nie chciałam wcześniej. I wcale nie było przyjemnie. Ciągle miałam stresa i mnie bolał szew.
 
Mnie zaczyna szew teraz boleć, czasami czuje jakby pękal. Lekarka zszyla mnie byle jak.
Ruchy czułam w 21 tc.
Missiiss mi Antos znowu zaczyna kaszlec. Też się bałam o bostonke, w rodzinie jedno dziecko miało.
 
Mamamm
Masakra zawsze w jesien tak jest. Ale ponoc to cos sie raz tylko przechodzi. Ciekawe czy ja to mialam za dziecka czy mnie to zlapie :-\ zdrowka dla synka!
 
Missiiss, dziękujemy! Cieszylam się jak głupia bo Antos nam nie chorował a teraz... szkoda gadać. Mąż kupił multi sanostol. Babka w aptece polecala. Zobaczymy.. Mam nadzieję, że i wy szybko wrocicie do zdrowia i że babelkowi ta choroba nie zaszkodzi.
 
reklama
Missiiss to rzeczywiscie ciezko, maluchy teraz Nam rozne paskudztwa beda przynosic z tego przedszkola :/ tak jak mowisz dzwon do gina i zapytaj co teraz mozesz zrobic zeby bylo jak najlepiej, bo wiadomo - nie przeprowadzi sie czlowiek gdzies na czas choroby dziecka :baffled:

Ja pierwsze ruchy czułam jakos w 16-17 tygodniu, pamietam ze wlasnie siedzialam wtedy przy komputerze i jak poczulam to wiedzialam juz ze to to :) piękna chwila - czekam teraz z utęsknieniem :)

Co do seksu to przyznam ze własnie mam ogromna ochote tak jak MałaZosia w poprzedniej - jak tak dalej pojdzie z ta ochota na kilka razy to jeszcze bedzie tak ze mąż przede mna bedzie uciekał i co ja wtedy zrobie :baffled: :-D

Dziękuje dziewczyny za informacje odnosnie tych prenatalnych co pytałam, nawet przyznam ze pomogly bo sie rozgladnelam bardziej :)
Dzwoniłam przed chwilka zapisac sie własnie do GynCentrum w Katowicach (tak jak Ciasteczko) i prawie upadłam z telefonem jak uslyszalam cene :-D ale raz sie zyje :p

Ciasteczko jakie dokladnie badania Ci tam powiedzieli ze Ci zrobia za ta cene? i mozna odmówic to z krwi? bo tak mi mowila przez telefon i juz zapomnialam co tam w ogole mówila o_O
 
Do góry