reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

hej ja po pierwszej wizycie troche mi smutno bo nie bylo jeszcze serduszka wiec karty ciazy nie mam kolejna wizyta 2 grudnia, pani doktor choc bylam u niej pierwszy raz byla bardzo mila i wogole, powiedziala ze tego 2 serduszko juz bedzie, za to zdjecie juz mam, wrzuce na inny watek dzis wieczorem ;)
 
reklama
Sosnowiczanka, Alkmena - polecam tabletki *spam* na gardło. Bardzo mi pomogłyi mają niezły smak
Erzsabeth - powodzenia, trzymam kciuki

malgos83 - ja w poprzedniej ciąży też miałam twardnienie brzucha od 5 miesiąca. Tak dziwnie napinał się. Nawet na wizycie u lekarza się zdarzało. Ale oprócz nospy i magnesu nic nie brałam. A Ty miałaś jakieś leki na rozluźnienie?

U mnie wybiła 15.00 i koniec jedzenia, zazdroszczę smaków obiadowych. Tak liczę, że do 12 tygodnia a potem się jakoś to uspokoi i będę miała ochotę na jedzenie.

Miłego dnia. Uciekam odebrać córkę od dziadków, dzisiaj miałam wolny dzień:)

nie kochana..oprócz magnezu i nospy nic nie kazał mi brać. Te twardnienia były bardzo upierdliwe ale ciąże donosiłam.

Mamaania
O super urodzinki :-) moj 29 tego konczy 4 latka i musze torta poszukac jaki zrobie :-)

Co do prenalenu na gardlo tez mi pomagaja :-) smak taki sobie bo jak swieczka smakuja choc nigdy swieczki nie jadlam :p ale daja rade juz koncze opakowanie. Syropu nie kupowalam.

Dziewczyny czy ktoras z was robi co roku jajies ozdoby do domu na swieta?:-) z byle czego?:-) bo ja juz zaczne chyba od polowy listopada :-) szukam na necie ponyslow:-)

ja z tych co zdoloności manualny nie posiadają więc nic takiego nie robię;(

witajcie :-)
czytam Was od rana ale nie miałam siły sie odezwać, wróciły mdłości i zmęczenie nawet zasnęłam po 12 na godzinkę
podziwiam te z Was które normalnie muszą chodzić do pracy

Też jestem za nowym wątkiem takim prywatnym tylko dla nas

Chyba znalazłam swój sposób na zaparcia - kapusta kiszona, więc od razu świat jest piękniejszy :happy2::happy2::happy2:
U mnie dzisiaj słońce świeciło od samego rana dopiero teraz zachodzi.
Szykujemy się do wielkiego dnia tzn w piątek nasz synek kończy 5 lat , goście zaproszeni, sala zabaw zarezerwowana , tort zamówiony i modlimy się żeby nasz młody się nie rozchorował bo on taki chorowity jest. To będzie jego pierwsza taka impreza wiec jest cały podekscytowany, odlicza dni, pyta ile gości będzie bo to znaczy że tyle prezentów dostanie heheh jest niemożliwy :-D

hehe..jak to dziecko:) ważne że będzie tort i prezenty:)

hej ja po pierwszej wizycie troche mi smutno bo nie bylo jeszcze serduszka wiec karty ciazy nie mam kolejna wizyta 2 grudnia, pani doktor choc bylam u niej pierwszy raz byla bardzo mila i wogole, powiedziala ze tego 2 serduszko juz bedzie, za to zdjecie juz mam, wrzuce na inny watek dzis wieczorem ;)

wczesna ciąża więc serduszko dopiero się pojawi..na następnej już będziesz mogła zobaczyć:)
 
Malutkans
Tzn bedziesz owijac sznurkiem maczanym w kleju i pozniej przebijac balon? Jesli tak to jakiego kleju do tego uzywasz? :-)

Erzsebeth
Ja serduszko zobaczylam dopiero w 7 tc w kazdej ciazy :-) bedzie dobrze wazne ze fasolinka sie w dobrym miejscu usadowila :-)
 
no wiec dane ze zdjecia to 6w0, wielkosc pecherzyka to 0.79cm a tego malego czegos ( jak dobrze zrozumialam cialka zoltego) to 0.15 cm, lekarka powiedziala ze ciaza jest tyle ze jest na tyle wczesna ze echo zarodka dopiero sie tworzy
 
ciesze sie bo za badanie z usg dopocwowym i cytologia zaplacilam tylko 150 zl a kolejna wizyta juz za rowne trzy tygodnie bedzie to 9 tydzien
 
reklama
Dzieki musze poszukac. A ja napewno choinki ze sznurka i koraliki do tego poprzyczepiam tez super wyglada :-) platki sniegu na szydelku i hmm chce dwa doomki piernikowe z lukrem zrobic ale zobaczymy co z tegp wyjdzie. A no i balwanki :-) to beda pierwsze swieta w nowym mieszkaniu wiec tymbardziej mam potrzeba dekoracji :-D:p
 
Do góry