reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Sheaa działa działa a przynajmniej ja widze ;)

Erzsabeth kciuki za wizyte daj znac co i jak:-)

A my siedzimy w domu, pogoda taka paskudna ze tragedia, nie cierpie jesieni najgorsza pora roku dla mnie. M pojechal pograc w pilke z kumplami i nie mam pomyslu na obiad.
 
smile, myslalam ze przyjde usiade i w spokoju poczekam ale kurcze taki stres mnie wzial ze to szok serce wali jak glupie a to tylko lekarz, umowiona jestem na 14.40 ale dwie kobiety przedemna wiec troszke jeszcze poczekam
 
Ja w sobote bylam u gin to sie trzeslam jak galaretka poki maluszka nie zobaczylam na monitorze. Nie bede mowic spokojnie bo wiem jaki to stres i ze dopiero puści jak zobaczysz ze wszystko jest dobrze a tak na pewno jest.
 
martynaxyxymartyna - moja bratowa rodzila naturalnie poltora roku po cesarce i dala rade bez zadnych powiklan, za pierwszym musiala miec cc bo spadlo tetno w trakcie naturalnego porodu

malgos83 - ja raczej bede czekala na skurcze, dla dziecka im dluzej w brzuszku tym lepiej, rozni lekarze praktykuja inne rozwiazania, choc ja i tak urodzilam dwa tyg przed terminem... a pod koniec ciazy lezalam plackiem, bylam tez w szpitalu z powodu przedwczesnych skurczy

z tym się zgodzę, że dla dziecka najlepiej jak samo wszystko się zacznie:) ja dawida urodziłam w 38tc a wcześniej przez jakieś 3 miesiące męczyły mnie częste skurcze przepowiadające i miałam okropne twardnienia brzucha;/

hej dziewczeta no wiec wlasnie siedze na poczekalni i czekam na pierwsza wizyte u lekarza :)

trzymam kciuki:)

Sheaa działa działa a przynajmniej ja widze ;)

Erzsabeth kciuki za wizyte daj znac co i jak:-)

A my siedzimy w domu, pogoda taka paskudna ze tragedia, nie cierpie jesieni najgorsza pora roku dla mnie. M pojechal pograc w pilke z kumplami i nie mam pomyslu na obiad.

u mnie słoneczko i jakieś 15'C;) przesyłam trochę ciepełka:)
 
malgos - miałam dziś odgrzać pierogi z mięsem... ale może.... ziemniaczki z jajkiem i kefirek? mniam :tak:

Smile - też nie lubię jesieni...:tak: jakoś te kolory jesieni do mnie w ogóle nie przemawiają:dry:


Centrum Polski tez słoneczne:-)
 
malgos - miałam dziś odgrzać pierogi z mięsem... ale może.... ziemniaczki z jajkiem i kefirek? mniam :tak:

Smile - też nie lubię jesieni...:tak: jakoś te kolory jesieni do mnie w ogóle nie przemawiają:dry:


Centrum Polski tez słoneczne:-)

heh;) pierogi z mięsem też mam z niedzieli ale zamrożone;dd a ziemniaczki z jajkiem już wciągnęłam i popiłam szklanką maślanki;d i teraz siedzę z wielkim brzuchem i odechciało mi się iść na dwór:d
 
Erzsebeth
&&& za wizyte :-) bedzie dobrze :-)

Sosnowiczanka
Bycie moderatorem nie jest trudne;-) ja mam znaczek moderator bo bylam na grudniowkach 2010 z inna dziewczyna. Nie boj zaby :-)

A co do body to ja ewidentnie wolalam te przez glowe. Wkurzaly mnie te przekladane co z przodu 3 warsty byly:-)
 
Sosnowiczanka, Alkmena - polecam tabletki *spam* na gardło. Bardzo mi pomogłyi mają niezły smak
Erzsabeth - powodzenia, trzymam kciuki

malgos83 - ja w poprzedniej ciąży też miałam twardnienie brzucha od 5 miesiąca. Tak dziwnie napinał się. Nawet na wizycie u lekarza się zdarzało. Ale oprócz nospy i magnesu nic nie brałam. A Ty miałaś jakieś leki na rozluźnienie?

U mnie wybiła 15.00 i koniec jedzenia, zazdroszczę smaków obiadowych. Tak liczę, że do 12 tygodnia a potem się jakoś to uspokoi i będę miała ochotę na jedzenie.

Miłego dnia. Uciekam odebrać córkę od dziadków, dzisiaj miałam wolny dzień:)
 
reklama
Mamaania
O super urodzinki :-) moj 29 tego konczy 4 latka i musze torta poszukac jaki zrobie :-)

Co do prenalenu na gardlo tez mi pomagaja :-) smak taki sobie bo jak swieczka smakuja choc nigdy swieczki nie jadlam :p ale daja rade juz koncze opakowanie. Syropu nie kupowalam.

Dziewczyny czy ktoras z was robi co roku jajies ozdoby do domu na swieta?:-) z byle czego?:-) bo ja juz zaczne chyba od polowy listopada :-) szukam na necie ponyslow:-)
 
Do góry