reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

I ja się witam :)
niewyspana jestem ... młody w nocy wymiotował , dusił go kaszel ech .... dostanie zaraz swoje leki na astmę i zobaczymy jak nie pomogą to do lekarza ...

a mnie dziś trochę lepiej , za oknem mróz więc święta się zbliżają :)
Sosnowiczanka zgodzę się z Tobą . forum zamknięte by się przydało do osobistych rozmów .

pogodnego dnia Wam życzę
buziaczki
 
reklama
Witam dziewczyny czy wy tez tak źle się czujecie wieczorem że nie macie na nic siły bierze was na wymioty. ja rano się czuję dobrze atak pod wieczór to masakra. Przy pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwości i nie wiem co mam robić pomóżcie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:





 
Też się witam z rańca.

Matylda, masz super imię. Miałam je nadać drugiej córce, ale ostatecznie wyszła Jagoda :-) Matylda mam podobne , wieczorne mdłości. Dzisiaj mam wizytę u lekarza i zapytam się o te tabletki z imbirem (czyli np. Mamarin, Amarin, Lokomotiv). Nie jestem pewna czy je brać, to niby tylko wyciąg z imbira, jednak Lokomotiv jest zabroniony kobietom w ciąży, a Mamarin nie, mimo, że to dokładnie to samo. Dlatego zapytam się lekarza i pędzę po nie do apteki. Dam znać czy pomagają.

Tez jestem za zamkniętym wątkiem :-) Sosnowiczanka, jako, że masz słuszne zapędy na tą funkcje to proponuję, żebyś właśnie ty została moderatorką. Ktoś jeszcze drugi na ochotnika by się przydał. Rączki do góry, kto chętny?
 
ciekawe jak to jest z tym cc za drugim razem - muszę spytać gin na najbliższej wizycie:tak:

ciasteczko
- na mdłości tabletki AMARIN, ew. MAMARIN...


Nati_80 - jeśli chodzi o body to ja nie kupowałam zapinanych z przodu bo ciągle mi się wydawało, ze jak kładę dziecko na brzuchu to te napki będą wbijały mu się w żebra i klatkę, ostatecznością były zapinane z boku :tak:

justyna - na wypadające włosy polecam gorąco NERIL - przez ok. rok nie było go w sprzedaży teraz jest znowu :-) na początku wypadają osłabione włosy a potem rosną i rosną i rosną nowe :) wiem co mówię, bo próbowałam już niemal wszystkiego łącznie z Seboradinem... (działa ale NERIL bez porównania lepszy) a na porost włosów tez mam dobry szampon SCHWARZKOPF - BC Bonacure Hair Growth Szampon Aktywizjący porost włosów

MalaZosia - u nas z bajek królują Pingwiny z Madagaskaru, Kucyki MyLittle Pony:tak:, czasem trafi na Gumball na CN i to wszystko...

Sosnowiczanka - watek zamknięty to dobry pomysł... - na Lipcówkach 2007 - przeniosłyśmy się tam z takimi pogaduchami bo jak już się lepiej poznałyśmy to pisałyśmy o różnych rzeczach a na ogólny mógł wejść każdy... tam tez umieszczałyśmy zdjęcia

matylda - ja czuję się super tak do 17.00 - wtedy zaczyna mi być zimno i chętnie położyłabym się do łóżka... do tego czasem dojdą mdłości - ale na szczęście coraz rzadziej...
 
Witam we wtorkowy poranek:)
Sosnowiczanka- również jestem za zamkniętym wątkiem, może wtedy pisałabym tam częściej.

Co do bóli brzucha i pachwin-dopadło mnie w nocy, był to tak straszny ból, że miałam już sięgnąć po nospę, ale przeszlo;)
 
Witam z rana na razie bez mdlosci i w dosc dobrym nastroju.

Dzieki za informacje o tych bolach, kompletnie inna ta ciaza u mnie tym razem.

Sosnowiczanka-pomysl z watkiem zamknietym dla mnie super

Matylda witam bo chyba sie nie witalam, U mnie o 16 jest atak snu, powieki same mi sie zamykaja a najbardziej zle sie czuje okolo poludnia.

Lolcia ciesz sie ze juz idziesz do tego szpitala, bo do mnie ani nikt nie oddzwania ale na poczne dzis nie przyszlo nawet list no kompletna cisza a dzwonilam i zarejestrowalam sie na ich stronie nawet.
 
Od wczoraj plamien nie mam, już bie wiem czy sie cieszyć czy nie, boje sie ze wrócą.

Moje dziecko też sie pochorowalo i nie poszlo do przedszkola, taki okres na chorowanie.

Ja za pierwszym razem mialam cc, teraz też będę miala, ale patrząc na moje cc i koleżanki które rodziły naturalnie uważam ze jednak naturalnie jest najlepiej. Szybki powrót do formy gwarantowany, a cc to jednak operacja. Ale mój gin potwierdził ze jedno cc to wskazanie do kolejnego. Można samemu zadecydowac.
 
Nati_80 - jeśli chodzi o body to ja nie kupowałam zapinanych z przodu bo ciągle mi się wydawało, ze jak kładę dziecko na brzuchu to te napki będą wbijały mu się w żebra i klatkę, ostatecznością były zapinane z boku :tak:
MalaZosia - u nas z bajek królują Pingwiny z Madagaskaru, Kucyki MyLittle Pony:tak:, czasem trafi na Gumball na CN i to wszystko...

.

Ja myślę, że te pajace czy body rozpinane z przodu są wykonane tak, by się maluszkowi te guziki nie wbijały w ciałko. Ja tam zawsze używałam i takich zapinanych z boku też, przynajmniej nie miałam stresu z wkładaniem ubranka przez głowę :) Nie lubiłam za to żadnych koszulek zwykłych i wiązanych kopertowo bo miałam wrażenie, że dziecko ma gołe plecy. Przez pierwsze miesiące bodziaki z krótkim rękawkiem (młody urodził się w sierpniu) w chłodniejsze dni z długim, śpiochy a na noc pajace. No i oczywiście na początku obowiązkowo rękawiczki (by sobie malec buźki nie porysował) i cieniutka, lekka czapeczka.

Mój młody tez lubi kucyki My Little Pony, ale sie nie chwali za bardzo bo to obciach wśród kolegów. Tak samo jest ze Świnką Peppą :) :-D

Kiedyś oglądał bajki na CN ale teraz ma zabronione. Parę razy oglądałam z nim i nie dość, że są totalnie głupie to jeszcze uczą niewłaściwych zachowań. Wolę by na kompie pooglądał to co ja już tez znam - czyli Lego Ninjago, Lego Star Wars kroniki Yody. Przynajmniej dobro walczy ze złem a wszystko jest bez przemocy i w żartobliwym tonie.

Piję drugą kawkę - tym razem z mleczkiem.
Dziewczynki ja się czuję wyśmienicie. Mdłości i senność mi minęła. Tylko "czuję" piersi, sikam częściej i nad ranem czego wcześniej nie było i od czasu do czasu czuję dokładnie centralnie w podbrzuszu mojego grocha jak się "rozciąga". Takie idealnie w jednym punkcie szczypanie, ciągnięcie i uciskanie zarazem. Czasem w okolicach pachwin mnie pociągnie - więzadła. A tak to po prostu nic. Nic mnie nie odrzuca, oprócz faktu, że mam bardzo wyczulony węch i każdy smród wyczuwam :)
 
mnie czasem kręgosłup boli po nocy w okolicach krzyża... do tego po raz drugi w ciągu ostatnich 5 tygodni mam problem z szyją - tzn jakby mnie wykręciło od złego spania czy coś... nie mam pojęcia, znów musze się posmarować amolem... dodatkowo coś mnie wzięło - mam katar i lekką chrypkę... piję tylko wodę z miodem, cytryną i imbirem... a dziś zrobię sobie syrop z cebuli... na szczęście bez temperatury

shea - ja szybko doszłam do siebie po cc, jedynie co to miałam po 3 latach zabieg wycięcia endometriozy w bliźnie po cc... koszmar, ból zaczął się kilka miesięcy po porodzie a kilka miesięcy przed samym zabiegiem brałam 2x dziennie podwójną dawkę DICLAC, nie bolało tylko w czasie okresu :baffled:
 
reklama
Smile ja sie ciesze ze cos ruszylo :D list dostalam juz dawno. Polozna zawiadomila szpital a oni przyslali list :) fajnie slyszec o twoim dobrym nastroju :)
MalaZosia ja body tylko ubierane przez glowe lubilam, te z zapiciem z boku mnie denerwowaly :D a rekawiczki tez nie posiedzialy na lapkach bo bylo ciagle wycie o jie, wiec pilnowalam "pazurkow" i dawalam na luz :)
 
Do góry