reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ja w pierwszej ciąży przez bóle w pachwinach i bóle związane z rozciąganiem poszłam na l4 były yo takie bóle ze ledwo stałam na nogach raz na spcerze poprostu z bólu zgielam się i położyłam na trawie nie pytajcie jakiego strachu zrobiłam szwagierce,w panice pojechalam do kliniki i lekarz kazał mi duzo spać i dużo odpoczywać.
 
reklama
No i pochwaliłam dzień przed zachodem słońca.... ech. Młody focha miał bo mu wyłączyłam bajki prosząc go 3 raz by usiadł normalnie a nie siedział na głowie i zachowywał się jak małpa podczas oglądania :/ Nerw był ale na spokojnie przeszło mu po wytłumaczeniu, że może mieć żal tylko do siebie. Kąpie się i zaraz czytamy bajki i spać. Pewnie mnie już dziś nie będzie, bo mężulek jakiś film zaplanował na wieczór, więc do jutra kochane.

Dobrej nocy :)
 
MałaZosia u mnie z wypadaniem włosów stwierdzono,że to stresowe. W czerwcu zachorowałam na salmonelle łącznie z pobytem tygodniowym w szpitalu. Myślałam ,że tam umrę. Strasznie to przeszłam. Potem ścisła dieta i pani dr dermatolog po wszystkich wynikach krwi powiedziała ,że ta choroba to był ogromny stres dla organizmu i to po prostu taka reakcja. Łykałam witaminy i używam kosmetyków do włosów z serii Seboradin i już jest poprawa. Ale wypadło mi ich połowa.
Justyna. Nie wiem jaj jest z łykaniem tych tabletek o których piszę w ciąży. Mojej mamie uratowały dosłownie życie ( bo dla kobiety wypadanie włosów to istna tragedia...) Otóż moja mamuśka przeszła ciężką operację (zator na jelitach), do tego wyszła jej zakrzepica i dostała niesamowicie silne leki, po których włosy wypadały jej garściami, do tego stopnia, że miała dosłownie łyse placki. Ja płakałam jak ją widziałam, bo dzieliło nas wtedy 1000km :( No i sam lekarz polecił jej priorin (firmy bayer). To tabletki na bazie prosa. Są fantastyczne i jeśli tylko słyszę że ktoś ma problemy z wypadaniem włosów - to polecam tylko te tabsy. Minął rok od operacji, po "łysych" miejscach nie ma śladu. Mamuśka ma z powrotem włosy jak cyganka <3

U mnie Mini się tak rozciąga i rozpycha, brzucho pobolewa, że czasami chodzę zgięta w pół, ale staram się nie przeciążać i jakoś mija. Mężu gada do brzucha i przeprosił, że ostatnio zakłócał mu/jej spokój :p Bo nie wytrzymaliśmy zakazu i ... poszŁO! ;))

Dobre nocki Top Modelki ;)
 
hej kochane.
w koncu wrocilam z gor... w koncu w domu. no tak czytam te wasze smaki i jestescie niezle... choc nie siem jak smakuje jagodzianka z kapusta ale w 1 ciazy zajadalsm sie bulka kapusniaczkiem moczonym w jogurcie owocowym.... terax jakos na nic specjalnego mnie nie bierze... wogole jakas przybita chodze ostatnio. nawet gadac mi sie nie chce. w srode mam gina. chyba tez sie martwie.
marzycielka bedzid dobrze..

wczoraj sie dowiedzialam ze kuzyna zona jest w ciazy termin na maj i nic szybciej sie nie chwalili....

malazosia a co mialoby byc zle grunt ze teraz jesz. ja tez zaczelam dopiero jak dwie krechy zobaczylam. moze byc ze ci sie rozciaga. albo gazy cie trzymaja i cie boli. ja tez mam wzdety brzuch zupelnie jak ty na 3 miesiac... az czasem mi wstyd... bo wszyscy mysla ze tyle przybralam. choc przybralam sporo.. po weekendzie znowu pol kilo do przodu.. ja juz nie wiem co robic z tym tyciem jem tylko tyle ile potrzeba ograniczam prawie do 0 slodkie a i tak pol kilo co 3 dni idzie mi do gory...
sempre wiem ze okolo 12 tygodnia mozna poznac po narzadach plciowych u dziewczynki ida one rownolegle do ktegodlupa a u chlopcow pod katem 30 stopni. ja tak poznalam w 1 ciazy pociaglam dwie linie jedna od kregoslupa a druga od narzadow i piekny kat sie mi zrobil tyle ze nikomu nie mowilam o odkryciu bo nie bylam pewna czy dobrze to polaczylam . teraz moze terzz tez sprawdzac bede. zobaczymy.

milego dnia moje drogie..
 
Hej laseczki:

Witam się z rana ze słabą kawką bez mleczka :)

Małżonek do pracy się szykuje a młody jeszcze śpi. Dziś ma na 8:55, to go obudzę przed 8-ą. Niech pośpi tym bardziej, że nad ranem z rykiem przyszedł do nas, bo miał zły sen. Rano wypytam o szczegóły. Opowiedział ogólnie.

Kochana mam hashimoto ale spoko ja się nie przejmam

Nie wiedziałam o czym piszesz, ale zapytałam wujka google. Ty jesteś świadoma swojej choroby i ją leczysz. Gorzej jak ktoś choruje a nie wie. Dlatego tak mi zależy na szybkim badaniu bo w razie czego trzeba będzie leki przyjmować.

Dziewczyny - czy gin wam zlecił badanie na LISTEROZĘ?

Matylda - śliczna córeczka.

Może załóżmy osobny wątek, gdzie będziemy wrzucać zdjęcia swoje i swojej rodziny - by lepiej się poznać. Co sądzicie o tym pomyśle?

Dziś mam trochę latania. Po przyjściu muszę posprzątać trochę bo ok 14 -ej przyjeżdża brat męża z żoną i dziećmi. Potem wizyta u lekarza, USG a na 19-tą młodego judo. Ale na pewno będę wpadać

Miłego dnia :)
 
Cześć dziewczyny, witam sie i ja. Troszkę Was podczytuję ale weny na pisanie nie mam:( taka smetna jestem ostatnio nic mi sie nie chce. W pracy musze udawać, ze dobrze sie czuje bi chce powiedzieć dopiero po 12 tygodniu. W czwartek mam wizytę u nowego lekarza i tez sie troche denerwuje. Miłego dnia!
 
Dzien dobry :) jakie zimna brrr zaledwie 4 stopnie. Zima idzie :D
Malutakans ciesze sie, ze wypoczelas troszke w polsce :) a jak jeszcze ma kto porozpieszczac to juz w ogole niebie :)
MalaZosia to sie nadzwonilas :) najwazniejsze, ze jestes zadowolona z wfektow :) moi tez peppe lubia. Jak kuzynka ze swoim 7 letnim synkiem u nas mieszkali to mlody sie gniewal ze mu CN nie chce puscic no ale trudno moi za mali na takie straszydla :D
Asiorreek jak po wyjezdzie?? Moze kuzynostwo nie chcialo "zapeszac"?? W sumie ja sie nie dziwie bo u nas tylko najblizsi wiedza, reszta sie kiedys domysli :D
Ja dzis do szpitala na wizyte. Chlop musi wiac sick'a bo wizyta ok godz i nie mam mozliwosci isc sama z chlopcami bo to za dlugo. Nie lubie klamac no ale jak mu wolnego nie dadza to trzeba inaczaj :)
 
reklama
MałaZosia bardzo fajny pomysl z wątkiem o zdjęciach i poznawaniu się, ale myślę ze takie coś przydałoby się nam na grupie zamkniętej- tak jak było np na moich grudniówkach 2011. Wogóle to przydałby się nam jakiś moderator aby coś takiego stworzyć, zeby nikt poza czerwcowymi mamami nie miał tam dostępu. Zaraz uciekam do pracy, ale tylko na chwilę, więc pozniej co więcej wyskrobię.
 
Do góry