reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Aaa takie buty a ja myslalam ze ty po cecowa mama;-) sory

Chetnie tez bym po cmentarzu pochodzila ale mnie gorzej rozbiera :-\

Spoko. Szeroko o tym pisałam, że miałam SN z ZZO i bardzo chcę CC. No ale tyle z nas tu pisze, że można zgłupieć co kto pisze :) Tak, że muszę kombinować inaczej :-D Zdróweczka kochana!

I mam pierwszą "zachciankę" - paluszki rybne z buraczkami. Wiem, że paluszki rybne to średna jakość ryby ale tak mi smakowały z dodatkiem tartych buraczków zamiast surówki z kiszonej kapuchy, że musiałąm sobie dosmażyć. Mniam. Chyba rybki mi się chce. Muszę częściej ją jadać. W formie np. zupy, ryby w sosie, gotowanej, pieczonej i smażonej. Mniam, mniam <oblizuje_sie> :-D
 
Smile0206
Gratulacje bijącego serduszka!
Jak masz młodsza ciąże, to pewnie nieco późniejszym terminem sie sugeruj niż ten podany.
Ja miałam tak samo. Niby 7tc a giń powiedział, ze wg niego ok 6tc... Ale skoro młodsza to mam większa nadzieje, ze będzie córeczka :))

Tak jedziecie szybko z tymi postami, ze muszę poświecić dziewczynki cały dzień na nadrobienie :)

Ja cały czas czekolada!!!
 
hehe jesli chodzi o zachcianki to nie mam specjalnych, na groby jedziemy jutro a dzis bylismy u taty w szpitalu (udar :( ) i rano przed wyjsciem mama mowi ze zrobi rybe po grecku bo wie ze ja uwielbiam, to juz zaczela mi slinka leciec, jakos przetrwalam te pare godzin w szpitalu i jak wrocilismy mama wziela sie za warzywka a ja za smazenie rybki, tak mi sie to smazenie dluzylo ze to szok, zjadlam w miedzy czasie pol sloiczka marynowanych grzybkow a jak dopadlam sie do ryby to dwa duze kawalki wciagnelam migiem a teraz narzekam bo wstac z fotela nie moge taka pelna ;)
 
Cześć, chciałabym nieśmiało do Was dolaczyc, nieśmiało gdyż od środy walczę z plamieniami, byłam u gina, ale na usg nie widac było nic zlego, był pęcherzyk. Mam duphaston i leze z powodu przeziębienia na zwolnieniu, mam nadzieję wrocic jeszcze do pracy. Bardzo sie martwię, czy będzie dobrze, te plamieniami mnie stresuja... Mam już córeczkę, 2 lata i 9 mies i męża który mi ciągle powtarza ze będzie dobrze. Teraz jestem w 5 tyg i 5 dniu... Także ciąża bardzo mloda
 
Smile super wieści!:-)
Shea Witaj!

Ja mam ciągle zachcianki, dziś była to zupa ziemniaczana, ale musiałam się obejść smakiem, bo musiałabym sobie zrobić, a czasu brak. Zadowoliłam się sałatką warzywną.;-)
 
Cześć, chciałabym nieśmiało do Was dolaczyc, nieśmiało gdyż od środy walczę z plamieniami, byłam u gina, ale na usg nie widac było nic zlego, był pęcherzyk. Mam duphaston i leze z powodu przeziębienia na zwolnieniu, mam nadzieję wrocic jeszcze do pracy. Bardzo sie martwię, czy będzie dobrze, te plamieniami mnie stresuja... Mam już córeczkę, 2 lata i 9 mies i męża który mi ciągle powtarza ze będzie dobrze. Teraz jestem w 5 tyg i 5 dniu... Także ciąża bardzo mloda

Witamy :) Myśl pozytywnie :)

Erzsebeth - jasne, że czasem sobie trzeba pozwolić. Jak ktoś generalnie je mało i jest szczupły to nic mu nie będzie. Ja mam normalną budowę ale tendencje do tycia. Dlatego teraz bardzo uważam co jem. Nie chcę znowu przytyć 28 kg a potem męczyć się prawie rok by zgubić nadprogramowe kilogramy :)
 
Ja marze o przytyciu 6 kg jak w poprzedniej ciazy... a jakby nie wyszlo to marzy mi sie max 10 nie wiecej. Ja dzis mam ochote na rosolek ale to chyba od przeziebienia.
 
reklama
Sheaa - witamy. Ja też mam 5 tydz 5 dzień :) Masz już jakieś objawy? Bo ja jeszcze nie i się czasem martwie :(

Co do zachcianek to właśnie obżarłam się czekoladą mleczną a nie jadłam jej z pół roku. Teraz mnie muli. Innych zachcianek na razie brak :) Ja bym chciała przytyć max 10 kg, a najlepiej 8 kg. W poprzedniej ciąży wyszło 16 :( z czego po porodzie zgubiłam tylko 7 kg, następne 5 kg wymęczyłam dietą i ćwiczeniami. Niestety zostało jeszcze trochę, więc ciążę zaczynam już na lekkim plusie z poprzedniej :(
 
Do góry