reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ja jak usłyszałam ceny badań prenatalnych to od razu zdecydowałam się na lekarza na nfz. W moim wieku przysługuje mi refundacja. Znalazłam gdzieś wykaz instytucji, które robią te badania na nfz, ale nie jest napisane czy trzeba mieć skierowanie czy wystarczy samo ubezpieczenie. W każdym razie jak będziecie zainteresowane to podeślę linka do tej strony.
 
reklama
MalaZosia
Z tego co ja wiem to jak jest Rh+to robi sie w pierwszym trymestrze tylko.. A jak Rh- to w każdym :)

Dajcie spokój, słabo sie robi jak słyszę o cenach ...

No właśnie mój ginek powiedział, że jeśli ja mam RH+ to nie ma konfliktu i żadnych badań nie zalecił w tym wypadku. A mam do niego zaufanie raczej...

Właśnie nie łapię się na darmowe badania prenatalne więc przyjdzie mi bulić. Tylko muszę znaleźć gdzieś taniej. No i badania. Od poniedziałku ruszam do akcji :D

Idę zaraz spać, bo już od godziny senność mnie ogarnia.
 
Kamcia na ul Bocznej. Tam skierował mnie gin, no a jak na NFZ to nie narzekam tylko pojadę. Ze 3 stowki zaoszczędzone:) W poprzednie ciąży robiłam w Sosnowcu.

MammaMila moja tez niemal pół łóżka zajmuje, ale po wczorajszej nocy nawet męża bym na nią zamieniła bez zastanawiania się :-D

Justyna mnie tez sie wydaje że trzeba mieć skierowanie...

Alan spi, ale spokój w dom :) Dziś Byli z mężęm na zakupach, kupili paczkę 100 szt balonów. M zwinął sie do pracy a mnie młody kazał dmuchać. Nadmuchałam chyba z 50, wiecej nie dałam rady a syn sie darł ze mało :eek:
 
Dzięki dziewczyny, ale wy skrobiecie z szybkością światła. :p
Ja znowu musze zniknąć na parę dni bo jeździmy ostatnio i załatwiamy wszystkie sprawy. Trochaę nas w Pl nie było i sie nazbieralo.
Rośnijcie duże i zdrowo. ;) :-* buziaki...
 
Dzien dobry :) MalaZosia gratuluje udanej wizyty :) ceny jak dla mnie to kosmos! 550 zl to polowa wyplaty przecietnego szaraka! Powariowali. Ciesze sie, ze sie uspokoilas :)
JustynaT ja raczej spokojnie podchodze. Jasne, ze sie zastanawiam jak sie maluch rozwija ale jak sobie pomysle ile nerwow potrzeba jak juz sie urodzi to teraz wole sie cieszyc niz martwic :D
Sosnowiczka 50?? Tosz ty masz kobietko powera :D a dziecku sie nie dziwie przeciez jeszcze tyle w paczce zostalo :D
Martucha juz na stale w Pl??
Tak sobie mysle, ze Nefretete dawno nie bylo a i niobe cos malo aktywna... Aaa i jeszcze nasze jedyne blizniaki czerwcowe od Mimuli??
 
Lolcia tak juz zostajemy. Otwieramy sklep i mam nadzieje że sie nam uda ;)
jak się czujesz?? który ju tydzień?? ;) mnie dzisiaj obudził straszny ból w kości ogonowej. Okropność :(
 
Witam z rana, spać nie moge, stresuje sie..wizyta o 12, trzymajcie kciuki.

Sosnowiczanka ja bym po 15 padla, zaraz mi sie w glowie kreci od dmuchania balonow.
Martucha my chyba tez wracamy, plan taki ze rodze juz w pl.
Lolcia pewnie podczytuja ale sie nie udzielaja :-) Pisać dziewczyny pisać.
 
reklama
Jestem, jestem Kochane. Staram się Was podczytywać na bieżąco, ale do pisania to już trochę gorzej. Nie chce Was nudzić moimi obawami to to "najtrudniejszy tydzień" w mojej ciąży. Tak bardzo się boję, że za tydzień znowu nie usłyszę serduszka.
 
Do góry