reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Zyrafka nie martw sie... :*
a co lekarz powiedział?? ja sie nie znam na tym ale wydaje mi sie ze nawet jak byłby za mały to jeszcze nic to nie znaczy. Jeden rośnie szybciej drugi wolniej... nie denerwuj sie bo teraz nie powinnas ;)
 
reklama
No wlaśnie myślałam o tym magnezie, ale poczekam do wizyty moze mi cos innego przepisze. Kurcze nospa mi nic nie pomaga wiec nie wiem czy jest sens ja brac...

ja biorę nospę max i nic nie pomaga na bóle podbrzusza..a magnez z witB6 łykam już od miesiąca a od trzech miesięcy kwas foliowy.

Kurcze moj pecherzyk ma niecale 5 tygodni i tylko 2,6 mm.... nie wiem czy nie jest za maly...:-(

nie znam się na tym ale myślę, że to nie jest powód do zmartwień..każdy pęcherzyk jest inny:) i w czasie nabierze rozmiarów:)
 
Jak już pisałam opuszczam Was...ale idę do majówek!
Zaden test nie wyszedl!!! Robiony od poerwszego dnia spodziewanej @.wczoraj w 46dcyklu ginekolog mowi ze nic nienwidac ale ze wysyla.mnie na bete. Dzisiaj odebralam. Beta 109!!!!!!!!
 
Zyrafka
Tak jak dziewczyny mowia spokojnie moze owu bylo pozniej? Nie stresuj sie jak lekarz mowil ze ok to znaczy ze ok :-) moj jest duzy bo mi termin z usg wyszedl ns 28 maj :-D ale ja chce byc i tak czerwcowka :-):-D nie smuc sie. Na kiedy masz termin porodu? Bo chyba cie jeszcze na liste nie wpisalam... bedzie git :-)

A ja sobie pospalam. Wstalam i bleeeee mnie mdli... jutro mnie czeka wycieczka do pracy zawiesc l4
 
Hej hej :) dopadłam do kompa u taty czekając aż jego firanki się odwirują :D
zyraffka nie martw się kochana bo każde maleństwo ma swoje tempo rośnięcia i twoje smutanie nic w tym nie zmieni :) może tak jak piszą dziewczyny owu była później? ja wiem kiedy miałam owu z dokładnością do godziny :D a jakbym termin ustalała z om to kwietniówką miałabym zostać :) głowa do góry, uśmiech na twarz i zacznij się cieszyć ciążą :)
Lukrecja a to niespodzianka :) gratulacje :)
Martucha prywatnie iść można ale to koszt 100-150 funtów a ja tam wole taką kaskę przeznaczyć na zakup czegoś dla dzieci :) :rofl2:
 
Dzieki dziewczyny :) Dodajecie otuchy i sorki za marudzenie...Ale same rozumiecie jak to jest... Moze faktycznie owu byla pozniej? Lekarz powiedzial, ze wstepnie moze pogratulowac, ze jak juz sie zagniezdzil, to polip nie zagraza...
 
Lujrecja
To tym bardziej termin na czerwiec ci wychodzi z taka beta a nie na maj ;-) super ze jest ok :-)


Zyrafka
No nie smutaj sie :-) jest git :-) a pomarudzic zawsze mozesz :-)
 
To ja mam 6 tydzien skonczony i 30 maj 1 czerwca... i u nas wszystkich juz cos widac. Ale bedziesz gdzie chcesz :-) wazne kiedy owu byla :tak: ja mam naciagany 1 czerwiec bo nie chcialam na majowki isc choc i tak pewnie bede w maju rodzic jak Synka miesiac wczesniej przez niewydolnosc szyjki :-) oby nie wczesniej bbbrrrr :-)
 
reklama
Hejj

Lukrecja dobrze rozumiem ze testy ci nie wychodzily a tu taka niespodzianka?
Ohh mam nadzieje ze i u mnie tak bedzie bo @ dalej nie ma a testy negatywne.


Zyraffka nie ma co sie martwic wszystko bedzie dobrze i moze faktycznie ovu byla pozniej i dlatego tak jest.

Ja czekam dalej i zaczynam od tego wariowac powoli :-(
 
Do góry